• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    Noční stolek

    pro návod, klik na obrázek
    ROXTYDY_A_BIBOB
    ROXTYDY_A_BIBOB --- ---
    ahoj, nevíte, kde se dá koupit zámek (nebo jen klíč:) do starožitného nábytku? je to asi 8x4cm velky zamek. dik
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    GANBOY: až najdeš, hoď sem pls. čekají mě 2 křesílka...
    BYDK
    BYDK --- ---
    Tak tenhle stul jsem poskladal z veci co jsem nasel kolem baraku. Deska lezela kousek od vchodu. Z te mam nejvetsi radost. Ma pres dva metry a vejde se na ni plno veci. :) Ta lezi na skrince, ktera puvodne mela byt na kyticku. :) Tu jsem dal dohromady ze stareho nabytku - desek co jsem taky posbiral. Na boku je jen seriznute prkno, aby se to nelamalo. No a papirove bedny jsou z transportu nekolika veci co jse mel do bytu. Vejde se mi do toho plno veci co moc nepouzivam a da se na ne i neco dat. :) Neni to veledilo. Ale slouzi to svemu ucelo a lepsi stul bych si beztak nekoupil. :D

    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    GANBOY: něco měli tady, ale už je to dýl (tak zkus hledat)
    Apartment Therapy - Search
    http://www.apartmenttherapy.com/main/search?q=upholstery

    GANBOY
    GANBOY --- ---
    otazka: nejaky navod co by koloval po internetu jak spravne calounit nabytek neznate?
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Nábytek z recyklovaného papíru ušetří finanční prostředky – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/bydleni/tipy-a-trendy/244587-nabytek-z-recyklovaneho-papiru-usetri-financni-prostredky.html?ref=boxD





    MANCINI
    MANCINI --- ---
    Cau, potrebuju vyrobit korpus z 18mm lamina a nejak do sten vyfrezovat drazku na zada (asi 4mm MDF). Shanim tip na firmu co to udela, nebo na levnejsi frezku, se kterou bych to zvladnul sam .. akorat se bojim stipani toho lamina ...

    mate nekdo tip?
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    Doporučuju prohlídnout:)
    Pinterest / Home
    http://pinterest.com/popular/?category=diy_crafts
    ( popř. trošku self promotion http://pinterest.com/tartatus/diy/)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    CAMELLA: zeptala bych se třeba v KV elektru na nádražní, chci si tam vynutit špulky od elektrickejch drátů, a podle mě když hezky poprosíš:D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    WESSSSI: je to mozny, zkusim trochu dal
    WESSSSI
    WESSSSI --- ---
    REFLEX: nenavrtal si náhodou ocelovej překlad nad oknem? nic jinýho mě nenapadá
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    uplne to sem nepatri, ale stejne zkusim

    vcera jsem si v obi koupil konzole na zavesy a zkousel jsem je navrtat, ale dari se mi max tak 3cm a pak uz to nejde, mam normalne priklepovku, nevim jestli do toho jebu malo, ale zkousel jsem to fakt poradne

    jedna se o novostavbu
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    CAMELLA: zrovna dneska jsem potkal dvě bezprizorní palety na dvorcích u tramvaje :-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    a legální tip by nebyl? Moc netoužím kvůli kousku latěk dostat do huby:)
    (to si radši připlatím, když nic jiného nezbyde :)
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    dodávka, noc, staveniště a rychlé nohy :-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Prosím o tip - kde by se v praze daly levně sehnat palety? Stačily by mi tak dvě, tri (klasické europalety). Chtěla bych je použít pod matraci...
    MANCINI
    MANCINI --- ---
    Cau, mate nekdo dobrou zkusenost s pilou a lakovnou v praze? Chtel bych si udelat kus kuchyne :-) ... podle me to nemuze bejt slozity a platit ty nesmyslny rakety studiim fakt neminim
    dik
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zitra nafotim, bude-li cim, svuj novy policovo-krabicovy stystem vznikly za pouziti krabic od bananu a kradenych 2-4m drevenych desek.... dnes je jeste cely pokoj zavalen puvodnimi predmety, ktere pod posteli tise a ochotne dlely a tlely v onech krebicich od bananu

    audit predan id cryoptcat, po zrale uvaze a domluve
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam