• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    pridavam sa ku otazke GHOSTDOG32 .. co to je s tym potvrdenenim o zaplateni z banky? .. to nemyslite vazne ze si mam tlacit vypis uctu z pred 3 mesiacov
    DABE
    DABE --- ---
    pardon za neslusny post, ale shanim listek. pripadne posta, diky.
    BOPA
    BOPA --- ---
    PETERSIS: No super.... Odpovídali jste na otázku počtu zákazníků?? kolik jste psali??
    MONIA
    MONIA --- ---
    ad mobilní aplikace....toto info jsem našla na FB a je ze včera...Dobrý den,
    v našem programu si můžete hvězdičkou označit kapely, které nechcete zmeškat a program si vytisknout jako textový. Dále bude velmi brzy k dispozici mobilní aplikace, která se právě testuje a bude v ní kostičkový program jako na webu.
    . ta6e mo6n8 po Colors se aplikace dočáme :D
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    Tak moje přítelkyně vyhrála osobní setkání s Jamiem Cullumem :-)
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    MRTVY_KENNY: Těch versusek je tam víc, než by se mi líbilo...přesně jak píšeš, Woodkid vs. Umakart, The Knife vs. Movits!....jako asi dám přednost těm větším jménům, ale štve mě to.

    Na to, že jedu poprvý, tak že bych se nějak těšil na tamější organizaci, to zrovna říct nemůžu. Asi jsem rozmlsaný Pohodou apod. Ale snad budu příjemně překvapen.

    Ještě čekám, jak mě někdo bude v noci budit za zakázané spaní v autě na parkovišti... :-D
    GHOSTDOG32
    GHOSTDOG32 --- ---
    taky jsem si objednával vstupenku přes eshop s vyzvednutím na místě... stačí když jim tam pak ukážu občanku a vytisklý potvrzení o zaplacení z mailu?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    kdo se hrabal v programu, na co mate zalusk?

    nakonec se tam vybarvilo par prekryvajicich versusek.. :/

    CT
    20:30 - 21:30 : The Bots
    21:30 - 23:00 : Sigur Rós
    23:00 - 00:00 : Tata Bojs

    PA
    16:00 - 17:00 : Stříbrná svatba Tata Bojs >> Dub FX
    18:45 - 19:45 : Asaf Avidan
    20:00 - 21:00 : Inspiral Carpets
    21:00 - 22:15 : Damien Rice
    22:30 - 23:30 : Bonobo
    23:30 - 00:30 : Woodkid vs Umakart

    SO
    16:00 - 17:00 : PechaKucha Night Ostrava
    17:00 - 18:00 : Dhafer Youssef (book)
    19:30 - 20:30 : Mich Gerber (book)
    20:00 - 21:00 : Submotion Orchestra (tohle asi nestihnu)
    22:15 - 23:15 : The Knife vs Movits!
    00:30 - 01:30 : The xx vs Dr Meaker

    NE
    17:00 - 18:00 : Luno
    18:15 - 19:15 : Maria Peszek
    19:45 - 20:45 : Tomahawk
    20:30 - 21:30 : Jon Hassell
    21:45 - 23:15 : Jamie Cullum
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    HELOUN: jako papirove potvrzeni o zaplaceni od banky? to byva docela oblibena polozka v cenicich, takze sleva asi bude na miste..
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    HELOUN: loni bylo stanove mestecko u arealu rekneme polovicni a prodalo se v pondeli pred akci, tzn nemozne to neni, ale tedka nesleduju fb, nevim, jestli jsou nejake signaly, ze by se to mohlo opakovat..

    apropos kazdy rok ma neco, letos gong+eshop, loni vyprodane stanove mestecko (pro nektere prekvapko v podobe strusky bylo az na miste :)
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    prodám čtyřdenní vstupenku, 1400 ,- Kč
    zájemci do pošty
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    MRTVY_KENNY: Tak slevu jsem si nakonec po komunikaci s pánem z e-shopu prosadila... ;-) Tak teď už jenom skočit do banky pro potvrzení o zaplacení, což mi taky přijde poněkud na hlavu, ale když vidím, jak to funguje, tak je mi jasný, že tam moji včerejší platbu ve čtvrtek nebudou mít spárovanou (oni snad choděj do banky pro papírový výpisy, ne? ;-))

    No ale hlavně, že je to zařízeno a už se zase mohu v klidu těšit! :-) Sice nemám tu rezervaci do gongu ani místo do stanovýho městečka, ale to snad zvládnu zařídit na místě... Nebo myslíte, že je reálná možnost, že na místě už "lístky" do stanovýho městečka nebudou?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    jinak vzhledem k tomu, ze to zacina uz pozitri, se s nadeji na aplikaci muzu rozloucit co?
    BOPA
    BOPA --- ---
    FLU: Mám pocit, že web http://www.orientalcz.cz/ není webshop coloursů... Jen jim to Zlata zřejmě propůjčila, svěřila jim starost o celou tuto agendu... Proč to udělala, nevím, důležitý je výsledek... KATASTROFA...
    hned v záhlaví čtu: "Organizování koncertů, společenských a kulturních akcí, úklidů, trhů, slavnostní a pod...

    No snad se do příštího ročníku chtne někdo za nos :-)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    FLU: souhlasim.
    FLU
    FLU --- ---
    MRTVY_KENNY: jasne, ale to preci neni omluva. "nejlepsimu" ceskemu festivalu zkratka nemuze haprovat web s prodejem listku a registraci. myslel jsem, ze jsme v 21. stoleti.

    a tohleto je proste vysmech...
    Jelikož již do zahájení jednotlivých vystoupení nejsme schopni zajistit kontrolu plateb převodem bankou a celý náš tým pracovníků se zároveň přesunuje do areálu festivalu, prodej online rezervací bude dále probíhat přímo v Gongu a to během celého festivalu.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jeste soutez..
    Soutěž: Colours of Ostrava 2013 - Novinky - Forum Nová Karolina Ostrava
    http://www.forumnovakarolina.cz/cz/novinky/179-soutez-colours-of-ostrava-2013.html
    VALOR
    VALOR --- ---
    DO_IT: Měl jsem VIP předloni a jediné co v tom bylo zahrnuto nad standart byl vlastní vstup do areálu, místa k sezení v New York stage s VIP barem(rozdíl oproti standart baru bylo pár kotejlů a stella) a pak zona na hradě, kam pouštěli jen VIP kde byl záchod (bez front) a grill bar s terasou, kde si člověk mohl dát třeba butterfish s bramborovou kaší za 150,-Kč. To bylo tak asi všechno.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    HELOUN: podle zprav na fb, ten eshop nejak prestal fungovat (nebo mel vypadky, tezko rict, objednavky koncily chybou). to je na prvni pohled nekolik let stare reseni, ktere neni stavene na podobne operace (max je to ok, kdyz si nekdo jednou za tyden koupi tricko) uz jen to, ze po zaplaceni to automaticky neplive listky, ale nekdo to rucne paruje kdo vi s cim, napovida, proc to radsi zavcasu utli (to je moje teorie, imho by z toho byla ostuda, ze stovky lidi by zaplatilo a nedostalo ty registrace). ja registrace taky dostal taky s nekolikadennim zpozdenim, ale tak nejak jsem to cekal od pohledu na to reseni.
    jinak ano, ten eshop je proste z jineho stoleti a neni vubec vhodny na takovehle veci, se divim, ze pres to prochazi ty listky na stany apod.


    DO_IT: asi to budu adresovat obecne:

    pokud vam nebude lito pritlacit s penezi, tak urcite doporucuju si zavolat predem a booknout mista sem.. jidlo je spis kolem dvoukila, ale myslim, ze opravdu dlouhodobe (leta) na ne nemuze nikdo rict nic spatneho (kdyztak me navstevnici opravte ;) v ramci jeste unosne cenove hladiny je to jedno z mala mist, ktere s cistym svedomim doporucim a neocekavam, ze se nekdo zklame (tramvaji od arealu 8 minut + 200m)
    http://cms2.netnews.cz/files/attachments/2370/22089-JL-cerven-2013.pdf
    Zámek Zábřeh **** hotel Ostrava - komfortní ubytování ve stylovém prostředí renesančního zámku
    http://www.zamek-zabreh.cz/

    ten krizanek je styl spis pivnice, zas ta cenova asi bude o nejake desetikoruny niz, zalezi, co je komu milejsi.

    jeste schudne v dosahu jakozto hospodsky dlabanec mi to prijde tady (tam si urcite sednete, pokud se trefite do otviracky :)
    *** Restaurace Ostrava, denní menu Ostrava, P.U.O.R. Slezska - oficiální stránky ***
    http://www.slezska.com/

    dalsi ostravaci kdyztak me vecne pacifikujte.. :)
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    nema nekdo zkusenosti s VIP listky? je v tom zahrnuta i cena za stanovy mestecko? nedostal jsem k nim moc infa :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam