• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    BENAC
    BENAC --- ---
    MRTVY_KENNY: To mi tedy prijde, jako slusna prasarna, pri soucasnych cenach za vstupne. Na druhou stranu chapu tu "symbolickou cenu", aby pak s misty v Gongu nehandlovali nejaci floutci. Troufam si ale rici, ze by se dalo postupovat i jinym zpusobem: napr. u vstupu a prokazani se 4 dennim listkem nabidnout 2 az 3 volne rezervace do Gongu, vse dalsi zpoplatnit symbolickym poplatkem 30 Kc, coz je jedno pivo. U jednodenniho listku pak 1 volna rezervace a vse dalsi dle stejneho modelu.
    Na druhou stranu vetsina ucastniku vi a uz si asi i zvykla, ze organizacni tym CoO rad vydela kde muze.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MRTVY_KENNY: snad to pomuze - jdu si zalozit upominku na 27.6. ;]
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Rezervace do Gongu a projekce před halou | Colours of Ostrava
    http://www.colours.cz/novinky/rezervace-do-gongu-a-projekce-pred-halou
    XELISEX
    XELISEX --- ---
    Zdravím, sháním dva lístky na Colours za rozumnou cenu, nejlépe osobní předání Praha a blízké okolí. Případně prosím do zpráv. Děkuji mnohokrát. P.s.: Vypekli nás Camelky (objevtevicemuziky) :/
    KELDA
    KELDA --- ---
    CICO: no ale to že Tě u piva moc neposloucháme už přece víš :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jn, uz na majalesu byly plakaty, ovsem byly takoveho razeni, ze jsem jim nevenoval pozornost
    CICO
    CICO --- ---
    KELDA: ty jo, myslím, že jsem o tom už i mluvil u piva, a nejednou...jenže vy mě, kua, neposloucháte...DDD
    KELDA
    KELDA --- ---
    CICO: no já se to dověděl až v pondělí, že si něřekl ... :)
    CICO
    CICO --- ---
    SICKBOY4000: KELDA: synci, ale tohle víme minimálně od majáles, ne?...D Jinak, vypadá to docela lákavě, ale doufám, že tou dobou nebudu pobíhat po DOV, nýbrž se budu spíše válet někde u vody...D
    KELDA
    KELDA --- ---
    Jestli bylo tak sorry:
    Beats for Love | FREE ELECTRONIC MUSIC FESTIVAL / 4. - 6. července 2013
    http://www.beatsforlove.cz/

    Ve dnech 4. - 6. 7. 2013 proběhne v industriálním areálu Dolní oblasti Vítkovic nový taneční festival elektronické hudby s důrazem na její mainstreamové žánry Beats for Love.

    Na 4 - 5 pódiích můžete uslyšet to nejlepší z taneční scény a ty nejlepší DJs z celého světa i od nás!

    Hlavní zaměření je na styly, jako jsou: drum and bass, liquid, jungle, techno, house, hip-hop, ghetto funk, funky, chill, dubstep, reggae, new school, urban a mnoho dalších.

    Vstupné na festival je zcela ZDARMA a cílem festivalu je vytvořit největší free taneční open air festival v České republice.

    Vstup od 18-ti let! Výjimky: 16-ti až 18-ti letí v doprovodu osoby starší 18-ti let! Pod 16 let jen s rodiči, či se zákonným zástupcem!
    TSKA_RESETKA
    TSKA_RESETKA --- ---
    MONIA: KELDA: můj ovšem nejvíc.

    CICO: (máš pro mě taky lístek?) :))))
    KELDA
    KELDA --- ---
    MONIA: můj taky :)
    MONIA
    MONIA --- ---
    CICO: už jsem ti říkala,že jsi můj oblíbenec :D
    CICO
    CICO --- ---
    KUZNA: tak určitě...D čekám na všechny tyhle supervýhodné nabídky a raději to skupuji, abyste neměli zbytečná vydání...D
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    QWITI: beztak to vsechno zkupuje cico :)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    CICO: letos se budeme rozhodovat na posledni chvili asi nebo dojedu jen ja...toz se pak ozvu ;)))
    CICO
    CICO --- ---
    XENOEKIE: těžko říct, já ani nikdo z mých známých se nikdy po jednodenních lístcích nepídili, navíc se ty jednodenní nabízejí teprve několik let...prostě se někde levně sežene ten čtyřdenní (obvykle za cenu oficiálního jednodenního) a jde se kalit...D
    XENOEKIE
    XENOEKIE --- ---
    A nevíte, jestli tam postávaj i s jednodenníma lístkama? Nebo jak získat jednodenní lístek za nějakou lepší cenu než těch 1100? Mám čas jen v čt a asi mi to i stačí, ale nebudu si s někým vyměňovat náramek. Tak trochu jsem nepochopila ty jedince, co chtěj půjčit náramek, když vycházíte z areálu. Nechci to nějak šulit, ale za jeden den tisícovku nedám.
    CICO
    CICO --- ---
    ...lidi neblbněte, Camel, necamel, ve čtvrtek 18.7. 2013 odpoledne bude, tak jako každý rok, před vchodem do areálu CoO stepovat x lidí s lístky maximálně do tisíce korun, ve stejnou dobu jich, podle mě, bude za obdobnou cenu plné nejen Aukro, ale třeba i Nyx...D
    KOSS
    KOSS --- ---
    QWITI: Teď to určitě roli hraje, ale když jsem to prodával já, tak tam bylo pořád skoro 500 lístků k dispozici.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam