• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    HUGOT
    HUGOT --- ---
    BOAR: Tu bednu by to chtelo udelat malinko vetsi a vystlat izolaci. Cirkulace vzduchu se resi celkem elegantne - na vstupu maly vetracek ze stareho PC, napojeny nejlepe na maly solarni clanek - sviti slunicko = bedna tudiz ohriva a ventilator zene vzduch do bedny, slunicko nesviti - vetrak nefouka...

    diy solar panel cans - YouTube
    http://www.youtube.com/....22.20.1.0.0.0.317.2525.11j6j2j1.20.0...0.0...1ac.1.11.youtube.IGRvH-3iRho

    ja jsem ve fazi sbirani plechovek, takze jsem taky moc zvedavej, jak to dopadne. Urcite poreferuj
    SWT
    SWT --- ---
    BOAR: Jasný ;) Tak ať to funguje, pak poreferuj :)
    BOAR
    BOAR --- ---
    SWT: zatim resim plechovky, a pripravuju je ... pak budu resit sklo, a bednu (tahle je jen pro ucely natirani).
    Rozvod este netusim ... zalezi, co to v zime udela. Vzhledem k tomu, ze nemam zateplenej barak, tak to asi necham fucet napudu, nebo do baraku nejakou digestorovou trubkou. Kazdej uestrenej KW tepla se pocita. a tohle je "zadarmo"
    SWT
    SWT --- ---
    BOAR: A jak máš vymyšlenej oběh vzduchu? Nebo budeš jen zahřívat střechu?
    BOAR
    BOAR --- ---
    obarvuju plechovky na topeni vzduchem. posadim na strechu, a uvidime v zime.
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    No to me napadlo, ale tam bych cekal nejaky system trubicek ktery vodu povede mezi jednotlivyma plechovkama
    SWT
    SWT --- ---
    TROGLODYT: podle obrázku tipuji DIY solární ohřev vody
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    BOAR: A ku cemu to bude? (ctu nazev topeni, ale nejak si to neumim predstavit...)
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    DOKKTOR: To zní dobře, moc děkuju všem.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ARQANA: olej na terasy
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    ARQANA: Stejně to shnije, škoda.
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    ARQANA: Na ven olej nebo vosk..
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    Děkuju. A na to venkovní použití? Lak stačí?
    XTALIBAN
    XTALIBAN --- ---
    DOKKTOR: a na zaver bud namorit a lak nebo jen lak :)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ARQANA: kovové části ocelákem a dřevo smirglem. chemicky na tom neni moc co vymýšlet. pkoud máš brusku, tak to bude poloviční jebačka ;)
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    A ještě druhá fotka, snad to není tapeta

    ARQANA
    ARQANA --- ---
    Prosím o radu, chci dát dohromady tyhle dvě věci, co se léta válely v kůlně.. Co na to bude třeba, když to budu dělat v domácích podmínkách? Půjde to kovovým kartáčem nebo radši chemicky? A čím to ošetřit? To "kolečko" zamýšlím nechat venku a zasadit do něj kytky.. A pak stejny dotaz ke staré pumpě, co je na zahradě. Kartáčem a pak něčím natřít? Děkuju

    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    BONIE: cvakla jsem ti to. myslim, ze jsem to natrela eternalem? presto pruhlednej lak. a to bily bylo sprejem. ale kdyby mi na to skocil treba pes, tak to mozna seskrabne, ale mam to tri roky a bezny uzivani to snasi uplne vpohode.


    BONIE
    BONIE --- ---
    TATEREZA: díky.. a čím jsi to přetírala? nemáš fotku prosím?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam