• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    KATCHABABA: dobrý nápad :) a čím jsi je ohnula?
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    ad vesaky na klice... resila jsem co se staryma klicema...
    a taky potrebovala na tech spoustu aktualnich klicu taky vesaky..
    SWT
    SWT --- ---
    EVZA: Mno, tak pokud ji rozloupne a do plastu dá futrál, dvířka do kovů a vnitřkem si teda nejsem jistej, nicméně médium je imho taky plast, tak vyrvat středovej unášecí kotouček, ten taky do kovů ... už je to OK?
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    LURA
    LURA --- ---
    EVZA: OK, tak do sběrnýho dvora, ale princip zůstává stejný. Šlo mi o to, jestli zachovat celé nebo jako materiál. Přijde mi to podobné, jako když řeknu dítěti, aby mi podalo tu skleničku s vodou a ono mi odpoví, že to není sklenička, ale hrnek...
    EVZA
    EVZA --- ---
    LURA: Nechci být na tebe zlá, ale měla by ses naučit třídit odpad. Disketa nepatří mezi plasty.
    LURA
    LURA --- ---
    KATCHABABA: Já si taky myslím, že recyklovat je dobré - ale někdy je lepší něco recyklovat jako materiál, než v celku. A dát disketu do plastu mi přijde jako užitečnější, než z ní vyrábět hrůzy. To bych si mohla za chvíli po bytě věšet na zeď obrázky z posmrkaných kapesníků...
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    MAARA_CZ: nerada hazu veci do kose... nasla jsem i nejake weby, kde se daji poslat, ale zatim asi jen usa... http://www.floppydisk.com/recycle.htm vic jsem nehledala...
    MAARA_CZ
    MAARA_CZ --- ---
    KATCHABABA: Já být Tebou, hodím diskety do koše. Ty DIY věci z nich jsou sice vtipné, ale strašné:-))
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    KATCHABABA: podložky pod hrnec, konvici, hrnečky (záleží na velikosti a tvaru)
    ORTWORKA
    ORTWORKA --- ---
    KATCHABABA: stinitko na lampicku, lustr?
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    MOSKVITO: :) Koralkovy zaves mam, nejaky co jsem nasla na ulici, diky nesetrnemu a nepratelskemu zachazeni me drahe polovicky uz neni uplne kompletni:) Holt u chlapu to nema takovou oblibu:) Ja na to byla zvykla od babicky, my je meli i v oknech a dverich na chalupe... takze hledam jeste nejakou jinou alternativu
    MOSKVITO
    MOSKVITO --- ---
    KATCHABABA: vždycky jsem chtěla mít tolik korálků, aby z toho šel udělat korálkový závěs
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    Nemate nekdo napad jak vyuzit stare korale a koralky? Kdyz jsem doma prochazela odlozene veci v koute, nemela jsem to srdce vsechny ty drevene a jine korale vyhodit, urcite se budou dat pouzit (jako vzdy, ze) :)) ale jak?
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    Klíďo, stejnak nikoho nevozim a to auto dosluhuje..
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    DOBROZEMAK: já chci taky prosím,)
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    NICK_SLAUGHTER: Je fakt super, asi zejtra kuchnu ze zadních sedaček:))
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    KATCHABABA: ten pás je boží:D!
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    pro ty co furt hledaj klice, je nejlepsi jedno prehledne misto, jen se donutit je tam opravdu odkladat:)


    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    jo, nedalo mi to a jeste jsem neco nasla ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam