• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP

    tipy na oblečení, doplňky, boty /obchody, e-shopy/ ... co jste kde zahlídli ... co se vám líbi ... co chcete .. bez čeho nemůžete žít ... sem s tím!



    [ už zas nemam co na sebe! ]
    [ e-shops & reference ]

    rozbalit záhlaví
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    BARBARELLA: dik ale plavku z HM ee :) ja myslim treba Volcom, Fox, Roxy v nejakym tom "skejtšopu" že jo :)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    FANTAIL: hele v HM máme snad všechny plavky už ve slevě... ale už je to asi 14 dní tak nevim kolik tam toho bude :)
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    MEOW: nechci kupovat nic za plnou palbu, kdyz stejne leto uz nebude :D
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    Plavky asi jeste ve slevách mít nikde nebudou což?
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    LURIN
    LURIN --- ---
    MEOW: jsem si to myslela, dík..
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    nebo

    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    asi vas to nebude zajimat ale pro me je to doplnek asi nejvetsi :D

    LURIN
    LURIN --- ---
    MEOW: postni, sim, link na ty Wesc hadříky... dík
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---

    A tyhle boty k tomu :-)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---

    A tohle je asi ona! Po roce a půl hledání jsem snad konečně našla! Akorát jsem bohužel viděla některé peněženky iron fist na živo a byl to teda neuvěřitelnej kšunt :/
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Tu bych chtěla!
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    MEOW: Když já zastávám názor, že hodinky celej outfit buď dotáhnou.. a nebo ho shoděj. Proto radši hodinky nenosím, když se mi barevně/stylově nehodí ty, co mám.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    BARA_ONLY_ONE: ty Nixon sou pekny ale pro meow skoda, kdyz neumi hodiny)))
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Všechny vypadají jak od vietnamců.. nelíbí se mi tam to kontrastní prošití.. ale když, tak asi ty poslední, mě docela zaujaly tyhle:
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEOW: aha..tak to se na ne vys.r :oP
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEOW: nejsem dama ale cislo 4!! ale ten pasek mohl bejt lepsi
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: :)) nebo i 5., ale oboje mají docela na nic ciferník, tak ti nevím (jestli nejsi slepá jak patron - jako já, tak ber ty první)
    SIAN
    SIAN --- ---
    KEPASO: BB má úžasné tašky, můžu doporučit, u nás to moc známé není, ale třeba v Holandsku to frčí hodně :-)

    já mám tuto:

    http://im9.cz/iR/importprodukt-orig/076/0763d399208f664541dc6f72dc6d909f.jpg
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    LULI: bavil jsem se o tom s mamou, ktera pracuje v oboru, odrazovala me od tech, ktery jsou vyrobeny z te kamionove plachty. kdyz videla ty švy na fotce, rikala, ze se casem nejspis objevi vule mezi niti a tim materialem a zacne se to rozpadat. obzvlat, kdyz videla, ze u jedne z tech tasek to bylo sity tupou jehlou. no tvrdohlave jsem ji neveril, ale mozna na tom neco bude.
    ale tasky, ktery maji z usne musi drzet, ten material se s niti musi kamaradit. tim padem je BOO se svou bezovou taskou urcite spokojena. ikdyz cas ukaze :).

    edit: aha, craft mason, co ma ten kolega, je z hovezinove usne. aj! ale je to zvlastni, zel treba ti kolegove narazili jen na spatny kusy. mozna v PLAYBAGu malo meni jehly :)).
    ale delaji to tam damy s mnohaletyma zkusenostma, tak nevim.

    mezitim jsem zjistil, jaky super veci dela Björn Borg, vubec jsem o tom nevedel.
    do tohoto kusu jsem se zamiloval:
    Item: Shoulderbag - Spike
    http://www.bjornborg.com/webapp/wcs/stores/servlet/Product2_10054_10111_261179_-1_11060___ProductDisplayErrorView

    docela me ale drazdi ta cenova politika, kdy cena v USD v US sekci = cene v EUR v EU sekci. to je skandal.
    LULI
    LULI --- ---
    BOO: oba moji kolegove v praci si potrpej na dsgnvy znacky, takze kazdej ma po jedny Playbag a oba jsou z toho nestastny, jeden ma Craft Mason, zadny kapsy, uplne spinavy, impregnace nic, zadna ochrana nic, druhej ma tu zlutou a pare se mu to, a to to nenosi kazdy den :(

    takze KEPASO az poridis, urcite se po case ozvi jaka je spokojenost, rozhodne by me to zajimalo.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam