• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    FIFO
    FIFO --- ---
    SWT: ja bych chtel videt manzelskou postel od prumerne zrucneho cloveka, ktera navic vyjde levnejc nez ta z palet. Muzes to podlozit nejakou praktickou ukazkou? Klidne z googlu.
    BALI_
    BALI_ --- ---
    BIOH: mit jit haldu fakt levne tak bych z toho stavel barak (nebo aspon zahradni domek:) googlujte "pallets house"
    RODWY
    RODWY --- ---
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    Už dlouho si chci udělat držák na závěsy nad okna, ale když jsem viděla, že jedna sada s tyčí (ta nejlevnější nejvhodnější varianta) je za 250,- a mám tři okna, tak jsem koupi zavrhla. Hledám inspiraci, tak se s váma podělím o pár dobrých nápadů co jsem našla. Sama jsem totiž nevěděla ani co za matroš k tomu použít...

    atd...
    BIOH
    BIOH --- ---
    IMO jediný smysluplný využití palet na nábytek
    [ BIOH @ DIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...] ]
    ale cpát si to do domu, starý olezlý napuštěný sajrajtama proti plísním, nebo kupovat funglovky za několik stovek a nechat na tom záda při broušení, lol
    SWT
    SWT --- ---
    Holt ten "cool" pocit evidentně u paletářů převažuje reálnou neestetičnost a (až na výjimky) nepraktičnost. Jak píše Dokktor, průměrně zručný člověk dokáže obdobný kus nábytku realizovat klasickými způsoby za nižší náklady.
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    myslim, ze paletovy nabytek je fajn ven - na terasu, na zahradu. Do interieru bych ho davala asi jen jako docasne reseni - prazdny byt, nedostatek financi, palety za odvoz ci flasku vina. Ale kupovat si kvuli tomu palety, kdyz se vysledna cena vysplha na castku, za kterou se da poridit "normalni" postel, to mi prijde nesmyslne. Pak prestane platit argument o ekonomicnosti reseni. Nehlede na neprakticnost paletoveho nabytku, jak uz tady nize upozornovali.
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    BENAC: máme doma paletovou postel už asi dva roky, opravdu to neni žádná výhra...prachu pod ní se jen tak nezbavíš, pokud jí prostě zase celou nerozděláš a nepřesuneš, i když sem prkna obrousila do čista, na matraci (resp. látkovým obalu na ní) to udělalo pruhy, a teď po těch dvou letech začala brutálně vrzat. díkyboh už máke připravený fošny na normální postel...
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    pokud je člověk zručný a důvtipný, tak si klasika po tesařsku vyrobí normální postel za poloviční cenu. ale na internetu ty fotky pak nevypadají tak cool ;)
    BENAC
    BENAC --- ---
    Prijde na to, jak je clovek zrucny a duvtipny .. lze vyrobit i s uloznym prostorem!
    Doufam, ze se mi podari presvedcit vlastnim vytvorem, ktery budu v prubehu cca 3 - 4 mesicu realizovat .. poslu posleze foto .. Netvrdim, ze to je jedina a spravna alternativa, ale je jednou z moznosti ;)
    Co se prachu tyce, nebyl bych tak kriticky .. je to pouze a jedine o napadu .. viz napr



    GECKO
    GECKO --- ---
    BENAC: V ty posteli je palet 14, takze pres 3000, jedna namitk ajiz padla NYKRUK: pak bych jeste doplnil, ze ani europalety nejsu hoblovany a hezky uz vubec ne... mimo to ma vysledek pomerne nesmyslnej rozmer i hmotnost. no za vyhru bych to upln neoznacil...
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    BENAC: pod kterou nejde nic dát a hromadí se tam prach se vším, co k tomu patří:)
    BENAC
    BENAC --- ---
    GECKO: Cena novych EUR palet (zalezi na materialu, uprave) se pohybuje (okoli Ostravy) mezi 160,- az 200,- bez DPH. Kdyz koupis 10 E.palet, poskladas postel jako lusk a platis 2000,- (za paradni odvetranou postel s rostem :))

    GECKO
    GECKO --- ---
    STEMBUS: kde se daj ziskat novy hezky europalety za cenu, kdy by to davalo ekonomicky smysl?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    BADHORSE: je to 240x240
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    STEMBUS: jak se na to koukam tak jsi to naskladal na nejakej divnej rozmer..jako ze ty palety oprene o zed by mely byt snad celo ty postele..ale pak by delka byla jen 160 cm
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Vlastní počin...
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    Jojo, motejla taky můžu jen doporučit:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam