• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    CICO
    CICO --- ---
    SICKBOY4000: ...jasně a za čtyři podmíráky v kelímku jedna echtovní plechovka s expirací 05/2011 zdarma...)))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    no, tak doufam, ze to budou mit podchycene.. ostravar mam spojeny s nekonecnyma frontama (nejspis z dob, kdy cepovali na majalesu ou)
    CICO
    CICO --- ---
    ...a ještě něco
    Colours mění pivo. Místo Radegastu bude Ostravar - Moravskoslezský deník
    http://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/colours_ostravar20110406.html
    CICO
    CICO --- ---
    ROMANICAK: ...znám spoustu "hvězd", které zůstavají "progresivní" i poté, co se stanou "hvězdami"...v případě COO jde imho spíše o kombinaci zaměření na world music (viz kenny) a určitého, relativně omezeného rozpočtu...nicméně se na letošní ročník opět těším, pokud mě nechytně rapl a nepojedu raději někam na vzduch...)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    ROMANICAK: no. on ten festak je mnohem vic world music, nez hledani nejakeho puciciho progresivu. o tom jsou jine festaky, takze nerikam, ze to neni v poradku. jen to od toho nikdo neco podobneho cekat nemuze.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    MRTVY_KENNY:
    To si nemyslim, naopak. Jenze velke hvezdy z principu nejsou progresivni. Jakmile se stanes velkou hvezdou, tak uz te vsichni znaj, uz ses ohranej.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    PTT: taky si myslim, ze vylozene progresivni to nikdy nebylo a nebude.
    FLU
    FLU --- ---
    PTT: jo no, zkratka colours :)
    PTT
    PTT --- ---
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Colours hlásí další eso: Johna Lydona ze Sex Pistols - Moravskoslezský deník
    http://moravskoslezsky.denik.cz/kultura_region/colours-john-lydon-ze-sex-pistols-ostrava20110319.html
    FLU
    FLU --- ---
    PIFKO: jj, a youssou n´dour bude tez fajn. byl jsem docela hodne kriticky, ale fakt si ted rikam, ze by to vubec nemuselo byt spatne.
    JUNKETT
    JUNKETT --- ---
    ale jako Herbaliser by mne asi na poradnem zvuku chytl za srdicko to zas jako jo:)
    JUNKETT
    JUNKETT --- ---
    bych jel radeji na Outlook:P
    JUNKETT
    JUNKETT --- ---
    KUZNA: no samoze byl asi 2x nerikam ze koncerty tam jsou spatne, dle meho ale taky zadna bomba, coz je ostatne celkem dano vkusem, spis mne moc nebere ten zbytek - hlavne ta komercnost celeho toho festivalu... hlavne hustota vsemoznych dementnich stanku s vsemoznou hipisackou vybavou atd...

    jako to by muselo prijet hodne velke meno aby mne to primelo si koupit lupen, ale zadaco bych i sel:)
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    FLU: K tomu Triana a jen tak okem hodit po Herbaliseru.. :)
    FLU
    FLU --- ---
    PIFKO: no tak kdyby si vyjimku ze sveho (bohuzel jiz permanentniho) nekoncertovani udelal Barry White, tak bych aji zasel :)

    ---

    ale ne, trosku zacinam uvazovat, ze bych ty nekrestanske prachy za COO uvalil. hlavni hvezdy jebote, ale par zajimavych jmen by se tam koukam naslo...

    Luísa Maita
    Kráska ze São Paula a její éterická samba a bossa nova

    Bomba Estéreo
    Hip hop cumbia v zabijáckém elektro balení z Bogoty

    SMOD
    Rap´n´folk z malijského Bamaka, který produkuje Manu Chao
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    No prave Pink nezminovali, jen slecnu Gudmundsdottir ... fakt jsem zvedav... kazdopadne listek stejne jeste nemam.. ))
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    MRTVY_KENNY: jo no, prave ze nechce jezdit festivaly... ale pry udelala vyjimku.. :) uvidime....
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    ja bych chtel Trenta Reznora, nejaky jeho set na masinkach :D ale ten neni od B :/
    CICO
    CICO --- ---
    MRTVY_KENNY: mimochodem, poslední album PJ Harvey je imho docela pecka...tu ženskou bych tu fakt rád viděl...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam