• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    spis bych teda cekal ze bude u interpretu uvedeno kdy hrajou, aby si to clovek nemusel hledat v programu.. jo a jsem teda zvedavej jestli bude nejaka ta appka.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MRTVY_KENNY: no ja jen aby mi to neuniklo a mohl jsem pripadne kontrolovat stav... jinak teda v Gongu toho zatim moc neni co bych chtel videt, takze pohoda..
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    necekali jste, ze to bude pripravene, ze ne :o)
    CICO
    CICO --- ---
    TARMAQ: mělo to být ode dneška na e-shopu, ale ten zatím jaksi nejede...D Ostrava!!!
    CICO
    CICO --- ---
    KUZNA: tak jistě, protože případné kolize na baru jsou vždy řešitelné...D
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    kde konkretne maj jit zarezervovat ty vstupenky do Gongu? nikde nic nevidim..
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    CICO: ke kolizim na baru u me taky nedochazi :)
    CICO
    CICO --- ---
    MRTVY_KENNY: tak třeba budou mít kule a během svého vystoupení pronesou něco velmi zásadního na adresu města a fóra...DD a jinak taky konstatuji, že k žádným velkým kolizím u mě nedochází...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jinak jak to ctu, tak me "pobavilo", ze Vladimir Cirkus budou prostorech, proti kterym tak brojili :)
    CICO
    CICO --- ---
    PUEBLO: na tom baru Tě když tak podpořím, neboj...D
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    PUEBLO: mozna nekde. nekde je pry uz trava (jak byly stanky u pece 1), nekde by mel byt "lepsi povrch", tzn pocitam uz ne ta vylozene hruba struska, ale neco jemnejsiho.. podle me se dozvis.
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    nevite bude tam zas ten hruby sterk?? ja s moji nohou bych na tom nemohl chodit...to bych dal tak 2-3 koncerty za den a zbytek stravil na baru :))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    tak langerova teda asi nic, jinak tam pro sebe zadny konflikt nevidim, ale to vzdycky prijde, az se zacnu prehrabovat v tech 90%, ktere podle jmena neznam :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Program | Colours of Ostrava
    http://www.colours.cz/program
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    (po roce zas anketa ;)
    LEONID_EK
    LEONID_EK --- ---
    MRTVY_KENNY: pojedu, kupoval jsem listek, kdybych nedostal fotopas;)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    LEONID_EK: nejdes?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    (do zahlavi jsem pridal link na vyfiltrovane trziste)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    SICKBOY4000: takove veci jsou dneska na klic, nevidim v tom problem, pokud to nejak nezajebou z jejich strany.
    s jejich rozpoctem bych urcite neexperimentoval a radsi koupil to, co je bezne, nez neco kutit na kolene, vyvoj by je stal stejne a ze by to bylo nejak vyrazne lepsi, pochybuju.

    -----------------------------
    co se tyce mittala, tak tohle me boli jen ve smyslu, ze ty prachy mohly jit na neco uzitecnejsiho. ze nejsem na czechteku jsem si zvykl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam