• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    Chci si postavit vlastni nabytek z papiru, tak vymyslim jak na to. Hledam napady a navody.
    Papir neni jediny material z nehoz se da podomacku vyrobit nabytek.
    Net kupodivu neni moc stedry na podobne DIY navody, nebo neumim hledat. Takze pokud nekdo ma stejny zajem, sem s navody, designy a vubec vsim, co pomuze vyrobit zarizeni domacnosti s minimem prostredku...

    Living - Furnishing - How to Make Instructables : $ http://ana-white.com

    Veci z palet: http://www.woodcoregang.cz/ [ID Tloudev]

    [ Malá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺ ]
    rozbalit záhlaví
    XTALIBAN
    XTALIBAN --- ---
    DOKKTOR: a na zaver bud namorit a lak nebo jen lak :)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ARQANA: kovové části ocelákem a dřevo smirglem. chemicky na tom neni moc co vymýšlet. pkoud máš brusku, tak to bude poloviční jebačka ;)
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    A ještě druhá fotka, snad to není tapeta

    ARQANA
    ARQANA --- ---
    Prosím o radu, chci dát dohromady tyhle dvě věci, co se léta válely v kůlně.. Co na to bude třeba, když to budu dělat v domácích podmínkách? Půjde to kovovým kartáčem nebo radši chemicky? A čím to ošetřit? To "kolečko" zamýšlím nechat venku a zasadit do něj kytky.. A pak stejny dotaz ke staré pumpě, co je na zahradě. Kartáčem a pak něčím natřít? Děkuju

    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    BONIE: cvakla jsem ti to. myslim, ze jsem to natrela eternalem? presto pruhlednej lak. a to bily bylo sprejem. ale kdyby mi na to skocil treba pes, tak to mozna seskrabne, ale mam to tri roky a bezny uzivani to snasi uplne vpohode.


    BONIE
    BONIE --- ---
    TATEREZA: díky.. a čím jsi to přetírala? nemáš fotku prosím?
    TATEREZA
    TATEREZA --- ---
    BONIE: ja jsem takovouhle skrin nejdriv smirglovala a pretirala a pak uz me to nebavilo a natirala jsem to na ten lak a drzi to dobre...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SCHIFFI: tahle se sem hodne hodi

    DIY lampa treba:


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SCHIFFI: moc hezky...


    Hele mel by nekdo zajem pomoct mi s nastenkou, dal bych mu prava a budem tam davat dobry linky...
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    Příběhy věcí: Luxusní kousky z vyhozených krámů - Fotogalerie - Zprávy - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/...entrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_campaign=A&utm_term=position-20
    STEFAN
    STEFAN --- ---
    KUURA: lepší by byla 3 cm, 2cm je ale dobrá i do sporáku domů, dáš na rošt místo plechu a pizza bude úplně jiná ;)
    KUURA
    KUURA --- ---
    NELUSHE: Díky díky:)

    STEFAN: No hele není moc silná, asi 2 centaky... takze do ramu, diky moc
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    PAPRIKANA: docela se vyplati zkusit se zeptat ve vinarnach. pokud Ti stacej takoivy ty z tenouckejch balzovejch drivek, tak ptat se vietnamcu.
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    PAPRIKANA: ne, nedaji:))
    BONIE
    BONIE --- ---
    SANTAL: no ne dik.. i když o nějakých designových polepech jsem přemýšlela taky :D http://www.vajco.cz/samolepka-na-zed-bush
    každopádně dík, ještě to promyslím..
    a kdo by ty skříně chtěl, tak tyhle jsou zrovna za odvoz i s postelí a nočníma stolkama :)
    PAPRIKANA
    PAPRIKANA --- ---
    Mám dotaz, dají se někde koupit dřevěné krabice? Nemyslím nové- dekorační, ale spíš použité za solidní cenu...
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    BONIE: No tak na to dej samolepící tapetu. Za bydlenku budeš stejně, pravda, zato nemusíš řešit prach šmirglování ani zápach a špínu kolem acetonu a stírání laku... a ještě to jednou půjde dát do původního stavu .-)
    GHANTA
    GHANTA --- ---
    většinou nitroceulosovej lak řekl bych. naležato, přetřít acetonem a přejet nějakou škrabkou s kulatejma rohama, zbytek vytřít hadrou...hodně práce, ale v rukavicích se to dá a hlavně to nepráší...
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    BONIE: je to dýha na tom lak. smirglem vzít co nejvíc laku dolu a vpohodě to přetřeš.
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    BONIE: Padesátky už se taky vrátily ;)
    BONIE
    BONIE --- ---
    jsou to myslím tak 50. léta.. (na bazarech je toho mraky a většinou za odvoz)
    chápu, že mě možná máte za nějakou bydlenku, co doma řádí s balakrylem, ale prostě tahle lesklá dýha se mi nelíbí.. jinak jsou tyhle skříně skvělé hlavně jak jsou velké a praktické.. takže přemýšlím, jak je trochu zrecyklovat..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam