• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    LAVA
    LAVA --- ---
    a nebo taky v brně zítra večer, ve čtvrtek dopoledne, sorry za spam, pokud to patří jen na tržiště, tak mě smažte
    LAVA
    LAVA --- ---
    já mám taky dva za 1200,- moznost předáni na místě ve čtvrtek odpoledne či pozděj.počta
    DUCH
    DUCH --- ---
    čao má někdo zájem o lístek na colours za 1200,-? oficiálně je za 1990,- ... kdyžtak pošta ...
    IKSTYNA
    IKSTYNA --- ---
    Jeste me napadlo - nepojede nekdo autem z Prahy do Ovy ve ctvrtek (do 12h odjezd)? Sme 2, co by se pridali, jestli by mel nekdo misto. Na benzin pridame.
    Nebo - nechysta se nejaka velka banda lidi vlakem z Prahy? Tam bysme se taky klidne pridali, a to mame lacnejsi:) Kdyztak piste do posty. Dik.
    IKSTYNA
    IKSTYNA --- ---
    FERDA: pekny.. ja jsem taky na tom aukru prodavala z ruky do ruky a vyslovne upozornovala, ze je ten listek koupenej v ticketpro. sama bych si ho za jinejch podminek z aukra taky nekoupila.
    ..a prekupnikum letos psenka nepokvete. na tom aukru je to krasne videt - typek co ma na prodej 10-15 listku, kazdej za litr, uz musi bejt spis zoufalej, nez ze by na tom moh neco vydelat.. pokud jsou teda ty listky pravy..
    AIKOSMILE
    AIKOSMILE --- ---
    alespoň budou mít překupníci letos po piči...
    FERDA
    FERDA --- ---
    IKSTYNA: ja uz byh asi koupil jen z ruky a s listkem z ticketpro ... uz se mi tam pred par lety stala super vecicka, kdyz sem musel jit domu a hrabat v popelaku, abych nasel listek z ticketpro, jinak by me druhy den vyprali jako psa
    borky tam davaly pasky na ruku u orig. stanku a pritom byly falesne
    moc velky luxussek

    !!!!
    IKSTYNA
    IKSTYNA --- ---
    MRTVY_KENNY: Nj, uz je to smazany.. Holt to za tu nakupni cenu nikdo nechtel. Listku je na prodej vsude mraky, to je teda fakt.
    FERDA: Staci se podivat na aukro.. Uz sem videla i par za 800..
    TERBOOK
    TERBOOK --- ---
    Ahoj, nabizim dva ctyrdenni listky na colours of ostrava za 1190,- jeden, posta, dik
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    mi bude stacit, kdyz to nesmetne tsunami (jakoze to vypada nadejne)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    tak je pondeli a uz se motame kolem litru, nejlevnejsi nakup byl za 1200 (pokud nepocitam nejake ty sponzorske apod), takze v klidu
    FERDA
    FERDA --- ---
    kua a ja zas beztak jako jediny nepujdu (ale jestli jeste listky polezou dolu tak mozna pujdu :))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    IKSTYNA: na tom trzisti mas tech listku nejak moc, nezapominas mazat ty neaktualni inzeraty?
    IKSTYNA
    IKSTYNA --- ---
    PRODAM 2 listky na Colours, kus za 1100 Kc. Oba jsou koupeny v siti Ticketpro. Predani v Praze nebo na miste v Ostrave ve ctvrtek. Kdo by mel zajem, piste do posty nebo se ozvete na 728 945 137.
    5TANDOZ
    5TANDOZ --- ---
    MRTVY_KENNY: no co ja vim tak minimalne hodinu predem
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    SICKBOY4000: to je taky dilo, vsechno v pravem spodnim rohu, neco mimo mapu a vlevo dole si muzes treba kreslit :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    SICKBOY4000: to pochybuju. budes rad, kdyz napisou neco sem http://www.colours.cz/prakticke/sms-s-aktualitami

    jinak mapka barvy laky jakoze hrava, ale prijde me to strasne neprehledne
    http://www.colours.cz/Public/PublicFtp/soubory-ke-stazeni/COO2011_mapa.pdf


    btw zkusenejsi... s jakym predstihem vyrazit do kostela, aby clovek neco videl a slysel?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    FLU: nevim, ja myslim, ze elan je jina uplne sorta a to od skladby fanousku az po fakturu.
    FLU
    FLU --- ---
    MRTVY_KENNY: ulet to neni. naopak bych rekl, ze to naprosto sedi. a bookovat kapelky, ktere tajtrlikuji na kazdem druhem festivalu (nightwork zrovna dneska na hlucine), je imho pod uroven colours.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam