• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    LUGHAS: No hlavne chvalim auto:)
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    LUGHAS: když budeš příště něco potřebovat spočítat, nařezat, olepit, tuplovat, dodat kování - klidně se ozvi ...
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    GHOSTDOGG: díky, mám to v plánu


    OMNIHASH: dííky, takže na kuřata jako na kytky? :D

    EDYYYY: hehe... ale já je chci nejřív nechat vylíhnout a konzumovat se budou až zažijí plohodnotný život :) Pokud se nepovedou kluci. Ty to budou mít spočítaný asi rychleji ...
    EDYYYY
    EDYYYY --- ---
    LEJIMADA: v nouzi i stary el. Gril ;D
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    LEJIMADA: termostat od rybiček musí bejt ve vodě, ohřev vzduchu se řeší infralampama nebo topnejma tělesama/kamenama.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Ahoj, mám v plánu postavit si líheň na drůbež. Měla bych představu polystyrenem zaizolovaného terária, s miskou vody a termostatem od rybiček + žárovku. Zkoušel jste někdo něco podobného? Budu vděčná za veškeré podnětné informace. Díky moc
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    DUNAR_: vzdyt je jaro, zapni si ksandy ;-)
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    MEMORY: vypadá to jako u nádraží v České Třebové
    MEMORY
    MEMORY --- ---
    nabytek to neni, ale uz dlouho jsem mel v hlave predstavu o takoveto stene v loznici.
    jeste ji budu trochu sperkovat, fotka temer po dokonceni.

    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    LUGHAS: škoda, že je pan Podlaha už po smrti :-)
    EDYYYY
    EDYYYY --- ---
    LUGHAS: znas lepsi zpusob jak travit nedeli? ;)
    LUGHAS
    LUGHAS --- ---
    EDYYYY: juchů!!! :-) To mi teda nepřijde moc intuitivní :-D díky
    EDYYYY
    EDYYYY --- ---
    LUGHAS: klikni levym mysitkem na ikonku toho komu chces odpovedet...
    LUGHAS
    LUGHAS --- ---
    Sorry, nevím jak se odpovídá, nenašel jsem nikde možnost, kdyžtak mi poraďte...
    To DOKKTOR: http://www.demos24plus.com/_Catalogs/cz/Katalog_2016_08/index.html#50 strana 50-51
    To DUNAR: Díky za názor :-) Nemyslím si, že by se to mělo líbit všem :-D je to o vkusu no... Je to dost odvážné to vím, ale o to mi šlo.
    To WEWERKA: Trojuhelníky už tam prostě jsou :-D ty nevymažu. Ale jsem rád, že se ti líbí pružiny... Spíš o takové komentáře jsem stál, jak jsem to vyrobil a jak to funguje než o komentáře co se týče vkusu. Vkus má prostě každý jinej...
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    LUGHAS: Vcelku se mi to libi az teda na par drobnosti.
    Vubec mi toho nesedi ty trojuhelniky. Zbavila bych se jich a misto toho hodila pruziny na neuveritelnejsi mista. Cele by to vypadalo zajimaveji.
    Voditko na baru je az moc DIY. Krivy strop te priste nauci dimenzovat o par cm nize a nedlabat lamino ;)
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    LUGHAS: to je dost peklo! vizuálně, z hlediska funkčnosti. já mám diy rád, ale tohle je už trochu perverz.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    LUGHAS: co to je za panty? ty dvířka jsou vložené nebo naložené? nedávno jsem sháněl panty na vložené dvířka, které se otevírají jako naložené. nesehnal.
    LUGHAS
    LUGHAS --- ---
    Ahoj, udělal jsem takový příběh mého vlastního projektu...
    Od představ k obýváku - Google Photos
    https://photos.google.com/...HLLfH_ScGRcgqi3QreevX1byYw?key=VnMzb2stRWZ5US1McVc4alVlUXpRWnpBOWpnQmtR
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    ahoj, díval jsem se, že se to tady před pár lety řešilo, tak to zkusím znova, třeba už s osobními zkušenostmi. potřeboval bych pár kusů dřevěných bedýnek od vína, čím větší a pevnější, tím lepší. máte někdo ověřený zdroj, prosím?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam