• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jeste dneska korni a kdo nestihl, muze v sobotu dat finka :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    PUEBLO: tu mas placebo za chvili
    Sziget Official - YouTube
    http://www.youtube.com/szigetofficial?feature=inp-lt-szc
    NEMASTOJEDNO
    NEMASTOJEDNO --- ---
    Alanis Morissette rozmáchla křídla nad Berlínem - Radiocafe.cz
    http://radiocafe.centrum.cz/klipy/2012/8/3/videa/alanis-morissette-rozmachla-kridla-nad-berlinem/
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    KELDA: jj, ten minuly cas je samozrejme k probehlemu rocniku, ktery umis zhodnotit a ten budouci k budoucimu (je to strasne zaludne :))
    BENAC
    BENAC --- ---
    EFFKA: To nevim, ale spis je to hotentotstina.

    Kazdopadne, festak jak prase a nema zmakle PR. To povazuju za ostudu, stejne jako tvrzeni, ze hrubou strusku pouzili proto, aby se neopakovaly predchozi rocniky, kdy se ucastnici brouzdali bahnem. To at mi netvrdi a radsi at napisou ferove, ze to bylo rychle a levne reseni, ktere se praxi neosvedcilo. :)
    KELDA
    KELDA --- ---
    TARMAQ: no spise je tam rok 2013 a pouzita minulost. TO mne trochu zmatlo, neumim na to odpovedet protoze jeste nevim co bude ..:)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    KELDA: jde o kombinaci spokojenosti s probehlym rocnikem a tim, jak jsi navnadeny na dalsi, nechtelo se mi delat dve ankety. je fakt, ze jsem to mohl popsat lepe :)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    to by tam bylo jen

    "ze mate nejradsi fajnu muziku tajak my"

    a dal by se s tim nikdo neparal :))
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    BENAC: neni to spis ostravstina? :-)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    KELDA: no proste zvolis kombinaci radku a zahlavi, ktera na tebe nejvic sedi.. tzn. prvni checkbox v pripade, ze jsi byl spokojenej nad ocekavani a listek na 2013 kupujes as soon as possible ;]
    KELDA
    KELDA --- ---
    nejak tu anketu v zahlavi nechapu. K tomu je jeste nejaky text?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    CMAN: i ti, co nadavaj na ty, co nadavaj? :o)
    tak u nas je to narodni sport, jestli to je regionalne v ostrave o neco horsi, nevim, ale nedivil bych se.



    BENAC: jsou horsi veci :)

    CMAN
    CMAN --- ---
    me fascinuje jak lidi furt na neco nadavaj :)
    BENAC
    BENAC --- ---
    PUEBLO: Také Ti přeji příjemný a sluncem prohřátý den, Pu. :))
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    BENAC: souhlasim! Mej hezky den :)
    BENAC
    BENAC --- ---
    Stavba vety = uplny paskvil.

    Že jste vnímavé publikum, pro které hudba stojí na prvním místě, stejně jako pro nás.

    To je asi jedno, nelibi se mi ta cestina. Ja obecne mam problem s lidma, kteri vystupuji v mediich (nebo jsou v kontaktu se svetem) a neumi mluvit, resp. psat.
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    PUEBLO: tak lepsi nez ....kterym hudba stoji...proste je tam navic to stoji, ze :)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    MRTVY_KENNY: ...pro ktere hudba stoji... :)) mi prijde minimalne divne :))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    BENAC: co se ti na tom nelibi?
    BENAC
    BENAC --- ---
    To psal snad nejaky hotentot ... Vcera jsem sice nechal zmizet par piv, ale myslim, ze uz vnimam docela dobre.

    Na prvním místě je třeba poděkovat vám všem, kteří jste letos dorazili a vytvořili úžasnou atmosféru, kterou oceňuje například řada zahraničních i domácích kapel. Že jste vnímavé publikum, pro které hudba stojí na prvním místě, stejně jako pro nás. Děkujeme za všechny pochvaly, vyjádření podpory, ale také za vaše připomínky, kritiky, názory i návrhy na zlepšení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam