• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WIRUZIKInternetový marketing (PPC, display, affiliate, mobilní reklama atd..)
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    ADAMM: ono je to stejne takove verejne tajemstvi tak od pulky prosince.. :) ale jsem zvedav na stredecni TK..
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Tak já to dám i sem... FYI, Ataxo group koupila společnost H1.cz - více informací bude zveřejněno ve středu na společné tiskové konferenci.

    Ataxo koupila 100 procent v konkurenční H1.cz - Finance.cz
    http://www.finance.cz/zpravy/finance/294101-ataxo-koupila-100-procent-v-konkurencni-h1-cz/
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    OBRIEN: Ja bych pozadoval nejake vysvetleni, proc se to deje opakovane.

    Jinak predpokladam, ze platebni karta ti tedy funguje a ta prvni castka na zkousku se strhne bez problemu. A mas nastaveny dostatecny limit
    OBRIEN
    OBRIEN --- ---
    JEREMIUS: prave ze si mam zalozit novy ucet.

    JPI: OK, v tydnu budu spoustet novy shop, tak zkusim pustit reklamu tam.
    JPI
    JPI --- ---
    OBRIEN: pokud je tam 8-9/10, tak je to ok a žádný BAN tam asi nebude. Ale v rámci vylučovací metody můžeš zkusit, jak by se to chovalo, pokud bys tam spustil inzerát vedoucí na nějaký jiný web. Už jsem se s tím setkal.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    OBRIEN: No a normalni podpora Googlu ti rekla co?
    OBRIEN
    OBRIEN --- ---
    JPI: jak poznam, jestli tam je ban na tu domenu? Kvalita skoruje prumerne od 8-9/10
    JPI
    JPI --- ---
    OBRIEN: Nemáš problém se score kvality toho cílového webu? Případný BAN na tvojí doménu by odpovídal tomu co píšeš.
    OBRIEN
    OBRIEN --- ---
    WIRUZIK: zkousel/googloval jsem vsechno. Jak jsem puvodne psal, tak u toho puvodniho uctu jsem dokonce mluvil s nejakou agency, ktera Google AdWords officialne zastupuje v UK/IE a jedine co mi rekli, ze v tomhle pripade (bez udani co to je za pripad) musim vytvorit novy ucet.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    jednou se mi to take stalo z nejakeho zahadneho duvodu u nejake kampane.. vse jsem myslim ale zapauzoval, pak zas odpauzoval a fungovat to zaclo.. to jsi ale predpokladam zkousel.. :) u me ten problem nastal po pouzivani Adwords campaign experimentu.. a tykalo se to jen jedne kampane, nikoli celeho uctu..
    OBRIEN
    OBRIEN --- ---
    JEREMIUS: prestava chodit = vsechno OK, ale zadna reklama se nikdy nezobrazi; nehlede na scoring. Dokonce je to tak spatne, ze si Google potom ani nikdy nestrhne penize, ktere bych mel zaplatit.

    Vsechno zacne tim, ze najednou v keyword analyseru prestene predtim fungujici search matchovat libovolnou moji reklamu. Den potom se reklamy nadobro prestanou zobrazovat a tim to konci.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    OBRIEN: Kdyz podrobne popises problem, tak treba i nekdo poradi. Napoveda: "prestava mi chodit ucet" neni presny popis problemu
    OBRIEN
    OBRIEN --- ---
    nevim jestli jste se s tim nekdo setkal, ale prestava mi chodit AdWords ucet - uz jsem zalozil asi 3, ale vzdy po 3 - 4 tydnech prestane chodit. Zadny problem tam neni (alespon nic nevidim), karta je dobre sparovana (+ treba tam je i kredit). U britskeho uctu jsem mluvil i s Googlem, ale ty rekli, ze mam zalozit novy...
    KYTI
    KYTI --- ---
    DJDABER: ja bych vedela, posli mi do posty veskere info.
    FUMO
    FUMO --- ---
    DJDABER: Japonsko je pro mě Španělská vesnice, ale přiznej barvu, co to je za službu?
    DJDABER
    DJDABER --- ---
    Ahoj,
    snažím se cílit na japonský trh s dost neobvyklou službou.
    Dokázal by někdo poradit v oblasti marketingu apod...
    Nejlépe nějakého odborníka na japonský trh...
    Předem děkuji za odpovědi, které očekávám v poště.
    Přeji úspěšný start v roce 2011
    S pozdravem,
    Marek :o)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    DZEJLA: neni zac. zatim jsem do ni jen zbezbe nahlizel v krame, takze reference nemam
    DZEJLA
    DZEJLA --- ---
    NOISEGATE: diky!
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    Internetový marketing :: Bestsellery-knihy.cz
    http://bestsellery.webnode.cz/products/internetovy-marketing/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam