• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREATDRAKENáboženské vtipy aneb i Bohové mají smysl pro humor
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    LUKAS87: jiste ale me to nevadi btw proc bohuzel ? : ))
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    KRUTAS: to je bohužel dost jednostranná interpretace paradoxu všemocnosti...
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    Bůh není všemocný.
    Důkaz sporem: Kdyby byl Bůh všemocný, tak sestrojí kámen, který neunese. Protože ho neunese, není všemocný
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    copypasta z duševně vysmátých

    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    teď jsem našel něco v archivu v jednom hravě zhuleneckém klubu:

    Stvoření člověka - Společenská hra pro tři

    Je potřeba jeden pokoj. kamarád, kamarádka a následující příprava:
    1.fáze: rozsvítit v pokoji
    2.fáze: položit koberec
    3.fáze: nastěhovat nábytek
    4.fáze: dát do pokoje kytky
    5.fáze: pořídit si nějakou faunu a rovněž umístit do pokoje
    6.fáze: Pozvat kamaráda na kolaudačku
    7.fáze: teď už jenom odpočívat a čekat.

    Až kamarád přijde, pořádně ho zhulte a provéďte bytem. Počkejte, až si začne stěžovat, co je to za párty, že je tam sám. Z jeho telefonu zavolejte kamarádku.
    Až kamarádka přijde, pořádně jií zhulte a dohulte i kamaráda. Posaďte je k sobě a svlékněte je (strip-poker, flaška, ukecat). Naservírujte občerstvení (pokud možno sušené: sušenky, oplatky, piškoty, chipsy, popcorn, tyčinky, suché rohlíky). Dejte na stůl lahev limonády, ale zakažte jim na ni šáhnout, ať si poslouží čímkoli v pokoji, ale ta limonáda není pro ně. Pak je ještě jednou důkladně zhulte a vzdalte se.
    Po chvíli se vraťte, bezpečně seznáte, že alespoň upili. Naštvěte se, všechno jim seberte a vyhoďte je oba dva na ulici.
    Otevřete okno a poslouchejte. Pokud jste hráli dobře, budou vás prosit na kolenou o odpuštění a modlit se.
    KOCOURR
    KOCOURR --- ---
    ALCAZAR: ten originál jsem tam dával já, bohužel už nevím, kde jsem to našel...

    tak aspoň tohle:

    Ptá se Kudlanka nábožná Jetele: "

    Hele Jeteli, pověz, proč se nemodlíš?"

    Jetel smutně zašeptá:

    "Víš Kudlanko, já nechci být spasen."
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ALCAZAR: Strejda Google na mě vyplivl mraky odkazů hned na první pokus...

    V břiše těhotné ženy jsou dvě miminka - dva kluci.

    První se táže: "Věříš vlastně v život po porodu?"

    Druhý: "Ano, samozřejmě, je přece zcela zjevné, že život po porodu existuje. Náš život zde je jenom proto, abychom rostli a abychom se připravili na život po porodu, abychom byli dost silní na to, co nás čeká."

    První: "To je hloupost, žádný život po porodu přece neexistuje. Jak by měl vlastně takový život vůbec vypadat?"

    Druhý: "Ani já to nevím přesně. Ale určitě tam bude mnohem více světla než tady. A možná, že dokonce budeme běhat po nohou a jíst ústy.

    První: "To je úplný nesmysl. Běhat, to přece nejde. A jíst ústy, to je úplně směšná představa. Máme přece pupeční šňůru, která nás živí. A mimo to je nemožné, aby existoval život po porodu, protože pupeční šňůra je krátká už teď."

    Druhý: "Určitě je to možné. Jen bude všechno kolem trochu jinak, než jak jsme tady zvyklí."

    První: "Vždyť se ještě nikdy nikdo zpoza porodu nevrátil. Porodem prostě život končí. A vůbec, život je jedno velké trápení v temnu."

    Druhý: "Připouštím, že přesně nevím, jak bude život po porodu vypadat..., ale v každém případě pak uvidíme maminku a ona se o nás postará."

    První: "Máma?!? Ty věříš na mámu? A kde má jako být?"

    Druhý:" Vždyť je tu všude kolem nás. Jsme a žijeme v ní, prostřednictvím ní. Bez ní vůbec nemůžeme existovat."

    První: "To je pěkná hloupost! Z nějaké mámy jsem neviděl ještě ani kousíček, takže je jasné, že nemůže existovat."

    Druhý: "Někdy, když jsme úplně zticha, můžeš zaslechnout, jak zpívá. Nebo cítit, jak hladí náš svět. Pevně věřím tomu, že náš skutečný život začne až potom!"
    ALCAZAR
    ALCAZAR --- ---
    Ve starém klubu bylo krásné povídání, kde si povídaly dvě děti na téma posmrtný život: že ony žily v břiše a nevěřili, že existuje i jiný svět, kam by se mohli narodit...

    nemáte to někdo? Nemůžu to nikde najít...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    DIDGENAUT
    DIDGENAUT --- ---
    není to vyloženě vtip, ale k pousmání to imho je:
    Statistiky čeká oříšek. Při sčítání lidu si tisícovky lidí zapíší víru rytířů Jedi - www.lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/statistiky-ceka-orisek-pri-scitani-lidu-si-tisicovky-lidi-zapisi-viru-rytiru-jedi-g2i-/ln_domov.asp?c=A110126_135803_ln_domov_mk
    GABRIELL
    GABRIELL --- ---
    Kdyz uz SMBC Theater, tak rozhodne tohle :))
    SMBC Theater
    http://www.smbc-theater.com/?id=174
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    YouTube - SMBC Theater: God's Press Conference
    http://www.youtube.com/watch?v=r1tg46ScP8w
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    GAISAKA: nejlepší je to "Halleluia"...
    hehe
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    YouTube - De-Baptism at the Texas Freethought Convention
    http://www.youtube.com/watch?v=Z0Yn6vjktN0


    kdyby někoho zajímalo jak se "odekřtívá",))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam