• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ERRORSpotify - cloud music player
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: ha, tak bylo potřeba postahovat kodeky, či co.

    pro ubuntu návod, co mi zabral zde https://community.spotify.com/...x/Linux-Local-files-do-not-play-on-Ubuntu-16-04-SOLVED/td-p/1343831
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Co dělám špatně, když při puštění aplikace v desktopu v local files vidím mp3 soubory, ale po kliknutí nehrajou a spotify tvrdí: " this song is not avaliable if you have the file on your comuter, you can import it."

    Jak to mám importovat? Prvních několik návodů, na které jsem klikla co vyhodil google pravili, že stačí zapnout local files a že to bude samo hrát.
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    ENZO44: Funguje ale spousta lidí má problém s tím, že je to kickuje, my to vyřešili tak, že jsme se na Spotify všichni pojmenovali se stejným příjmením.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ENZO44: jen bych doplnil, ac to bude asi informace k prdu, ze mezi kontinentama to nefunguje :)
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    ENZO44: i me to fungue.
    VITECH
    VITECH --- ---
    ENZO44: funguje to :)
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    ENZO44: funguje to...:)
    ENZO44
    ENZO44 --- ---
    Zdravim, chci se zeptat jestli máte někdo zkušenost s premiovým účtem family a jeho užíváním členama rodiny, kteří nebydlí na stejné adrese. dík
    MERISCZ
    MERISCZ --- ---
    JIRKA207: vypadá to tak, ale podle toho, kolik dat to tahá to na FLACK úplně nevypadá.
    CLUMP
    CLUMP --- ---
    Me od pouzivani web prehravace odrazuje, ze se v nem neda editovat poradi songu v playlistech. Stejne jako na Androidu. Takova stezejni funkce, to snad neni mozny.

    Ale na prvni poslech mam taky pocit, ze to zni nepatrne lip, i kdyz nevim, jestli to neni placebo efekt.
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    Zkousel jste v posledni dobe nekdo Spotify skrz web prehravac na Chrome?
    Docetl jsem se, ze na web prehravaci v Chrome testujou streamovani beztratoveho formatu (nejspis FLAC) a je to beta testing chystane sluzby "Spotify HiFi".
    Kdyz si pustim nativni prehravac a prepinam mezi nim a web.prehravacem, tak mi na prvni poslech opravdu prijde, ze to zni lepe...:) mate nekdo taky zkusenost?
    Samozrejme to vyzaduje premium ucet.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    CERMINEK: tak to můžeme zkusit spolu :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    VIDOCQ: Díky. Vyzkoušíme.
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    CERMINEK: Řešil jsem to taky, jelikož mi takhle vykopnuli manželku i když zadala správnou adredu. Problém byl v tom že měla dva účty a nevěděla o tom. Jeden registrovaný přes mail a jeden přes FB. A oni nevěděli jaký z těch dvou přidat do premium. Dá se to řešit s jejich supportem, reagují docela rychle.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    CERMINEK: a nějaký důvod? Jestli máš chuť a čas, můžeme to zkusit - platba není problém třeba na půl roku dopředu, když to půjde
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    DEEJAYY: Dávali jsme stejnou (mou) adresu a beztak to členy vyhodilo.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    CERMINEK: a máte všichni nastavenou stejnou adresu? Já s tím právě nikdy neměl problém, až na to že člověk u kterého jsem byl to zrušil ....
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    DEEJAYY: Měl bych, ale má to háček, začali to kontrolovat a už to vyhazuje členy rodiny. Měl jsem takhle ségru a švagrovou a vydrží tam pokaždé asi tak den.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    nemá někdo volno v "rodině" ?
    JADE
    JADE --- ---
    *o2 premium=o2 spotify premium ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam