• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ERRORSpotify - cloud music player
    SKUTRJOHNY
    SKUTRJOHNY --- ---
    takovy technicky dotaz
    asi chapu, proc nektera alba umelcu nejsou soucasti diskografie na spotify. jak je ale mozne, ze je ma nekdo v playlistech a mne se takovy playlist jevi jako neprehratelny? kde je zakopany pes?
    JELENIPLOUTEF
    JELENIPLOUTEF --- ---
    Funguje a nefunguje, docela mě to štve.
    WIK22
    WIK22 --- ---
    CERMINEK: Aktualizaci mám dva dny starou a zatím to úplně ok není. No uvidíme, tedy uslyšíme. :-)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    WIK22: pozoroval jsem, a tenhle týden proběhl update a vše ok od té doby.
    WIK22
    WIK22 --- ---
    Zdravím, poslední dobou se mi Spotify strašně kouše. Nezadrhává, ale prostě vypadne. Taky to pozorujete?
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    CHEWBACCA: jestli te to uklidni, tak vcera jsem si do sveho playlistu pridala tri nove skladby a vecer si spotify potreboval znovu stahnout nejake dve stovky skladeb :). Je teda mozny, ze zrovna neco provadeli.

    Jinak ja si rada posloucham to svoje, proto mam vetsinu vlastnich playlistu a tam si to sazim podle obliby a tak. Zkus si proto ty tvoje radiove skladby rovnou loupat do sveho seznamu, ten si stahni a uvidis, jestli to bude "zlobit".
    KEJML
    KEJML --- ---
    CHEWBACCA: Radia podle mě nemaj majitele, ale jsou generovaný algoritmama
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    KEJML: jo hele vidis to, más pravdu ze jsou to radia a tam jak pises to asi bude promenny. Otaznikem zustava proc se stahujou tracky (napr. na prvnim miste v tech playlistech radii), ktery uz byly stazeny, ale buhvi co tam s tim ty majitele tech playlistu delaj. ok. budu se vyhybat radiim, playlisty jako takovy drzej
    KEJML
    KEJML --- ---
    CHEWBACCA: Jo hele, ted koukám, že ty nestažený playlisty jsou radia. Ty jsou AFAIK hodně dynamický, aspoň dřív to tak bejvalo.

    Já "radio" přestal kdysi používat, protože už po cca hodině či dvou poslechu se mi v nich opakovaly skladby, takže nemám úplně přehled jak fungují dnes.
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    CHEWBACCA: OK, na iOSu limit na offline storage také nevidím. Tvoje osobní listy to také dělají? Pokud ne tak je to možná nějaký automat co je vytváří/edituje a kdoví jakým způsobem..
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    XEHUTL: kde se nastavuje ta kapacita ? nemuz najit v apce
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    XEHUTL: o 200 tracku za dva dny, to mi prijde divný nehlede na to že opravdu se stahují tracky, které už stažené byly. iOS
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    CHEWBACCA: Btw, Android nebo iOS?
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    CHEWBACCA: Ale není to tvůj list - může se kdykoliv změnit +/-... a pokud balancuješ na hranici kapacity tak by se to dít mohlo.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    XEHUTL: hele kdyby tam byl limit, tak se to preci nestahne komplet. Ty playlisty se uz tvari po nekolikaty, že jsou stažený komplet. Poslouchám denně. Ob dva dny to zapnu a zase se to tváří nekompletní a dotahují se tracky, které se již několikrát tvářili že jsou stažený. V mobilu volné místo 30GB.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    aktualni stav. vse stazeno

    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    MARASAN: Aha, já na iOSu ne. Tak to by klidně mohlo být ono.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    XEHUTL: urcite se da nastavit limit, ja mam storage.size=3072
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    Aha to bylo na Deezeru, Spotify to v nastavení asi nemá. Nejspíš tedy nějaký bug, zkusil bych to asi nahlásit na support..
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    CHEWBACCA: Hele a kolik máš vlastně ve Spotify nastaveno na offline velikost? Fakt se ti to tam vejde? Jestli jich máš víc a každý na okolo 200 titulů a ještě se to třeba v čase mění tak možná smázne celý list když dojde na konec limitu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam