• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ERRORSpotify - cloud music player
    MVEK
    MVEK --- ---
    MINER: Právě, že zatím znám jen český supraphon.cz a tipy bych uvítal.

    Ok, HDTracks proč ne. Incidenty nacházím jak deset let, tak tři roky zpátky, ale vždy se najdou provary, to je jasné. I u Supraphonu jsem reklamoval (ale tam šlo o ušislyšné chyby ve flacu oproti mp3).
    E42
    E42 --- ---
    MINER: HD Tracks?
    MINER
    MINER --- ---
    MVEK: A kde kupuješ? Kupuju si jen něco, co chci mít v offline přehrávačích, ale často narazim na to, že v iTunes to nemaj, a shop na Google Music zrušili.
    MVEK
    MVEK --- ---
    MINER: Jako já teď konečně Spotify vyzkoušel, u nějakých skladeb jasně slyším (a není to jedno album, ale už víc různých i z posledních deseti let), že to nezní tak dobře, ale může to být free verzí, kde přece jen nemůžu nastavit nejvyšší, ale jen vysokou kvalitu.

    Tzn. možná si i Spotify předplatím na čas, ale stejně myslím, že budu preferovat si dál budovat svoje lokální playlisty ve foobaru a kupovat si dost věcí. Ale na to by se mi právě hodil zahraniční e-shop, který mi prodá flac, nemusí být hi-res a kdoví kolik kHz, ale lossless komprimace.
    MINER
    MINER --- ---
    MVEK: Apple Music umí streamovat lossless, pokud vim (byť nepoužívám). Ale pokud vim, jen streamovat, v iTunes ke koupení nejsou. Nebo jo?
    MVEK
    MVEK --- ---
    MARASAN: Tak na takový postup stačí snad třeba AudaCity apod. Většina audio nástrojů umí nahrávat výstup ve Windows (v Linuxu nevím).

    Někdo mi doporučoval deemix (asi funguje i na Deezer), ale teď nenacházím bezpečný funkční link.

    Já teda preferuji spíš si hudbu koupit, ale zatím neznám moc žádný cizí e-shop a který by měl flacy (stačí v CD kvalitě) ne jen mp3. Ale jo, neglogloval jsem zatím, spíš jsem někdy doufal v doporučení.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    The complex math of counterfactuals could help Spotify pick your next favorite song | MIT Technology Review
    https://www.technologyreview.com/2023/04/04/1070885/complex-math-counterfactuals-spotify-predict-finance-healthcare/
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    JIRKA207: Dal jsem googlu 5min. Nemam potrebu piratit ze spotify. Maximalne muzu doporucit soulseek sit - klienta treba tu https://nicotine-plus.org/
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    FATBOZZ: jako po jedne skladbe, to je masakr :) ale lepsi nez dratem do oka, ze?:)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    KULA:
    Spotify Music Downloader to MP3 🔥 — Spotify Downloader
    https://spotifydown.com/
    KULA
    KULA --- ---
    MARASAN: to je jak nahrávat minidisky v roce 2000 :D
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KULA: hledals nejakou Virtual SoundCard? Nemam win; prvni odkaz

    Virtual Sound Card, Streaming Audio Recorder and Sound Broadcasting - Virtual Audio Streaming
    https://www.virtualaudiostreaming.net/
    KULA
    KULA --- ---
    Používám SpotDL abych si naloupil na domácí mixování, ale musím to sáčkovat po jednotlivé skladbě. Hezky to taguje ale 128kbit je spíš whitenoise. A proto hlasem Rimmera z Budoucnosti: "To jsme doopravdy takhle žili?"
    Měli byste tip na něco aktuálního co teď dobře funguje v rámci grabování?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    UX peklo je teprve na zacatku cesty, cetl jsem o upravach clanek a mam obavu, ze to bude uz jen horsi a TikTok like.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    LUCIEN: UX je jedna vec, mi od toho updatu prestalo fungovat propojeni se Sonos repraky…
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nevíte náhodou co za matroš jedou ve Spotify, že vydali desktopovej update, kterej je za mě naprostý UX peklo?
    KEJML
    KEJML --- ---
    FND: Tady jedno shrnutí v pěti minutách:
    Spotify’s Mathematical System For Determining Your Music Taste
    https://www.youtube.com/watch?v=RzuvZDSmIco
    MINER
    MINER --- ---
    FND: Tak ty dimenze máš v těch článcích, ale tohle je jednoduchý – nejjednošší je na to koukat prostě jenom tak, že sleduje to co posloucháš nejvíc – doba/četnost přehrání je pokud vim nejsilnější.

    Ohledně přimíchávání byl strašně zajímavej ten podcast, který nemůžu najít. Říkali tam, že různý playlisty jsou různě kreativní v přimíchávání neznámého. Např. Discover weekly je experimentativnější než Song radio.

    Taky na mě chvíli z neznámýho důvodu zkoušel nějakou divnou polskou hudbu:) Asi jen proto, že se mi líbila jedna polská písnička, a neměl nic podobnějšího, co nabídnout, tak si myslel, že se mi budou líbit všechny:) Chvíli jsem to přeskakoval, a dal pokoj… Stává se to u niche žánrů.
    FND
    FND --- ---
    jinak ty odkazy proctu, jsem to predtim asi googloval nejak spatne, jelikoz na prvnich dvou odkazech jsem po precteni spousty textu nic kloudneho nedocetl.
    FND
    FND --- ---
    MINER: abych vedel, co ovlivnuje to, co mi to tam pak hazi za tracky a mohl to pripadne nejak ovlivnit, pokud to jde.) dlouhou dobu mi to jelo, tak jak bych chtel, ted se mi tam obcas michaj veci, ktere me moc nezajimaji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam