• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WIRUZIKInternetový marketing (PPC, display, affiliate, mobilní reklama atd..)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    QUAACA: pockej jakoze napred platim 5kc / klik a potom 10 ? to bude nejaka chyba v matrixu ne
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    SIRIUS: standardně 25.000,-/5000 kliků ale není to tak přísný :)
    startovací balíček prvních 10 000 kliků za 5 Kč, poté 10Kč/klik
    musíte vyzkoušet ;)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    QUAACA: jakej je minimalni budget?
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    CEEFA: posílám screenshot ze stránek Lupa.cz, kde máme umístěn náš widget
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    QUAACA: diky omrknu
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    CEEFA: Jsme třeba na webech VLM, Internet Info, Economia, TV Nova, Lagardere, MSN Czechia a dalších. Filip je dobrej a Slováci to mají o dost líp obšancovaný než u nás, mají Zoznam a téměř nulovou konkurenci
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    QUAACA: Muzu se zeptat, kde vsude je strossle v cr nasazenej? Nedavno jsme byl na naky konferenci, kde mluvl prave Filip Kuna /mimochodem fakt dobre/, ze jste na vetsine velkech slovenskech hracich, u nas v cz neznam nikoho korme burdy, ktera to pouziva na crosspromo a teda z toho vysledku jsem dost rozpacitej, slibovali personalizovaj recommendation tool, ale me to prijde desne random....
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    KYTT: ahoj, tak co mě první napadá, je, že zasáhneme uživatele i jiných online médií než seznam, článek na nativní reklamu nemusí být umístěn jen na médiu který vlastní seznam, jsme schopni inzerovat i v zahraničí (Slovensko, Maďarsko, Rusko, Řecko, Španělsko, Benelux, severské země, rádi pomůžeme s přípravou kampaně, navrhneme headliny, připravíme vizuály (zdarma) ve spolupráci s agenturou jsme schopni připravit obsah (zpoplatněno).. pošli mi do pošty email, pošlu ti bližší informace ;)
    KYTT
    KYTT --- ---
    QUAACA: Ahoj, mě to celkem zajímá. Máme pár klientů, kde bychom to chtěli vyzkoušet. Můžeš ve stručnosti popsat výhody oproti Skliku?
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    Ahoj, nemáte někdo klienta, který by měl zájem inzerovat pomocí nativní reklamy? Dělám pro pobočku švédské společnosti Strossle a jelikož se o nás v ČR zatím moc neví (všichni znají akorát Sklik),
    tak jsem se rozhodla udělat naší společnosti promo i zde na Nyxu.
    Můžete se přímo obrátit na mého kolegu z obchodu, Petra Jiráta, Petr.Jirat@strossle.com
    a odkázat se na Katku Zikmundovou (já nasazuji kampaně)
    Na Slovensku funguje naše pobočka déle pod vedením Filipa Kuny, který se celkově nativní reklamě a její osvětě hodně věnuje, viz. jeho články https://blog.byznysweb.cz/2019/01/nativni-reklama-roce-2019/"

    (Za nevyžádaný spam se předem omlouvám, pokud by to vadilo, samozřejmě můj příspěvek smažte.
    Tak díky za pozornost:) )
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    BACHOR:

    1) twitter, pouzijte tagy #czaffil #skaffil
    2) a hodit do affilacke skupiny https://www.facebook.com/groups/topaffilak.cz/
    BACHOR
    BACHOR --- ---
    Cau, právě jsme spustili na e-shopu affiliate program (https://www.touchofbali.cz/affiliate-login/). MAte někdo ověřený tip, kde ho zapropagovat směrem k prvním partnerům. Díky
    ONDREX
    ONDREX --- ---
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Lze do AdWords nějak importovat do audiences seznam lidí dle cookies/user id? Někdo mi tvrdí, že jde, ale co jsem googloval, tak jsem na nic takového nepřišel.
    ONDREX
    ONDREX --- ---
    FERRENC: no budeš dělat že jsi zákazník, nebo majitel auta té značky, například, nebo že máš vážný zájem o koupi či cokoliv co nabízejí a budeš testovat jejich reakce.. například :) to mě jen napadlo, jak psal TUSIL, jentak to nepoznáš, pokud nebudeš mít data a ty si můžeš právě udělat sám a vyhodnotit ;-)
    WERT
    WERT --- ---
    Nemel by nekdo zajem spolupracovat na sprave FB? Instagramu pro jednoho z mych klientu? Kdyztak posta, dik.
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    TUSIL: Pomer likes/shares/comments takhle zvenci musis spocitat rucne, anebo to lze najit nekde souhrnne?
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    BOBASH: Absolutni souhlas. Mam dojem, ze Audi toci jenom produktove posty, zatimco Toyota to jede vic lifestylove.
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    ONDREX: A jak se to presne dela? To me zajima! :)
    ONDREX
    ONDREX --- ---
    LIRO: v jakém reklamním systému?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam