• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREATDRAKENáboženské vtipy aneb i Bohové mají smysl pro humor
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    GORYTHC
    GORYTHC --- ---
    RAB1T: Já myslim, že Aštar naopak přizpůsobil délku pozemského dne tak, aby souhlasila s délkou dne v jeho flotile.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    ALDARION: mne se spis libi jak jsou ohleduplni, ze se prispusobili s delkou dne a smen zrovna zemskemu modelu.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    DAROS: lol....ti Plejáďani musí mít všechno tak předimezovaný ;-DD.....preferuju reptaliánskou technologii, kdy je loď sice proti tomuhletomu nekonečně malá, ale zato rychlá, takže lesy a jezera si posádka může dávat na nejbližší obyvatelný planetě ;-DDD...
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    MADIETTA: hned po tom, co jsem zistil, ze neni muj!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SARGO
    SARGO --- ---
    DREWDARK: Pro přepravu látek nestabilních v multidimenzních průchodech a pro alergiky na totéž. Když může existovat alergie na banán, pokud ho jíš v primalexem vymalované místnosti, co by neexistovala na jiné dimenze. Je od nich náhodou velmi sluníčkové, že i tací dostanou šanci! 8-)
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    MAKROUSEK: A ty vytahy jsou tam potom k cemu?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    DREWDARK: Zapomnels, ze lod je multidimenzionalni, staci zahnout za roh a clovek je u zachodu 10 km daleko.
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    DAROS: Takovy zivot udrzbare musi byt super. Rano vstanu, jdu 8 kilaku k vytahu. Sjedu do dvojky a jdu 6 kilaku pro vercajk. Pak zase 6 kilaku zpatky k vytahu a v cilovem patre 10 kilaku k zachodu, ktery je treba opravit. A hrome, zapomel jsem hasak...
    SATAI
    SATAI --- ---
    ALDARION: Tak, tak. To umi az Prometheus class ;)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    DAROS: 666m vysoká patra jsou dobrý detail. :) Stejně jako možnost odpojení hned dvou sekcí lodi od hlavní části v případě potřeby - to neumí ani Enterprise. (Původně jsem se chtěl pohošovat, že na nákresu nejsou pohonné systémy lodi, ale chápu, že tak důležité informace se neříkají každému ještírkovi na potkání.)
    DAROS
    DAROS --- ---
    Jen neznam moc křesťanskou symboliku ale vyska lodi je 8km a ma 12 pater. Tj kazde patro ma 666m (pro presnost 666,6 preriodickych). On i ten zbytek...
    AEON
    AEON --- ---
    a jeden betlémek, když máme ten advent

    AEON
    AEON --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam