• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    kdyby nekdo nechtel jakoze vubec spat (a nechtel ani do fabricu) muze juchat tu:

    Česká spořitelna - Modrá zóna:
    Fotbálky / Nintendo / Dancing Boards / Airbrush a bodypainting / Soutěž o mobilní telefon
    Od 23 hodin večerní program: Živé DJ sety a speciální venkovní mappingové videoprojekce s přenosem dovnitř stanu!
    Večerem provází DJ Nika77, která zve následující hosty:

    Čtvrtek: DJ Stanzim a DJ Josef Sedloň
    Pátek: pražská electro-popová formace Cartonnage
    Sobota: DJ Abu a DJ Touchwood
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    z prahy, pardon :) zasranej pragocentrismus v akci .. :)
    KELDA
    KELDA --- ---
    MAJKA: Ze bych se svezl z centra na Coloursy ?:)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MAJKA: odkudkoliv?
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    mozna budeme mit ve ctvrtek vecer volna dve mista v aute do Ostravy, mel by nekdo zajem? kdyztak posta
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    1lístek na Colours za 800,-
    volat sem: 775 519 339
    LAVA
    LAVA --- ---
    tak nakonec za 1100,-, stále dva lístky máám, dubadáá
    SHADOWPILGRIM
    SHADOWPILGRIM --- ---
    2 listky .... nechcete nekdo?
    AIKOSMILE
    AIKOSMILE --- ---
    prijde tam vubec nekdo na Ty colorsy ?
    KAPITAN_LYNCH
    KAPITAN_LYNCH --- ---
    1 listek 1200 pošta
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    na trziste to sice patri, ale myslim, ze neni problem (trziste je linknute v zahlavi, tak alespon muzete pripadne jednoduse srovnat svou nabidku s "konkurenci")
    LAVA
    LAVA --- ---
    a nebo taky v brně zítra večer, ve čtvrtek dopoledne, sorry za spam, pokud to patří jen na tržiště, tak mě smažte
    LAVA
    LAVA --- ---
    já mám taky dva za 1200,- moznost předáni na místě ve čtvrtek odpoledne či pozděj.počta
    DUCH
    DUCH --- ---
    čao má někdo zájem o lístek na colours za 1200,-? oficiálně je za 1990,- ... kdyžtak pošta ...
    IKSTYNA
    IKSTYNA --- ---
    Jeste me napadlo - nepojede nekdo autem z Prahy do Ovy ve ctvrtek (do 12h odjezd)? Sme 2, co by se pridali, jestli by mel nekdo misto. Na benzin pridame.
    Nebo - nechysta se nejaka velka banda lidi vlakem z Prahy? Tam bysme se taky klidne pridali, a to mame lacnejsi:) Kdyztak piste do posty. Dik.
    IKSTYNA
    IKSTYNA --- ---
    FERDA: pekny.. ja jsem taky na tom aukru prodavala z ruky do ruky a vyslovne upozornovala, ze je ten listek koupenej v ticketpro. sama bych si ho za jinejch podminek z aukra taky nekoupila.
    ..a prekupnikum letos psenka nepokvete. na tom aukru je to krasne videt - typek co ma na prodej 10-15 listku, kazdej za litr, uz musi bejt spis zoufalej, nez ze by na tom moh neco vydelat.. pokud jsou teda ty listky pravy..
    AIKOSMILE
    AIKOSMILE --- ---
    alespoň budou mít překupníci letos po piči...
    FERDA
    FERDA --- ---
    IKSTYNA: ja uz byh asi koupil jen z ruky a s listkem z ticketpro ... uz se mi tam pred par lety stala super vecicka, kdyz sem musel jit domu a hrabat v popelaku, abych nasel listek z ticketpro, jinak by me druhy den vyprali jako psa
    borky tam davaly pasky na ruku u orig. stanku a pritom byly falesne
    moc velky luxussek

    !!!!
    IKSTYNA
    IKSTYNA --- ---
    MRTVY_KENNY: Nj, uz je to smazany.. Holt to za tu nakupni cenu nikdo nechtel. Listku je na prodej vsude mraky, to je teda fakt.
    FERDA: Staci se podivat na aukro.. Uz sem videla i par za 800..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam