• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    BENAC
    BENAC --- ---
    PUEBLO: Také Ti přeji příjemný a sluncem prohřátý den, Pu. :))
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    BENAC: souhlasim! Mej hezky den :)
    BENAC
    BENAC --- ---
    Stavba vety = uplny paskvil.

    Že jste vnímavé publikum, pro které hudba stojí na prvním místě, stejně jako pro nás.

    To je asi jedno, nelibi se mi ta cestina. Ja obecne mam problem s lidma, kteri vystupuji v mediich (nebo jsou v kontaktu se svetem) a neumi mluvit, resp. psat.
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    PUEBLO: tak lepsi nez ....kterym hudba stoji...proste je tam navic to stoji, ze :)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    MRTVY_KENNY: ...pro ktere hudba stoji... :)) mi prijde minimalne divne :))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    BENAC: co se ti na tom nelibi?
    BENAC
    BENAC --- ---
    To psal snad nejaky hotentot ... Vcera jsem sice nechal zmizet par piv, ale myslim, ze uz vnimam docela dobre.

    Na prvním místě je třeba poděkovat vám všem, kteří jste letos dorazili a vytvořili úžasnou atmosféru, kterou oceňuje například řada zahraničních i domácích kapel. Že jste vnímavé publikum, pro které hudba stojí na prvním místě, stejně jako pro nás. Děkujeme za všechny pochvaly, vyjádření podpory, ale také za vaše připomínky, kritiky, názory i návrhy na zlepšení.
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    vic svetel pls :) nektera zakouti v noci byla pekelne temna :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Řidiči společnosti dodávající toalety se v plném areálu těžko orientovali, nemohli projet nebo některá místa pro čištění vůbec najít.

    tak priste pred akci asi nutne soustredeni s orientacnim behem.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Colours 2012 – zhodnocení i výhledy do budoucna - Colours of Ostrava
    http://www.colours.cz/aktualita/370-colours-2012-zhodnoceni-i-vyhledy-do-budoucna
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    * jeste anketa se vleze..
    CICO
    CICO --- ---
    TAP: ...tak tahle veselice v žádném případě není součástí Biophilie a i tak je to dle mého subjektivního názoru věc, která by se na velké scéně zredukovala maximálně na průměrnou multimediální show, což mi připadá vzhledem k avizovanému honoráři naprosto neadekvátní...a ony jsou to ex post vůbec takové zbytečné spekulace, páč ta paní se naučila poděkovat akorát polsky, byťje to už od dob jana Husa v češtině malinko jednodušší...))
    TAP
    TAP --- ---
    CICO: teď koukám, jak probíhaj koncerty, složený ze "stěží poslouchatelný Biophilie". ten tesla coil bych si i nechal líbit...

    Björk Open'er 2012 "Declare Independence" - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=oLJG4UrKmI0
    AIKOSMILE
    AIKOSMILE --- ---
    pár analogových cvaků z Colours : http://www.lomography.com/homes/aikosmile/albums/1868361-colours-of-ostrava
    jinak mi se líbilo velmi : )
    BOPA
    BOPA --- ---
    CICO: Vím že jsi mluvil o pohodě... A já jen říkal, že na CoO to není těch hezkých 7 let, ale jen tak 4-5 :-))))) A fpoho jsem... Jsem s tím srovnanej :-))))


    CMAN: Ano, bankomat je logickej a naprosto to chválím a schvaluju.. :-)
    CICO
    CICO --- ---
    BOPA: ...v pohodě, mám to hozené podobně, až na ty již jmenované šmejdy, které bych poslal do prdele a ne, že bych jim tam nechával budovat pomníčky v podobě scén...a v souvislosti s tou bankou nemluvím o CoO, nýbrž o Pohodě...))
    CMAN
    CMAN --- ---
    mno tak des na festak a nechces si tahat 3 litry u sebe aby ti je nekdo ukrad nebo ti je ukrad ve spani ze stanu z tohodle pohledu bankomat je logickej
    BOPA
    BOPA --- ---
    CICO: Bankomat na COO sice není 7 let, jen asi 4, možná 5... Ale to je jedno... šlo mi jen o to, že mně překvapila ta částka... :-))) A pak je mi taky jedno, kdo to jak sponzoruje.. :-))))
    CICO
    CICO --- ---
    BOPA: ...oškliví a zlí sponzoři, tedy AMO a OKD, tam žádný bankomat nepostavili, oni tam vůbec nic nepostavili, kromě toho, že zlatce poslali pár mega na debility typu Alanis apod. ...jinak na Pohodě byla už před cca sedmi lety kompletní mobilní pobočka Tatrabanky, dokonce i účet sis tam, po předchozí intoxikaci, mohl založit...) takže vůbec nic převratného...a není nad větší než malé množství hotovosti, což se mi nejen na festivalech potvrdilo asi tak tisíckrát...)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    BOPA: tak v prumeru je to priblizne 1400, coz je IMHO celkem normalni vyber.. no a vzhledem k tomu jaky fronty tam byly, me ten pocet vyberu ani neprekvapuje ;]
    BOPA
    BOPA --- ---
    ESTEN: překvapila mne ta částka... :-). Jako by lidi už automaticky počítali s tím, že na fesťácích jsou zcela automaaticky bankomaty... Pravda: "když už ti oškliví a zlí sponzoři do toho ty prachy cpou, tak tam snad ten bankomat být musí" To byl jen volný překlad myšlenek některých návštěvníků...
    Myslím, že je dobře, že tam bankomt je, nemusíš ssebou tahat toliko hotovosti pro případ, že se ti něco zalíbí... máš ssebou jen prachy na pivko a žravku a když chceš něco víc (CD, trika, nástroje, cokoli) tak si prostě vystojíš frontu, ale můžeš ty prachy mít a nemusíš strávit 3/4 hodiny cesty tam a zpátky k bankomatu do města :-)... Ale ta částka mne fakt překvapila :-))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam