• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP

    tipy na oblečení, doplňky, boty /obchody, e-shopy/ ... co jste kde zahlídli ... co se vám líbi ... co chcete .. bez čeho nemůžete žít ... sem s tím!



    [ už zas nemam co na sebe! ]
    [ e-shops & reference ]

    rozbalit záhlaví
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    MYRTHIE1: A kde? Byla jsem na Chodově.. a měli tam plnej stojan právě těch dlouhých.

    FANTAIL: A ty stojí kolik cca?
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    BARA_ONLY_ONE: ty bench nejsou puncochovy :)
    _LUCI: :D
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    BARA_ONLY_ONE: To je divný, já tam nedavno právě kupovala 3/4 .. měli jich tam plnej stojan..
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    MYRTHIE1: v HM maj jen dlouhý
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    BARA_ONLY_ONE: Já je pak kupovala i v HM, asi za tři kila a mám dojem že i v Terannově je maj.. mně právě přijde že je vidim skoro všude, jen mi ty tři kila za legíny přijdou docela dost no..
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    FANTAIL: No právě že punčochový ne :-)
    MYRTHIE1: Sakra, to mám zrovna dost z ruky, ale díky za tip, při nejhorším to prubnu
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    FANTAIL: No fuj! :D
    Tohle jsem neměla vidět!!!!
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    BARA_ONLY_ONE: jestli myslis punchochovi, tak ty jsem koupila v caldezonii, ale tam ted budou mit plavky, a jestli chces nejaky co vydrzi leta, tak mam Bench a ty by mohli mit porad na Zlicine :)
    MYRTHIE1
    MYRTHIE1 --- ---
    BARA_ONLY_ONE: v Tally Weijl maj, mám dokonce pocit, že maj akci 3 za cenu 2, asi ve třech barvách (bílá, černá, šedivá)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Můžete poradit, kde sseženu obyčejný černý 3/4 legíny? Ne silonový, ale prostě legíny bez krajky dole. Myslela jsem, že úplně všude, ale ukázalo se, že snad lze sehnat jen dlouhý. Jediný, kde měli, byl Lindex, ale jen ve vel. XS (potřebuji L). Zvažuji, že snad navštívím i Kik nebo vietnamce.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FANTAIL: hehehehe)))
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    AKISAN: budu v klidu az mi ty svetry budou lezet ve skrini :))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FANTAIL: bud v klidu...s kolegou z kanclu uz tam mame vybrano kazdej tak za 500 babek na zimu))
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    byla jsem ted v reserved a asi jsem slepa, meow sem vzdycky hazi tak pekne veci a na krame se mi zda, ze z toho nemaj absolutne nic :/
    QIWAS
    QIWAS --- ---
    Nééé, já nechci utrácééét!! Ale zvedly mi puls na první pohled :/
    Je ale fakt, že v ruce jsem je zatim neměla.


    Melissa
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam