• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WIRUZIKInternetový marketing (PPC, display, affiliate, mobilní reklama atd..)
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    Pokud máte G+ účet, tak na stránku Pro Váš Byznys házíme novinky o reklamních produktech Google + často i nějaké české případové studie či výzkumy s produkty Google.

    Například jak fungovala kampaň Už vím proč napříč jednotlivými mediatypy - tv, print, internet...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    HLAVIS: Nevím, ale hledal bych na webtrhu, tam je všechno :)
    HLAVIS
    HLAVIS --- ---
    nevíte někdo o nějakém affilate programu od personální agentury/portálu ?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    UNDERDOOR: dik za info
    UNDERDOOR
    UNDERDOOR --- ---
    tady to zije!
    CIA
    CIA --- ---
    NOISEGATE: Někde tam jsou šablony k editaci, ale teď píšu z mobilu, tak nepošlu hned link
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    NOISEGATE: protoze treba v ymlp to slo hladce, v tom chimpu je sice mrtě jazykovejch nastavení, ale na tohle jsem nekáp.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    ZLORTH: to rád slysim, jak moc je mozny upravit jazykovy mutace? jakoze chci cesky upozorneni na unsubscribe primo v newsletteru.. diks
    ZLORTH
    ZLORTH --- ---
    NOISEGATE: Mailchimp je super, chvili trva nez se rozkoukas, ale funguje paradne :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    CIA: jj, diky. tam jsem se pred chvili lognul, zatim se v nem hrabu, neprijde mi moc intuitivni oproti ymlp treba..
    CIA
    CIA --- ---
    DONDI
    DONDI --- ---
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    máte někdo tip na solidní newsletter soft zadarmo? žádnej spaming, jen databáze našich klientů. něco jako ymlp, ale zadax. díky
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    nemáte někdo prosím tip na nějakou doboru (novou) tištěnou knihu o brand buildingu? v češtine? díky!
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    nejaky tool na cisteni nedorucitelnych mailu ze serveru u newsletteru?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    WIRUZIK: prohlizecem to neni, je to opravdu gmailem.

    jedna se o toto:

    zprava je ustrizena, protoze je moc dlouha:
    /files/000/006/688202_d76229e5fccb3e2ee99a/original.png"/files/000/006/688596_281ee2f0b487cec0264b/original.png">http://i.nyx.cz/files/00/00/06/88/688596_81ee2f0b487cec0264b6.png?name=mail_3.png

    resenim by melo byt nedelat zpravy tak dlouhy. vsiml jsem si, ze ten muj newsletter je ustrizenej az temer u konce, takze zadna tragedie, udelam ho o to kratsi. kazdopadne toto me zarazilo.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    KEPASO: muzes byt pripadne v poste konkretnejsi, o co jde? Spise vypada jako nejaka chyba v prohlizeci?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ahoj, vsiml jsem si na gmailu vystrizeni delsich zprav. deje se tak zejmena u delsich hmtl newsletteru. zpravu je mozny zobrazit celou, pricemz se zobrazi v novym panelu, to by nebyl az takovej problem, zel potom neni mozny nechat nacist obrazky.

    to je vcelku silna prekazka z hlediska i-marketingu.

    vite o tom neco?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ma niekto skusenosti s amazonom? Potreboval by som sa dostat k nejakemu product feedu, ktory by som pouzil na webe, ale v tom ich aff programe sa trochu stracam.

    plus CJ.com, ma niekto skusenosti s tymto? tu mam rovnaky problem, jednak dostat sa k feedu, jednak dostat nejaky rozumny link. je tam sice get links sekcia ale generuje to dost divne linky s domenami z "nahodnych" znakov
    UNIKUM
    UNIKUM --- ---
    BOBASH: my si neberieme za jednotlivé zľavy žiadnu províziu. pra´ve preto že je ten trh tak presýtený je na čase v tom spraviť trošku poriadok a poskytnúť objektívne kritéria pre výber zľavového serveru. Ukázať kto reálne má predaje a kto sa len tvárí.


    ZLORTH: bol by som veľmi rád ak by si mi mohol poslať link na podobný zľavový server. Grafiku sme si nechávali robiť na mieru a ak skutočne je niečo podobné, rád by som o tom vedel. Ďakujem veľmi pekne za príspevky ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam