• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    CICO: letos se budeme rozhodovat na posledni chvili asi nebo dojedu jen ja...toz se pak ozvu ;)))
    CICO
    CICO --- ---
    XENOEKIE: těžko říct, já ani nikdo z mých známých se nikdy po jednodenních lístcích nepídili, navíc se ty jednodenní nabízejí teprve několik let...prostě se někde levně sežene ten čtyřdenní (obvykle za cenu oficiálního jednodenního) a jde se kalit...D
    XENOEKIE
    XENOEKIE --- ---
    A nevíte, jestli tam postávaj i s jednodenníma lístkama? Nebo jak získat jednodenní lístek za nějakou lepší cenu než těch 1100? Mám čas jen v čt a asi mi to i stačí, ale nebudu si s někým vyměňovat náramek. Tak trochu jsem nepochopila ty jedince, co chtěj půjčit náramek, když vycházíte z areálu. Nechci to nějak šulit, ale za jeden den tisícovku nedám.
    CICO
    CICO --- ---
    ...lidi neblbněte, Camel, necamel, ve čtvrtek 18.7. 2013 odpoledne bude, tak jako každý rok, před vchodem do areálu CoO stepovat x lidí s lístky maximálně do tisíce korun, ve stejnou dobu jich, podle mě, bude za obdobnou cenu plné nejen Aukro, ale třeba i Nyx...D
    KOSS
    KOSS --- ---
    QWITI: Teď to určitě roli hraje, ale když jsem to prodával já, tak tam bylo pořád skoro 500 lístků k dispozici.
    TEREZZ_
    TEREZZ_ --- ---
    Ahoj, prodám čtyřdenní vstupenku za 1500. Osobně předám v Ostravě, kamkoliv pošlu. Díky.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Při koupi zpáteční jízdenky do a z Ostravy (jakákoliv stanice s "Ostrava" v názvu, datum vydání jízdenky od 18. do 21. července) požádáte o slevu VLAK+ na festival Colours of Ostrava. Zpáteční jízdenku získáte s 50% slevou. Během festivalu si jízdenku nechte orazit razítkem Českých drah v jejich stánku, který bude umístěn v areálu festivalu. Při zpáteční cestě se prokažte takto orazítkovanou jízdenkou a sleva vám bude uznána. Sleva se vztahuje na jízdné ve 2. vozové třídě, nevztahuje se na místenku do pendolina.
    KELDA
    KELDA --- ---
    KOSS: tak to je super!
    BENAC
    BENAC --- ---
    1500 :)
    KOSS
    KOSS --- ---
    KELDA: Nakonec prodáno za 1500,- camelky/necamelky :) Zřejmě pořád existujou lidi, kterejm cigára nic neřikaj.
    KELDA
    KELDA --- ---
    KELDA: ale moje nabídka stále platí :)
    MONIA
    MONIA --- ---
    KOSS: teď asi špatný čas,když camel prodává za 895,-:)
    KELDA
    KELDA --- ---
    KOSS: beru za 400 :)
    KOSS
    KOSS --- ---
    Prodám 1 čtyřdenní vstupenku za 1 500 Kč. Předání v Praze nebo poštou. V případě zájmu mi pošlete zprávu do pošty. Dík
    BENAC
    BENAC --- ---
    KATJUSHKA: tak tak ..
    KATJUSHKA
    KATJUSHKA --- ---
    MRTVY_KENNY: to jakoze ladi6 nebude?
    PTT
    PTT --- ---
    new: WILAYA 49, WATCHA CLAN, Movits!
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Man Man, The Kill Devil Hills, Ladi6
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Divadlo Husa na Provázku se speciální verzí představení Balada pro banditu
    divadlo VOSTO5 a jejich Pérák
    VerTeDance s živou hudbou kapely Zrní
    divadlo Športniki
    Kabaret Zajíc v pytli
    Komediomat Brno
    divadla Kufr
    Divadlo na cucky Olomouc
    představení Squat v produkci PaS de Theatre a Multižánrového centra Cooltour
    ..

    btw jsem zvedavy jaky superinteligentni system vymysli proti klasickym slapanicim

    Divadla na letošních Colours | Colours of Ostrava
    http://www.colours.cz/novinky/divadla-na-letosnich-colours/
    CICO
    CICO --- ---
    MRTVY_KENNY: tak určitě...D
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    a pak na foru lidi brblaji, ze jim nekdo u koncertu kouril u nosu.. :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam