• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    Diskuse: ON-LINE rozhovor se Zlatou Holušovou už dnes - ve středu od 12.00 hodin - Moravskoslezský deník
    http://moravskoslezsky.denik.cz/diskuse/on-line-rozhovor-se-zlatou-holusovou-uz-zitra-ve-stredu-od-12-00-hodin.html
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jsem na to uplne zapomnel :)) takze

    z ročníku 2012 mám pocit, že bude
    lepší než loni 5 (33.3%)
    horší než loni 3 (20%)
    zhruba stejný 2 (13.3%)
    neumím posoudit 5 (33.3%)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    tak asi nastala spravna kostalace hvezd a svete div se uz i bulhar muze objednat.
    Eshop Colours of Ostrava
    http://eshop-en.colours.cz/
    JAMEZZ
    JAMEZZ --- ---
    Prodám lístek na celý festival za 1400 kč plus pošta.
    tel: 775 901 480 nebo nyx.
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    CICO: i ty :))
    CICO
    CICO --- ---
    KAJINA: myslíš permanentek?...)
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    Ja mam 5 pernamentek na prodej, kdyztak posta.
    MAJJA
    MAJJA --- ---
    mám ještě jeden lístek kdyby někdo chtěl...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    CICO: prd. nepouzivaji mozek.

    nahled do budoucnosti: predstav si, ze si koupis listek primo na facebooku a jakmile ho zplatis vytisknes si ho na tiskarne.

    a ted si dame klepacku na celo. tohle to uz totiz je! sice to mluvi anglicko nemecky a chybi tomu obrazky, ale predpokladam, ze to funguje jak ma.
    https://www.facebook.com/colours.of.ostrava.english/app_217538051684060

    ovsem pokud jsi treba bulhar a nechces sliznout placek na stan 10m od brzdicich vlaku, mas smulu, protoze viz vyse poznamka o mozku

    koukal jsem schvalne jak to tam jezdi a z kuncic (tedy vlaky brzdici na tehle strane nadrazi) to po dobu festaku jezdi kazdou hodku od 4h rano. takze pro nektere opravdu industrialni zazitek.
    CICO
    CICO --- ---
    COO je prostě konzervativní podnik...a stejně, jako hudební dramaturgie málokdy zareaguje na trendy dříve než po deseti letech, tak si i ty rezervačky prostě posílají poštou a jen do vybraných a prověřených zemí...))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    FLU: no, uz jsem s nim tak domluveny, kdyby to jinak neslo. akorat psal, ze budou stopovat z berlina, tak nevim jestli by cihlicka byla cihlickou jeste
    FLU
    FLU --- ---
    MRTVY_KENNY: peklo. ale za cihlicku balkanskeho syra nebo kaskavalu mu ten tiket koupim a ve ctvrtek osobne predam :)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    hmm aspon v anglictine by ten eshop mohl byt...

    a to zasilani postou v dnesni dobe je fakt hodne old school :))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    a fakt se citim jak z bananove republiky, kdyz rezervacka stanoveho mista za 100kc se dela na cesky napsanem webu a to tak, ze si vyberete kam vam to za 190kc poslou v obalce a jeste tam nejsou staty typu bulharsko (ale treba finu nebo chorvatu tu budou asi zastupy, pac ti tam jsou). *facepalm*
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    a ted jedna ze zivota.

    DABE
    DABE --- ---
    BENAC: tak na 85 percent ano
    BENAC
    BENAC --- ---
    DABE: se letos ucastnis/te???
    DABE
    DABE --- ---
    BENAC: to si teda sezen!
    BENAC
    BENAC --- ---
    zda se, ze letosni rocnik bude naprosto prelomovy .. kelimky s uchem :D ty vole, tak to je vyzva, to si asi sezenu listek, abych si to cele nalezite uzil .. otazka jake chuti bude uvarene pivo Ostravar RED ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam