• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ERRORSpotify - cloud music player
    DOOSH
    DOOSH --- ---
    každoroční souhrn je tu
    https://yearinmusic.spotify.com/en-GB/
    KEJML
    KEJML --- ---
    KOSOSTVORCEK: Starred už je dnes jen obyčejný playlist, ty jde přesouvat na desktopu myší drag and dropem a to se pak projeví i v mobilu, přímo z mobilu to neumím (mám tedy WP telefon).
    KOSOSTVORCEK
    KOSOSTVORCEK --- ---
    Používam spotify v iphone a kedysi som mal zložku Starred úplne hore v playliste pod local files. Po nejakom update aplikácie to tak už nie je. Nedá sa to prosím nejak nastaviť? Ďakujem.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Neblbne vam ted spotify? Temer kazdy druhy album co si chci pustit mi napise "Can't play the current track". Uz me to docela sere...
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    zajimavy clanek o tom, jak funguje discover weekly

    How Spotify’s Discover Weekly cracked human curation at internet scale | The Verge
    http://www.theverge.com/2015/9/30/9416579/spotify-discover-weekly-online-music-curation-interview
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    Jak prosim z android mobilu posilate zvuk ze spotify do appletv pres airplay?
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    KYRBI: restart pomoh
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    HAVANA: Napiš na Spotify Support, při prémiu nemá být ani jedna reklama.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    do spotify pribyla reklama? mam normalne premium, tohle tam predtim nebylo :-/



    KEJML
    KEJML --- ---
    KUTIL_TIM: Bohužel, ta hnusná zelená je i uvnitř klienta. Jsem zvědavej za jak dlouho si zvyknu, ale teď mi ten odstín příjde fakt ošklivej.
    KUTIL_TIM
    KUTIL_TIM --- ---
    keby ste sa niekto uz dalej nemohli pozerat na novu ikonu spotify tu je stara http://www.iconarchive.com/show/simply-styled-icons-by-dakirby309/Spotify-icon.html
    staci stiahnut ICO, pravy klik na odkaz spotify.exe (desktop alebo kde ho mate), properties, shortcut, change icon, voila
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LUCIEN: A jeste jedna vec - nelze syncovat vlastni mp3 do prehravace.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KYRBI: vidis, ten iCloud, to je asi fakt, to mi netrklo. Na druhou stranu to pak ale zase zabira misto na iCloudu a tedy vznikaji tim bud dalsi problemy nebo dalsi naklady, ne? Tech 5gb free je nic...
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    LUCIEN: Musím se vším souhlasit, UI otřesné, pokud sledujete /r/Apple, tak si na to všichni stěžují, to UI fungovalo dobře pro iTunes jako službu pro nakupování muziky ale pro streamování je naprosto nevhodné. Offline režim tam je, stačí kliknout na Cloud ikonku a lokálně se píseň. A taky jsem hledal LA4 - Panorama, marně. :)

    A last.fm se dá řešit přes stažený klient, což je dost nešťastné, v práci se mi tyhle všechny věci nechtějí stahovat, stáhl jsem si iTunes ale last.fm se mi nějak stahovat nechce.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KYRBI: zatim zustavam u Spotify protoze Apple Music:
    - Ma hnusny ui
    - Nemuzu si nejak jednoduse prenest data (playlisty, followed, ...) ze Spotify
    - Nema offline rezim
    - Hned prvni album jsem nenasel (LA4 - Panorama), ackoli verim, ze vetsina veci tam bude, viz. HAVANA
    - Neni integrace s Last.fm
    MODROPULOS
    MODROPULOS --- ---
    KYRBI: Spotify náruživě používám jako fantastickou věc pro poslech hudby z telefonu na cestách. Apple Music bych vyzkoušel rád, ale jako uživatel Windows Phone mám definitivně po ptákách… Takže už jen kvůli tomuhle u mě Spotify jednoznačně vítězí :-)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    jo, jeste ma spotify pluginy (treba texty apod, coz je prijemna featura)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    zkousim

    pro spotify hraje to ze se mi vic libi a pride mi prehlednejsi, vidim co poslouchaj sledovany lidi a mam aplikaci pro android (to chapu ze se casem pravdepdobne vyresi).

    pro apple music hraje to ze tam je o neco vic hudby (zatim sem nenasel nic, co by na apple music nebylo a na spotify jo, naopak uz sem par veci nasel (dr. dre, starsi alba cage nebo vanessy napr...)
    plus je ten peknej zmensenej prehravac

    bohuzel to pro spotify nevypada moc dobre, ten design je otazka zvyku a pak uz nebude mit co nabidnout oproti apple music
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Já jsem Windows/Android uživatel ale i přesto jsem se rozhodl pro Apple Music, zatím se mi to líbí, takže ty 3 měsíce vyzkouším a pak se rozhodnu jestli budu platit, když se sejde 6 lidí a platí si rodinný balíček, tak to vychází na pěkných 40,- měsíčně.

    Jinak GUI se mi moc nelíbí ale myslím, že to časem spraví. A ještě se mi líbí funkce mini přehrávače vždy nahoře.
    Viz. pravý dolní roh

    LUKYN
    LUKYN --- ---
    KYRBI: Zkousim, dost se mi libej jejich playlisty ktery kazdej den nabizej na zaklade toho co posloucham/lajkuju - zatim me velice prekvapujou ze se trefujou do vkusu. Jinak s UX/UI udelali nekolik nestastnejch rozhodnuti, ktery snad casem doladej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam