• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ERRORSpotify - cloud music player
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    FAT: lol? ne. poslouchas ze spotify, tak v cem by mel bejt problem? problem (a kradez) je ripovat ze spotify songy a ukladat si do je do MP3
    FAT
    FAT --- ---
    HAVANA: Takže když mám spárované pomocí BT autorádio s telefonem a na telefonu si pustím Spotify, tak je to krádež? Neblábolíš trochu?
    FAT
    FAT --- ---
    PETRAELECTRA: Když si BT adaptér nastavíš na 108 MHz, tak tam nic není a hraješ "na pána".
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    MINER: ok, dík, mrknu na to. FM adaptér taky moc nefunguje, vždycky to přehluší rádio se silným signálem.
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    PETRAELECTRA: Tak především Spotify nepoužívá formát MP3 ale OGG. Takže i kdybys je obtížně vyripovala, budeš je pak muset nejpíš ještě prohnat změnou formátu..
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Jinak posilam blbinku, ktera prelozi prave hranou pisnicku na Sptf na Ytb url



    MINER
    MINER --- ---
    HAVANA: ano, není to krádež: explicitně to říká § 30 Autorského Zákona. Stahovat pro soukromou potřebu je legální, nelegální je nabízet hudbu, ke které nemáš práva.
    Neznáš zákony a útočíš na ostatní místo toho, aby ses jim snažil pomoct. Radši jí navrhni lepší řešení, jestli nějaké znáš, a přečti si Autorský zákon, ať nešíříš bludy.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    PETRAELECTRA: kup si ji supraphon online cz ... konec off-topic (prodavaj tam mp3)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    MINER: Stáhnout si mp3 z pirate Bay taky není krádež. Protože kdybych si ji nestah, tak si to stejně nekoupím...lol
    MINER
    MINER --- ---
    HAVANA: tak když to nepřehraje, pokud Spotify v jejim autě nefunguje, tak umělci nedostanou peníze taky nijak.

    Pokud to jde propojit jackem nebo Bluetooth, tak je to samozřejmě lepší řešení. Ale neposlouchat hudbu fakt neni řešení, který by někomu pomohlo.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    MINER: a jak presne dostanou umelci penize za to, ze si pustis jejich mptrojku v aute?

    aha, nijak. takze to kradez je (nehlede na to, ze ti je urcite proti terms of use)
    MINER
    MINER --- ---
    HAVANA: chtít hrát hudbu v autě místo v mobilu, když platí předplatný, fakt neni krádež.

    PETRAELECTRA: Nebo můžeš koupit Bluetooth adaptér, abys nemusela tahat dráty, pokud tvoje auto Bluetooth už nemá.
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    HAVANA: Dobrá teda, si koupim adaptér na jacka do I7( a dám to radši Applu, vo to nepotřebuje) a připojím si telefon do rádia v autě. A je to to samý, neni to jedno? Řešim jen nosič. A slibuju, že na všechny kapely, co mám v playlistu pudu live, abych je podpořila.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    PETRAELECTRA: ne. je to kradez
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    HAVANA: Tak když mám Premium předplaceno, tak to není krádež. Akorát to můžeš stáhnout jen k nim. Já to chci přenášet třeba do auta
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    PETRAELECTRA: myslis tim, jakym zpusobem ukradnes tu hudbu a ripnes si ji do MP3?
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    Ahoj, jak stáhnu streamovanou hudbu do mp3 ( při Premium )
    ? Zkoušela jsem přes interní nahrávání, ale strašná kvalita. Nějak to musí jít??;)
    MINER
    MINER --- ---
    KEJML: Nakonec mi odpověděl label. Album přechází k jinému distributorovi. Takže zbytečná administrativa žab na pramenu. Je to škoda. Ničí jim to dosah takhle brzo po vydání.
    KEJML
    KEJML --- ---
    MINER: Ještě můžeš zkusit napsat konkrétnímu umělci/vydavateli, třeba bude sdílnější než Spotify :)

    Někteří umělci/labely nemaj svoje věci na Spotify proto, že jim podle nich Spotify málo platí. Někteří to časem přehodnotí (Peter Gabriel), někteří si radši založí vlastní streamovací platformu (Neal Morse)...
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    MINER: Whatever. Uvedl jsem to jen jako příklad toho, co za některým mizením může být.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam