• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WIRUZIKInternetový marketing (PPC, display, affiliate, mobilní reklama atd..)
    OBRIEN
    OBRIEN --- ---
    JPI: jak poznam, jestli tam je ban na tu domenu? Kvalita skoruje prumerne od 8-9/10
    JPI
    JPI --- ---
    OBRIEN: Nemáš problém se score kvality toho cílového webu? Případný BAN na tvojí doménu by odpovídal tomu co píšeš.
    OBRIEN
    OBRIEN --- ---
    WIRUZIK: zkousel/googloval jsem vsechno. Jak jsem puvodne psal, tak u toho puvodniho uctu jsem dokonce mluvil s nejakou agency, ktera Google AdWords officialne zastupuje v UK/IE a jedine co mi rekli, ze v tomhle pripade (bez udani co to je za pripad) musim vytvorit novy ucet.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    jednou se mi to take stalo z nejakeho zahadneho duvodu u nejake kampane.. vse jsem myslim ale zapauzoval, pak zas odpauzoval a fungovat to zaclo.. to jsi ale predpokladam zkousel.. :) u me ten problem nastal po pouzivani Adwords campaign experimentu.. a tykalo se to jen jedne kampane, nikoli celeho uctu..
    OBRIEN
    OBRIEN --- ---
    JEREMIUS: prestava chodit = vsechno OK, ale zadna reklama se nikdy nezobrazi; nehlede na scoring. Dokonce je to tak spatne, ze si Google potom ani nikdy nestrhne penize, ktere bych mel zaplatit.

    Vsechno zacne tim, ze najednou v keyword analyseru prestene predtim fungujici search matchovat libovolnou moji reklamu. Den potom se reklamy nadobro prestanou zobrazovat a tim to konci.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    OBRIEN: Kdyz podrobne popises problem, tak treba i nekdo poradi. Napoveda: "prestava mi chodit ucet" neni presny popis problemu
    OBRIEN
    OBRIEN --- ---
    nevim jestli jste se s tim nekdo setkal, ale prestava mi chodit AdWords ucet - uz jsem zalozil asi 3, ale vzdy po 3 - 4 tydnech prestane chodit. Zadny problem tam neni (alespon nic nevidim), karta je dobre sparovana (+ treba tam je i kredit). U britskeho uctu jsem mluvil i s Googlem, ale ty rekli, ze mam zalozit novy...
    KYTI
    KYTI --- ---
    DJDABER: ja bych vedela, posli mi do posty veskere info.
    FUMO
    FUMO --- ---
    DJDABER: Japonsko je pro mě Španělská vesnice, ale přiznej barvu, co to je za službu?
    DJDABER
    DJDABER --- ---
    Ahoj,
    snažím se cílit na japonský trh s dost neobvyklou službou.
    Dokázal by někdo poradit v oblasti marketingu apod...
    Nejlépe nějakého odborníka na japonský trh...
    Předem děkuji za odpovědi, které očekávám v poště.
    Přeji úspěšný start v roce 2011
    S pozdravem,
    Marek :o)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    DZEJLA: neni zac. zatim jsem do ni jen zbezbe nahlizel v krame, takze reference nemam
    DZEJLA
    DZEJLA --- ---
    NOISEGATE: diky!
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    Internetový marketing :: Bestsellery-knihy.cz
    http://bestsellery.webnode.cz/products/internetovy-marketing/
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    DZEJLA: zajima te neco konkretne? Nejaka oblast?
    DZEJLA
    DZEJLA --- ---
    cau, jsou nejake publikace o web marketingu, ktere byste doporucili? neco aktualnejsiho? zatim jsem nasla jen publikace z 2008...
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    WIRUZIK: jasně, tohle jsem právě taky objevil, tak mě spíš zajímalo zda o tom někdo neví něco konkrétního (např. co je nástupcem) a zda to vůbec v oboru někdo řeší, když klienti chtějí pokročilou/zajímavou reklamu

    možná bude nástupcem "Google Interactive Media Ads", ale to je jen Flash/Silverlight
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    CODEAS: i puvodni link http://www.google.com/adwords/gadgetads/ presmeruje na predstaveni Display Ad Builderu, takze predpokladam, ze je program ukonceny..
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    CODEAS: pokud vim, tak Gadgets ads byly jiz pred nejakou dobou ukonceny.. kdy jsi videl tu reklamu Vodafone? Bylo to jiz nekdy drive nebo v posledni dobe?
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    Mohl by mi někdo prozradit zda fungují Google Gadget Ads? Pro vytváření interaktivních banneru nad Gadgets API (u nás použil Vodafone)

    Hledám to teďka a nějak nemůžu najít info zda bylo ukončeno nebo je dostupné jen pro někoho (či se jmenuje jinak)

    Našel jsem tool Display Ad Builder, což je zdá se náhrada, s hromadou templates, ale co když bych chtěl vytvořit něco vlastního - jde, částečně nebo je to uplně out.

    díky za info a pěkný nový rok :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam