• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    docela optimisticky rozhovor..
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    Diskuse: ON-LINE rozhovor se Zlatou Holušovou už dnes - ve středu od 12.00 hodin - Moravskoslezský deník
    http://moravskoslezsky.denik.cz/diskuse/on-line-rozhovor-se-zlatou-holusovou-uz-zitra-ve-stredu-od-12-00-hodin.html
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jsem na to uplne zapomnel :)) takze

    z ročníku 2012 mám pocit, že bude
    lepší než loni 5 (33.3%)
    horší než loni 3 (20%)
    zhruba stejný 2 (13.3%)
    neumím posoudit 5 (33.3%)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    tak asi nastala spravna kostalace hvezd a svete div se uz i bulhar muze objednat.
    Eshop Colours of Ostrava
    http://eshop-en.colours.cz/
    JAMEZZ
    JAMEZZ --- ---
    Prodám lístek na celý festival za 1400 kč plus pošta.
    tel: 775 901 480 nebo nyx.
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    CICO: i ty :))
    CICO
    CICO --- ---
    KAJINA: myslíš permanentek?...)
    KAJINA
    KAJINA --- ---
    Ja mam 5 pernamentek na prodej, kdyztak posta.
    MAJJA
    MAJJA --- ---
    mám ještě jeden lístek kdyby někdo chtěl...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    CICO: prd. nepouzivaji mozek.

    nahled do budoucnosti: predstav si, ze si koupis listek primo na facebooku a jakmile ho zplatis vytisknes si ho na tiskarne.

    a ted si dame klepacku na celo. tohle to uz totiz je! sice to mluvi anglicko nemecky a chybi tomu obrazky, ale predpokladam, ze to funguje jak ma.
    https://www.facebook.com/colours.of.ostrava.english/app_217538051684060

    ovsem pokud jsi treba bulhar a nechces sliznout placek na stan 10m od brzdicich vlaku, mas smulu, protoze viz vyse poznamka o mozku

    koukal jsem schvalne jak to tam jezdi a z kuncic (tedy vlaky brzdici na tehle strane nadrazi) to po dobu festaku jezdi kazdou hodku od 4h rano. takze pro nektere opravdu industrialni zazitek.
    CICO
    CICO --- ---
    COO je prostě konzervativní podnik...a stejně, jako hudební dramaturgie málokdy zareaguje na trendy dříve než po deseti letech, tak si i ty rezervačky prostě posílají poštou a jen do vybraných a prověřených zemí...))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    FLU: no, uz jsem s nim tak domluveny, kdyby to jinak neslo. akorat psal, ze budou stopovat z berlina, tak nevim jestli by cihlicka byla cihlickou jeste
    FLU
    FLU --- ---
    MRTVY_KENNY: peklo. ale za cihlicku balkanskeho syra nebo kaskavalu mu ten tiket koupim a ve ctvrtek osobne predam :)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    hmm aspon v anglictine by ten eshop mohl byt...

    a to zasilani postou v dnesni dobe je fakt hodne old school :))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    a fakt se citim jak z bananove republiky, kdyz rezervacka stanoveho mista za 100kc se dela na cesky napsanem webu a to tak, ze si vyberete kam vam to za 190kc poslou v obalce a jeste tam nejsou staty typu bulharsko (ale treba finu nebo chorvatu tu budou asi zastupy, pac ti tam jsou). *facepalm*
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    a ted jedna ze zivota.

    DABE
    DABE --- ---
    BENAC: tak na 85 percent ano
    BENAC
    BENAC --- ---
    DABE: se letos ucastnis/te???
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam