• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    Chci si postavit vlastni nabytek z papiru, tak vymyslim jak na to. Hledam napady a navody.
    Papir neni jediny material z nehoz se da podomacku vyrobit nabytek.
    Net kupodivu neni moc stedry na podobne DIY navody, nebo neumim hledat. Takze pokud nekdo ma stejny zajem, sem s navody, designy a vubec vsim, co pomuze vyrobit zarizeni domacnosti s minimem prostredku...

    Living - Furnishing - How to Make Instructables : $ http://ana-white.com

    Veci z palet: http://www.woodcoregang.cz/ [ID Tloudev]

    [ Malá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺ ]
    rozbalit záhlaví
    JERSY
    JERSY --- ---
    DOKKTOR: vypada to zapustene jako normalni obklady tudiz cisteni bude ok stejne jako obklady
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    DOKKTOR: Copak ty si nekdy umyval za drezem?:))
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    KATCHABABA: to se musí parádně umývat za tym dřezem ;)
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    mozaika z vicek, napad pekny, jen sbirat ruzne barvy:)
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    DNAPORTRETY
    DNAPORTRETY --- ---
    Nedávno jsem měl tu čest nahlédnout do zákulisí toho, jak se vyrábí nábytek. Myslím, že to do tohoto fóra může být užitečné:

    http://www.radekvymazal.cz/vyroba-nabytku
    OBCANKAA
    OBCANKAA --- ---
    STOOL
    STOOL --- ---
    KATCHABABA: výborně, díky za konečně nějakou konkrétní kritiku. S věcma to samozřejmě vypadá jinak. Tapeta tam je proto, že dno těch přepravek není plný a navíc ty laťky byly nevzhledný a na jakoukoli úpravu příliš tenký a zprohýbaný. Kombinace hnědá-bílá-modrá není možná obvyklá a v tomhle provedení jsem taky nejdřív měl obavy, ale ty se nakonec nenaplnily.
    SWT
    SWT --- ---
    CASTROL: Nesvítící po zaschnutí tam nemá fotku, to malý dole je čerstvý lepidlo, po zaschnutí to bude nejspíš vypadat dost jinak.
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    AUDIAC: spíš se mi zdá, že je to docela hnusný, když to zrovna nesvítí...vypadá to trochu jako velmi špinavá váza. ale třeba jen matou ty fotky
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    AUDIAC: imho neco obecne oznacovane jako mod podge, coz je napr lepidlo na ubrouskovou techniku, dulezite je, aby bylo po zaschnuti pruhledne, herkules poslouzi.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    ENDRUE: to já svoje negativy klidně obětuju, akorát přemýšlím co použít za lepidlo, aby ty negativy přežily a nebyly tam vidět fleky když se zapne světlo. tohle vypadá na něco a la herkules, ne?
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    STOOL: napad dobry, nejak mi nesedi ty barvy, nejvic ta tapeta, ale to uz je asi vec vkusu. S knizkama to asi vypada taky jinak.

    Ja svoje drzaky na klice vytunila, protoze se mi zdalo ze jsem to poprve opravdu odfklakla, navic jenom pripinackem to fakt dlouho nevydrzelo, po te co si navstevy na to zacly veset bundy:)
    SWT
    SWT --- ---
    Zajímavej nápad, nicméně svý negativy bych na to neobětoval :)
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    STOOL
    STOOL --- ---
    přepravky od zeleniny sebraný u obchodů, nějaký latě vyrvaný, jiný zase přibitý. vzadu je nalepená tapeta, aby to působilo dojmem nějakýho dna. Pokud nepočítám tu drobnou truhlařinu, tak to celý zabralo den. A knížky to zatím drží...

    KACHNIK
    KACHNIK --- ---
    Recyklace starejch fošen a trámů nalezených kolem domu a umyvadla ze starý koupelny. Vyrobeno v potu tváře šikovným pánem domu.


    ALDARION
    ALDARION --- ---
    ZORBOVA: To je super věc! Textilní kobercovka zanechává na špenlících méně lepidla, než stříbrná páska...
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    a to mě jako zaujalo :)
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---

    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    tak zase trošku toho obrazového materiálu. Tohle mě dneska opravdu uchvátilo
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    K předchozí diskusi a po Kuuru: Tohle jsou přesně ty způsoby, jak pořídit dřevo za trošku námahy: [ SIVER @ Daruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-) ] Chce to hledat a mít kam si ho schovat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam