• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    MEOW: ouu... ho potrebuju :DD, kazdopadne by mi to bodlo i s tim topem, odkud je to stažené
    AMY
    AMY --- ---
    AMY: ale ono je to beztak Brno. tak zas nic.
    AMY
    AMY --- ---
    MEOW: jo aaaaha :))
    ja sem nikdy pres slevomat nic nebrala. dik :)))
    AMY
    AMY --- ---
    LUCIIE: tak ty mne se libej,akorat nevim jak bych udelala aby mi poslali barvu,kterou chci.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    PHRASE: nevytáhne, vůbec, nepředstavuj si to jako gumu do sukně, je to pružné,ale neztrácí tvar, vždy se vrátí do původní podoby, ze začátku je to trochu nezvyk
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    PAJUSAK: já si je zkoušela jen tak narychlo a přišlo mi, že ta guma musí škrtit. a to mám úzkou nohu. Ta guma se asi dost vytáhne, co?
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    PHRASE: ty spodní mám, mám je rok, nosím je pravidelně, nikde neškrtí, naopak jsou maximálně pohodlné i na celodenní nošení
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    Jinak Lindex má letní slevy.
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    ANDREA90: No a jak se v nich chodí? Nepřipadaj mi zrovna tvarovaný, je to trochu placka, ne?
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    BARBARELLA:
    Dost podobný dělá Scholl (cca 1200,-)


    a deichman (cca 400,-)



    ale samozřejmě ty addidasky jsou nejhezčí
    LULI
    LULI --- ---
    MEOW: uz jsem ti rikala, ze tuhle ma Mikyna v cernym? Ale to urcite vis ;)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: pod Krušnýma horama .)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: taky jsem zjistila, že záleží, o které obchody jde...jestli v Práglu, v centru města, na okraji atd...tady u nás mají v každém obchodě stejné značky jiný hadry s jinýma cenama...nechápu to, ale je to tak...
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: po pravdě, po dnešním dopoledni po obchodech jsem zjistila, že nejvíc se mi líbí v Orsey a C&A, a nejmíň v Gatu, NY, Takku (víc toho tady nemáme:)
    ...HMko se mi zhnusilo v Londýně, ale co miluju na nakupování je Zara a M&S (což mám naštestí z ruky:)

    a ve všech obchodech narazíš na totální šmuky špatně šité, s křivým švem např. nebo naopak vybereš dobrej kousek...je to o hledání a štestí :D Čína vede, tak to je :/
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: jako ty hadry nebo kamenej obchod?
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: jen tak pro info, dnes jsem tyhle boty viděla v Gatu, jsou samo totál fejk oproti tem co jste sem házely, ale věřím, že v nich bude trajdat dost lidí...(tak aby vás to neštvalo, že je mají v gatu za zlomek ceny:)

    jinak jsem se zamilovala do Tally Weijl!!!
    TALLY WEiJL: Home
    http://www.tally-weijl.com/
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    taky bych se pridala k tem tillys, jestli budete objednavat:) dekuju
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MEOW: někam dojedeš, ale kam to ti holka nepovim :D
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MEOW: depo hostivař a busem, právě je to tam takový zapadlý, přitom hm je tam fakt velký a maj tam všechny koncepty, cožje bomba :D

    na zličíně je jendo z prvních hm už asi osm let :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam