• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    NIKOPOL: je taky nutne si uvedomit ze spoustu palet se pouziva k uskladneni a prevozu potravin - yvaji to europalety, ktery se u nas nebezpecnymy prostredky neosetruji
    WANILA
    WANILA --- ---
    JUDAS_PRIEST
    JUDAS_PRIEST --- ---
    IRUX25: Asi.. spíš mě napadá jestli to neni nutný jen, když člověk prodává seriově vyráběnej produkt... když někdo přijde a řekne, udělej mi houpačku, takhle a takhle, udělam ji tak a tak a přijde mi divný, že by se s tim muselo někam na bezp testy atp než si to ten kupující převezme...
    GANESHA
    GANESHA --- ---
    IM_MORTAL:
    DOKKTOR:
    diky, vyzkousim
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    GANESHA: voskovým papírem to prej taky jde, zvlášť u věci na který kape voda (kohouty)
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    KATCHABABA: supr, dik
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    GANESHA: namočeným alobalem
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    znate?
    HOME-MADE.CZ .. děláme si to doma sami.
    http://www.home-made.cz/
    GANESHA
    GANESHA --- ---
    Lidi, cim lestite chromovy casti nabytku? diky
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    GUDRUN:

    Fotogalerie: Největší prostor v hlavní místnosti zabírá postel z masivu
    http://bydleni.idnes.cz/foto.aspx?r=dum_osobnosti&c=A100727_165002_dum_osobnosti_web&foto=WEB34c53a_06.JPG

    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    DLOUHA_POTVORA: v podchodu metra u autobusoveho nadrazi, kdyz stojis celem k autobusaku, tak jako uplne vlevo. googli tapety florenc, najdes
    IRUX25
    IRUX25 --- ---
    JUDAS_PRIEST: zas tolik bych se toho nebal, jak tu nekteri pisou. nicmene respekt bych k tomu mel. drevo samo o sobe neni problem (pokud teda enni radioaktivni). takze ty lepidla a laky, migrace materialu (odloupavani, osoupavani - deti rady kousou do cehokoli). pak taky ze treba vsechny pristupne hrany a rohy musi mit minimalne R2mm. ostre hrany a rohy nejsou pripustne.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    GUDRUN: kde na florenci?
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    DLOUHA_POTVORA: jestli ses z phy, tak na florenci mivaji siroky vyber zbytku za hubicku. a zalezi na tom. segra.mela dva pruhy na stene za posteli a pak dvirka skrini a i kdyz to bylo za petikilo, skvele to sladilo celej pokoj... mam to nafoceny, zkusim najit
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    IM_MORTAL: super nápad! tak to se asi inspiruju.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    GUDRUN: to mi připadá trochu moc drahý na diy nábytek .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam