• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WIRUZIKInternetový marketing (PPC, display, affiliate, mobilní reklama atd..)
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    Ahoj,
    hledám někoho kdo umí perfektně pracovat s Adwords, měla bych pro něj práci. Pokud někdo zná nebo umí, prosím ozvěte se do pošty.
    Díky
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    pouzivate nekdo prosper202 na monitorovani kliku? jestli jo, rad bych se zeptal na jednu konkretni zkusenost (chybu?).
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    CIA: ok, dik
    zmenil se mi program, takze se tam zase nedostanu :(
    CIA
    CIA --- ---
    ERED_MITHRIN: Hodně se mi líbilo, co povídal pán z pojišťovny Direct o "lovení" zákazníků přes vhodně udělanou minisite a pak záležitosti jako cashback.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    CIA: a vypichnul bys par veci, ktere te zaujaly?
    PULKA
    PULKA --- ---
    Ahoj, nevíte, jestli nemá Sklik nějakou akci pro nové uživatele jako AdWords?
    CIA
    CIA --- ---
    ERED_MITHRIN: Já byl na tom prvním v 11/2010 a to nebylo špatné pokud jde o informace nebo networking
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    JEREMIUS: pisu si :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    ERED_MITHRIN: Já tam nebudu, takže je to IMHO ztráta času ;)
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    zucastnujete se nekdo affiliate summitu poradaneho cj? ma byt 15.5., tak me zajima, jakou to ma hodnotu a zda ma teda cenu na to jit. at uz kvuli hodnotnym informacim, nebo treba jen k potkavani lidi.
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    LUBANCZ: vidis, to funguje :)
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    TYCZKA: i kdyz exportujes do excelu nebo jinyho formatu vidis vsude nuly?
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    Čao mám dotaz ohledně Skliku...

    Dostala jsem do správy kampaň omezenou na střední čechy a prahu, nacházím se ale v Indii. Vše je ok, krom toho nejdůležitějšího - nezobrazují se mi statistiky proklikovosti, všude vidím samé nuly, i když tomu tak ve skutečnosti není. Může to být kvůli mojí poloze nebo je háček někde jinde?

    Dá se s tím něco dělat? díky :)
    TRZNICE
    TRZNICE --- ---
    a nebo to byla seminarka? : )
    TRZNICE
    TRZNICE --- ---
    ja bych napsal nechod na pohovor do prace, o ktery vis hovno, stejne to nedopadne... pokud nebude pouzit masivni dekolt ;)
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    JEREMIUS:

    zajimave, napsal bych neco podobneho, asi je nas rybnicek priliz maly...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    ELIE: Asi byses měla hlásit na pracovní pozici, která více odpovídá tvým zájmům/zkušenostem.

    1) Nějaký buzzword, třeba inbound marketing
    2) Třeba Marek Prokop
    3) Něco určitě najdeš na TyInternety.cz
    4) Sova v síti, najdi si v e-knihkupectví, co vyšlo z tohoto oboru
    QUICK
    QUICK --- ---
    Ahoj, zaregistrovali jste nekdy na adsense prudky pokles RPM? Ja mam dlouhodobe na jednom webu RPM kolem 20Kc a jednoho dne nastal dramaticky pokles az na 9Kc. Web jsem nijak neupravoval, proste se jen snizillo CPC nebo CTR. Od te doby se to kazdy den splha po korunce zpet, viz graf. Jakoby se Google znovu ucil jakou reklamu na muj web nasadit. Zaregistrovali jste nekdy neco podobneho?

    MARINAK
    MARINAK --- ---
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    Ahoj, je tady prosím někdo, kdo by mi poskytl konzultaci? Potřeboval bych poradit, jak nejlépe naložit s mediaplánem mobilní reklamy na Seznamu (bannery, ppc)... Kdyžtak v poště.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam