• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ERRORSpotify - cloud music player
    ENZO44
    ENZO44 --- ---
    Zdravim, chci se zeptat jestli máte někdo zkušenost s premiovým účtem family a jeho užíváním členama rodiny, kteří nebydlí na stejné adrese. dík
    MERISCZ
    MERISCZ --- ---
    JIRKA207: vypadá to tak, ale podle toho, kolik dat to tahá to na FLACK úplně nevypadá.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Me od pouzivani web prehravace odrazuje, ze se v nem neda editovat poradi songu v playlistech. Stejne jako na Androidu. Takova stezejni funkce, to snad neni mozny.

    Ale na prvni poslech mam taky pocit, ze to zni nepatrne lip, i kdyz nevim, jestli to neni placebo efekt.
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    Zkousel jste v posledni dobe nekdo Spotify skrz web prehravac na Chrome?
    Docetl jsem se, ze na web prehravaci v Chrome testujou streamovani beztratoveho formatu (nejspis FLAC) a je to beta testing chystane sluzby "Spotify HiFi".
    Kdyz si pustim nativni prehravac a prepinam mezi nim a web.prehravacem, tak mi na prvni poslech opravdu prijde, ze to zni lepe...:) mate nekdo taky zkusenost?
    Samozrejme to vyzaduje premium ucet.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    CERMINEK: tak to můžeme zkusit spolu :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    VIDOCQ: Díky. Vyzkoušíme.
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    CERMINEK: Řešil jsem to taky, jelikož mi takhle vykopnuli manželku i když zadala správnou adredu. Problém byl v tom že měla dva účty a nevěděla o tom. Jeden registrovaný přes mail a jeden přes FB. A oni nevěděli jaký z těch dvou přidat do premium. Dá se to řešit s jejich supportem, reagují docela rychle.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    CERMINEK: a nějaký důvod? Jestli máš chuť a čas, můžeme to zkusit - platba není problém třeba na půl roku dopředu, když to půjde
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    DEEJAYY: Dávali jsme stejnou (mou) adresu a beztak to členy vyhodilo.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    CERMINEK: a máte všichni nastavenou stejnou adresu? Já s tím právě nikdy neměl problém, až na to že člověk u kterého jsem byl to zrušil ....
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    DEEJAYY: Měl bych, ale má to háček, začali to kontrolovat a už to vyhazuje členy rodiny. Měl jsem takhle ségru a švagrovou a vydrží tam pokaždé asi tak den.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    nemá někdo volno v "rodině" ?
    JADE
    JADE --- ---
    *o2 premium=o2 spotify premium ;)
    JADE
    JADE --- ---
    ok dik vsem...zajimavy nakonec mi dneska v nejakem tom istyle shopu rikali, ze apple music vyjde nastejno tj. nakonec 150,-kc mesicne...coz je o 10 min nez o2 premium, ktere mimochodem byt ma na strankach psano ze spotify premium pres o2 necerpa data do 31.5.2018 tak je ve skutecnosti cerpa a v ramci jejich sluzby dostanbete "pouze" 3 mes premium spotify zdarma...ve finale nevim, ale asi zustanu u znacky a bude to i vyhodnejsi/levnejsi...oboje funguje stahovani pres wifi,coz vlastne resi pri 128gb pameti+5gbcloudu dost problemu samo o sobe ;P
    DIOM
    DIOM --- ---
    JADE: poslouchám spotify z mobilu v autě, dejme tomu 30 minut denně a přes 2 GB za měsíc jsem se ještě nedostal
    KEJML
    KEJML --- ---
    JADE: V aplikaci je několik voleb kvality streamu, jistě se k tomu dají dohledat bitraty. Pak už se dá snadnou snadno spočítat zbytek. Záleží kolik toho naposlouchá a kolik z toho datovýho balíčku využije jinak
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    JADE: Tomu samo rozumim, ale par desek a playlistu si ulozis a pak to tolik nezere ;)
    JADE
    JADE --- ---
    JIRKA207: dik, slo mi prave ciste o mobilni data, pac holka je hodne na cestach ;) ale dekuju...
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    JADE: pokud si to nabafruje na wifi, tak to nemusi streamovat skrz LTE a nemusis tolik resit 1,5gb FUP. Rozdil mezi Spotify/apple music neposoudim, pouzivam Spotify kvuli dostupnosti na A/Vcku.
    JADE
    JADE --- ---
    ahoj mel bych dotaz...chtle bych s novym apple telefonem a tarifem od o2 sestre koupit spotify premium na rok k narozeninam...zajimalo by me kolik tak prumerne to zere dat, protoze u o2 uz sami nevi jestli akce, kdy spotify+o2=prenos dat pres spotify zdarma, stale bezi...a sestra ma bohuzel v tarifu jen 1,5gb...tak bych to nejak chtel skloubit...popripade, nekdo protrely by mi poradil jestli neni lepsi apple music do toho pitomeho iphonu ? ten rozdil v cene za rok, je cca 1400,- za spotify a 100$ za apple music, coz neni uplne zanedbatelny mi prijde za ideove stejnou sluzbu....dekuju za nazory!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam