• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    CICO
    CICO --- ---
    PUEBLO: tak určitě...)) ČD byly vždycky partnerem COO a pokud ještě nějaká nabídka není, tak se, řekl bych, objeví...)
    CICO
    CICO --- ---
    NONOBODY: nj, takový festival určitě nepatří k základním životním potřebám a tenhle skvělý sociální stát ti na něj asi nepřispěje, což je IMHO v pořádku...a takové čtyři tisíce, které tě to bude při troše střídmosti celé stát jsem si dokázal v letech 1992 a 1993 vydělat na stavbě za dva až tři týdny...))
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    a mozna se drahy vytasi s nejakou akci spojenou s colours
    MAMAMIA
    MAMAMIA --- ---
    NONOBODY: zalezi jestli pouzivas napr. inkartu ceskych drah. podivej se na regiojet, jen jsem ted koukla na moznost spojeni a z liberce te jsou schopni dopravit az do ostravy.
    http://www.cd.cz/spojeni/
    http://www.regiojet.cz/cs/ to uz co ti bude vyhovovat uz asi zvladnes sama :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    NONOBODY: cena je vysoka. verim ale, ze pokud nebude nejake pruserove pocasi a souvisejici veci, tak 99% lidi si potom stejne jako kazdy rok rekne, ze byla adekvatni. a jedno pivo za den plus nebo minus imho nejsi schopna postrehnout (rsp. tu stovku za camping).

    v utery byl ten areal predbezne a castecne zpristupneny a uz jen z toho prostredi cloveku klesa celist, takze verim, ze to bude stat za to. pozdejc nahodim video

    rozumna sleva asi jen si sehnat dalsi lidi na hromadnou jizenku..
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    NONOBODY: zenska jedna leniva!
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    PUEBLO: No vlakem asi jedinej snesitelnej cestovací způsob.
    Spíš jestli vás napadá nějaká rozumná sleva:)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    NONOBODY: vpoho ja to mel kdysi stejne s penezma ale kdyz sem chtel jet na neco kvalitniho holt jsem nasetril a jelo se :)

    jak rika CICO je to bezne, to ze ses s tim nesetkala neznamena ze to tak neni bezne :))

    z Liberce? asi vlakem coz?? pres Pardubice imho nejlepsi
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    PUEBLO: No já nevím jak pro koho z vás, ale mě ta cena přijde dost vysoká, samozřejmě beru, že tam toho uslyším hodně, jinak bych se taky neplácla přes kapsu, ale prostě s mým příjmem si to člověk halt hodně promyslí jestli tam pojede nebo ne, respektive, si k práci sežene brigádu, aby si na ten lístek vydělal...
    asi máte všichni lepší zázemí, takže vás nějaký kilo navíc nevzrušuje, mě halt bohužel jo.
    Chápu i že zázemí něco stojí, ale prostě, mě to překvapilo, jinde jsem se s tím ještě nesetkala.
    Parodón asi sem OT.

    Můžete nahodit něakej výhodnej způsob cesty z Libercka do Ostravy, to by mi helflo:)
    CICO
    CICO --- ---
    PUEBLO: to víš, onehda jsem se k těm pojmům zase dostal a jsem chytry jak cyp...))
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    CICO: intravilan !!! dobre ty ;))) neverheardof :)
    CICO
    CICO --- ---
    NONOBODY: ...nehledě na fakt, že se festival koná v intravilánu třetího největšího města v republice a ne někde na louce za humny, což nejspíše náklady na vybudování i provoz takového stanového městečka dále zvyšuje...)
    CICO
    CICO --- ---
    NONOBODY: ty jo, na festivaly jezdím pravidelně určitě tak deset let a platba za možnost na místě stanovat není možná všudypřítomná, ale je naprosto obvyklá (RFP, Pohoda a mnohé další)...cena se samozřejmě může někomu zdát subjektivně vysoká, ale srovnej běžnou cenu za jakýkoliv pochybný koncert v řádu několika set korun se čtyřmi dny IMHO docela kvalitní muziky muziky za dvojku...nelze, což?...))

    ...jinak na www.objevtevicemuziky.cz najdeš velmi snadný návod, kterak cenu vstupenky srazit na srandovních 950,- Kč, stačí vykouřit zhruba tři krabičky Camelek, případně je koupit, vytáhnout z nich kódy a věnovat je nějakému blízkému kuřákovi...))
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    kdo kouří - ve velbloudech je akce - 3 různé kódy a lupen za necelej litr ... konec hlášení ....
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    NONOBODY: na Sziget za camping platis treba...holt Colours jsou velky festival, kde bude hodne lidi a jejich pobyt neco stoji...

    me prijde absurdni si stezovat na cenu listku kdyz se podivam na lineup
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    MAMAMIA: No jakože jsem ještě nezažila, že by se tato služba v rámci festivalu účtovala extra.
    A kór vzhledem k ceně lístku mi to příjde absurdní.
    MAMAMIA
    MAMAMIA --- ---
    MRTVY_KENNY: cetla jsem velice, ty vis proc :)) jasne, ok :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MAMAMIA: velce. ten prostor neni velky.
    MAMAMIA
    MAMAMIA --- ---
    NONOBODY: ja ti nerozumim. co velice nepusobi? kdybys mel spat nekde na poli, bez pristupu k vode a s*al bys nekde za kerem tak ok. ale takhle mas moznost veskereho "komfortu" co se spani ve stanu a pobytu na festaku tyce. kdyby to byla nejaka vysoka castka, ale kilo? :)
    KELDA
    KELDA --- ---
    Colours of Ostrava - Česká spořitelna
    http://www.csas.cz/banka/content/inet/internet/cs/STANDARD_CONTENT_OT01_015906.XML

    Česká spořitelna jako generální partner tohoto festivalu nabízí svým klientů slevu na vstupné ve výši 20% platnou od 1. května 2012. Slevu mohou uplatnit všichni klienti, kteří si koupí vstupenky přes eshop Colours Of Ostrava pomocí Platby 24. Sleva se vztahuje pouze na jednu objednanou vstupenku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam