• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISERYOrchideje - královny květin
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    NENUPHAR: namáčení nebo kvetení? ;))))
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    SAGEMA: jak se to dělá :D?
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    Namáčení orchidejí, ta tmavě růžová vlevo dole kvete bez přestávky už rok a půl a ta žlutá vzadu taky bez přestávky rok :))

    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    FAT: teda, a kolik má ještě poupat.... nádhera!
    LIDDA
    LIDDA --- ---
    FAT: 403. That’s an error.

    We're sorry, but you do not have access to this document. That’s all we know.

    :(
    LIDDA
    LIDDA --- ---
    Hura! Konecne mi nasledkem domaci pece zacala nakvitat katleja :)

    QUAACA
    QUAACA --- ---
    takhle to vypadá

    QUAACA
    QUAACA --- ---
    na jedné rostlině phalaenopsis se mi na květech udělaly takové malinké dírky, vypadá to, že je to asi od něčeho vykousané? nemáte někdo podobnou zkušenost? kdyžtak zkusím zagooglovat
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    MARTHINEZ: to dělám taky, ale teď jsem neodolala :)
    MARTHINEZ
    MARTHINEZ --- ---
    SAGEMA: 119 Kč je v porovnání s ostatními obchody vcelku dobrá cena za právěkvetoucí orchidej... Moje mamka dělá to, že si v květinářstvích kupuje odkvetlé za poloviční ceny 50 - 60 Kč, dá si je doma dohromady a po nějaké době vykvetou znovu :-) A má z nich větší radost
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    SAGEMA: Ikea na Černém mostě v Praze
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    Včera jsem si donesla domů dva nové nádherné kousky Phalaenopsis z Ikei na Černém mostě. Rostliny jsou zdravé a pěkné. Cena 119,- za kus. Doporučuju. Dokonce jsem tam našla i barevnou variantu, kterou jsem pod 450,- Kč zatím neviděla. Až budu mít foťák tak je vyfotím i se stávajícími, protože mi teď kvetou jako o život :)
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    KRKA: já má orchideje na severním okně, jednou týdně namáčím do vody s hnojivem pro orchideje a kvetou jako blázni. Jedna dokonce už víc než rok v kuse :) Spíš to chce najít pro ně vhodné místo a u každého doma je to jinak :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Možná orchidej neví, že nemá kvést bez patřičné péče, když se jí to neřekne :)
    KRKA
    KRKA --- ---
    COQUINE: taky slusny :-))
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    KRKA: ja ted videla jednu u babicky.. babi tahne na 90, tezko ji vysvetlit, ze ji ma zalejt jednou za cas. zaliva ji bud obden nebo denne. dnes jsem ji napocitala 22 kvetu. koukala jsem jak puk :-))
    KRKA
    KRKA --- ---
    NATASHA: to teda :-) moje mama jich ma asi pet, vubec se o nestara, zaleje kdyz si vzpomene jednou za cas, sviti na ne cely den a kvetou jak pominuty :-))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    COQUINE: No prosím. Teď se v tom vyznejme :-) Asi je to alchymie celkové péče.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam