• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP
    LULI
    LULI --- ---
    MEOW: hele mne tyhle kalhoty neva, taky se mi libej, ale sere me na nich, ze jsou fakt jen pro takovy hubenoury, jako si ty .)))
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    MEOW: primo u zastavky delnicka
    LULI
    LULI --- ---
    MEOW: ty maj kram tady kousek od moji prace a ty druhy s maslickou chci!!!!!!!!!!!!
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    SFAR: fakt?? ale me se teda libej jen na ty platforme.. ale i tak dobra zprava ,)
    SFAR
    SFAR --- ---
    LINOLEUMKA: ja mam troje a ze zkusenosti muzu rict, ze zrovna ty platformovy z nejakyho nepochopitelnyho duvodu pohodlny jsou...jenze pry letosni kolekce ma byt stejne vysoky podpatek, jen bez ty platformy:) A na to uz asi nemam...
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    MEOW: udel no ,))
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    MEOW: nojo,, jednou za rok v lete je vytahnu, rozedru paty do krvava tak je zas na rok uklidim.. ale co bych pro ne neudelala ,))
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    MEOW: i tady na nyxu uz se to nekolikrat resilo ze sou proste krasny ale bohuzel to v nich nejde vydrzet.. to je jedinej duvod proc jsem jeste do nich nesla a ciham na jejich zombie baleriny.. doufam ze ty na tom budou lepe.. i kdyz taky uz mam nenositelny baleriny onitsuka tiger ktery placou v botniku opusteny :/
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    ty jo takovej velkej podpatek, z toho musej bolet nohy
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    MEOW: ani mi nemluv, mam uz taky vytipovany.. jenze prej nejsou vubec pohodlny :(
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    koukam ze MEOW uz projela Chemicals)))
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MEOW: jo to moje první dc sem si kupovala v prváku na střední a to je už 7 let a donedávna sem je ještě měla, ale byli červený semišovový a ta barva už stála za hovno a praknul mi tam šev, ale udělali dobrou službu :)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MEOW: no já měla, nebo teda ještě mám ty superstary adidas a ty držej jak křesťanská víra :)) ale teď už mám druhý nike a nemůžu si stěžovat, kvalitní a držej a kdybych se o ty boty začla starat dřív, tak furt vapadaj jak nový, okopaný špičky už ted nezachráním :)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MEOW: já měla jednou bílé etniesky a to byli magnety na hovna normálně :D
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    DUSSICKA: mám stejnej problém, jediče černý, maximálně s nějakou barvou a když barevný, tak jedině kožený aby se to dalo umejt :)
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    závidím, že dokážete chodit v bílých botech.. moje jsou po jednom dni jako prase, takže jsem to vzdala:)
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    MEOW: pěkné...)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    DUSSICKA: hele já mám 41 takže klid .))) taky si v tom přídu jak v malejch pramicích, ale ono to tak strašný neni :)) určitě se vyzkoušet nedaj, ale já už nike kupuju jenom podle čísel, mám doma dvoje a oboje mi seděj a jeslti budou vypadat blbě, tak je mi to jedno, mě se líběj :)
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    DUSSICKA: no tak treba v palladiu je, maj to spojeny s takovou prisernou hadrovou hrabarnou,, je to velky... ale prosimte,, nikdy sem si toho nevsimla ,)
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    různě po nákupáčích? nějak se v nich často nepohybuji, tak vůbec nevím o co jde..) ok.. budu hledat. díky:-)
    a jinak.. 39 a 40 je velkej rozdíl pokaždý když to vidím, nejradši bych si uřízla kus palce u nohy a nacpala se do 39:-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam