• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    GECKO
    GECKO --- ---
    ZORBOVA: maflem odle pravitka. Ale vsude budou kulicky...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ZORBOVA: Stačí zubatý nůž na chleba. Ale pila je v pohodě. Když to dáš mezi dvě desky, tak je to dokonalost sama.
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    ma to 4cm
    zkusim pilu, snad to vyjde
    diky
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    DEIKSAC: nj, slušný robustní nůž ale není řezák. ten se prostě kroutí. pila je domácí jistota
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    DOKKTOR: slušnej robustní nůž a pevná ruka někdy dovedou zázraky :-)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ZORBOVA: řezákem to určitě rovně nedáš, pokud to má víc jak 2cm na tlouštku.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ZORBOVA: Pravítko = cokoliv, podle čeho budeš řezat. Taky záleží na tloušťce té desky. U tenčí bude stačit nůž.
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    z Prahy nejsem :(
    predstavovala jsem si, ze mi poradite neco jako - soupni to mezi dve desky a rezakem to das :)
    pilou by to snad jit mohlo, ale podle pravitka asi ne.
    No tak uvidime, uz mam jen jeden pokus.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    ZORBOVA: jestli si z Prahy tak si to můžeš říznout u nás v práci, jsme poblíž Flóry
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ZORBOVA: polystYren se neřeže, ale taví, pokud ho chceš mít opravdu rovně. Maj to v půjčovnách nářadí, nebo hoď smutný oči/tři pětky na pivo na nějaký dělňase na větší stavbě, ať ti to říznou.
    Ruční tavná řezačka polystyrenu NT - ořez a výřez desek do tl. desky až 15 cm (Tavné řezání polystyrenu, EPS, řez nožem, strunou, odporové dráty) | ROBEX DK s.r.o.
    http://www.robex-dk.cz/index.php?category=9&subcategory=74&product=1035
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ZORBOVA: Pilou podle pravítka?
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    ahoj, potřebovala bycho poradit, jak doma "na koleni" seriznout polystirenovou desku, aby nebyla kriva. diky
    NESKY
    NESKY --- ---
    tak ty starý maj asi velkou spotřebu ne tohle ja A++ :D

    ještě přemejšlim že jí dotunim do černobíla
    je to udělaný ve Photoshopu, oblepim stříbrnou páskou ten oblouk, nechtěla jsem ani celou bílou lednici ani celou černou (proto ta zelená) tohle bude asi řešení jen ten vrch půjde blbě ostatní v pohodě

    NESKY
    NESKY --- ---
    u pračky

    NESKY
    NESKY --- ---
    tady jsem ještě našla možnost oblepení..kvůli tý klicem nápisu atd

    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    GECKO: ahaaa, bohajeho :)
    GECKO
    GECKO --- ---
    DOBROZEMAK: To je NOVA lednice v retro stylu, ktera ale barevne nejak nepasuje....
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    NESKY: Jen by mě zajímala spotřeba tý lednice?? dík.. Mám na skladě obdobnou menší, a dost přemýšlim o renovaci, ale spíš sem viděl využití jako minibar.
    NESKY
    NESKY --- ---
    ještě jsem našla stříbrnou pásku nalepovací tak jí propojim i na bok lednice

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: ale folii ji polepenou nema, takze nevypada tak hezky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam