• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WIRUZIKInternetový marketing (PPC, display, affiliate, mobilní reklama atd..)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RICKOUS: řekneš to svému webmasterovi?
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    JEREMIUS: a toho dosáhnu jak ?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RICKOUS: No tak na ty iframy nedávejte GA kód, to je to nejjednodušší řešení
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    RICKOUS: Docela bych s tímhle potřeboval helpnout abychom nepočítali zavádějící čísla..
    RICKOUS
    RICKOUS --- ---
    Ahoj, mám takový dotaz týkající se iframe bannerů a google analytics.
    Umístili jsme na stránky partnerů iframe banner, který náhodně zobrazuje produkty z našeho sortimentu. Poté co jsme začli využívat tuhle formu nám vzrostla neuvěřitelně návštěvnost. Skoro 20x. Protože ale náš eshop teď generuje tragicky nízký konverzní poměr, zajímám se o to co se děje.

    Když v google analytics vidím například na prvním místě zobrazovanou tuhle stránku:
    http://www.krmimkvalitne.cz/modules/bvkaffiliates/?content_only=1&refid=37&c=1&r=1&id_category[]=6

    Tak to nejspíš nebude myšleno jako přístup na náš web ale zobrazení toho modulu na stránkách partnerů, je to tak ?

    Je nějak možné vypustit tyhle stránky z google analytics?

    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    Ahoj,
    hledám někoho kdo umí perfektně pracovat s Adwords, měla bych pro něj práci. Pokud někdo zná nebo umí, prosím ozvěte se do pošty.
    Díky
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    pouzivate nekdo prosper202 na monitorovani kliku? jestli jo, rad bych se zeptal na jednu konkretni zkusenost (chybu?).
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    CIA: ok, dik
    zmenil se mi program, takze se tam zase nedostanu :(
    CIA
    CIA --- ---
    ERED_MITHRIN: Hodně se mi líbilo, co povídal pán z pojišťovny Direct o "lovení" zákazníků přes vhodně udělanou minisite a pak záležitosti jako cashback.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    CIA: a vypichnul bys par veci, ktere te zaujaly?
    PULKA
    PULKA --- ---
    Ahoj, nevíte, jestli nemá Sklik nějakou akci pro nové uživatele jako AdWords?
    CIA
    CIA --- ---
    ERED_MITHRIN: Já byl na tom prvním v 11/2010 a to nebylo špatné pokud jde o informace nebo networking
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    JEREMIUS: pisu si :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    ERED_MITHRIN: Já tam nebudu, takže je to IMHO ztráta času ;)
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    zucastnujete se nekdo affiliate summitu poradaneho cj? ma byt 15.5., tak me zajima, jakou to ma hodnotu a zda ma teda cenu na to jit. at uz kvuli hodnotnym informacim, nebo treba jen k potkavani lidi.
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    LUBANCZ: vidis, to funguje :)
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    TYCZKA: i kdyz exportujes do excelu nebo jinyho formatu vidis vsude nuly?
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    Čao mám dotaz ohledně Skliku...

    Dostala jsem do správy kampaň omezenou na střední čechy a prahu, nacházím se ale v Indii. Vše je ok, krom toho nejdůležitějšího - nezobrazují se mi statistiky proklikovosti, všude vidím samé nuly, i když tomu tak ve skutečnosti není. Může to být kvůli mojí poloze nebo je háček někde jinde?

    Dá se s tím něco dělat? díky :)
    TRZNICE
    TRZNICE --- ---
    a nebo to byla seminarka? : )
    TRZNICE
    TRZNICE --- ---
    ja bych napsal nechod na pohovor do prace, o ktery vis hovno, stejne to nedopadne... pokud nebude pouzit masivni dekolt ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam