• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WIRUZIKInternetový marketing (PPC, display, affiliate, mobilní reklama atd..)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    DJFRACTAL: Můj dotaz platí, četl jsi vůbec ty podmínky? Protože to, že je to stejný produkt a stejný text neznamená, že oni porušují pravidla stejně jako vy...
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    STRATO: resp. jaký je pro toho "accounta" přesný výraz v angličtině?
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    STRATO: je to normální vyhledávání, jak se dostanu k tomu accountovi? Dík!
    STRATO
    STRATO --- ---
    Pokud teda nemyslis pla, tam to bylo horší.
    STRATO
    STRATO --- ---
    DJFRACTAL: ja tohle řešil kdysi a jsou zkratka výjimky. Muže jim to někdo zpruchodnit ručně. Aspoň taková byla moje zkušenost. Musel jsem to domluvit s accountem a ten mi to zpruchodnil. V budoucnu pak stačilo zaskrtnout požádat o výjimku.
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    JEREMIUS: jak sem říkal, stejný produkt, stejný text
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    DJFRACTAL: V tom případě asi zásady neporušují. Já hlásil roušky tady v ČR nedávno a druhý den to bylo pryč
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    JEREMIUS: samozřejmě, vím vím vím, jenže jako bych mluvil do zdi. První nahlášení jsem udělal před dvěma týdny, od té doby pěknou řádku dalších a furt nic
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    DJFRACTAL: V tom případě je můžeš jako svědomitý občan nahlásit
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    JEREMIUS: problém je v tom, že to desítky firem začalo prodávat až teď, jenže ostatní vesele inzerujou a ja mám "ban"
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    DJFRACTAL: No a četl jsi zásady? Protože jestli jste to vy začali prodávat až teď, tak v tom je ten problém
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    No chatoval jsem s někým z Google Ads supportu, to si nebude ono že?
    STRATO
    STRATO --- ---
    DJFRACTAL: nn myslím accounta. Člověka, co mas jako support k účtu.
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    STRATO: obchoďák? Mám to v angličtině, myslíš tím Merchant centre?
    STRATO
    STRATO --- ---
    DJFRACTAL: a mas přiděleného obchodaka? Zkusil bych to přes nej.
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    STRATO: co můžu dělat? Zakázali mi i reklamy na normální módní doplňky, peněženky a tak. Manuál review podle supportu v době COVIDu není možný
    STRATO
    STRATO --- ---
    DJFRACTAL: tak to funguje všude stejně, klasika :D. Každopádně vliv na seo to mít nemůže podle mě. Reklamu na web jde udělat z jakyhokoli GAds účtu a mohl bych tak kazit konkurenci záměrně.
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    STRATO: Řeším to ve Finsku. Zakázali mi reklamy na látkové masky. A přitom je tam 20+ firem veselé propaguje se skoro totožný textem.
    STRATO
    STRATO --- ---
    DJFRACTAL: pokud myslíš zamítnutí reklamy ze strany googlu, tak to vliv nemá. To by některý segmenty byly na dně. Schvalování reklam u googlu v ČR je dost nekonzistentní a třeba u léků a doplňků se zamítají na základě databaze zakázaných látek z USA, tzn. nejde často odhadnout, co projde. Mohou projít věci co jsou tu zakázány a obráceně.
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    Remote Studies
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam