• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    BOPA: ona vyhrála přes radio orion. Tam si musel každý den odpovědět na nějakou otázku, přičemž odpověď měli vždycky napsanou na facebooku. :)
    BOPA
    BOPA --- ---
    Mobilní aplikce:
    Pro iOs: http://bit.ly/colours-aplikace-iOs
    Pro Android: http://bit.ly/colours-aplikace-android
    Nějak mi chybí Windows Phone :-(
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    ELIS: s tim moznym pozdnim dojezdem mam taky nervy...napsal jsem jim email...bez odezvy...tak to snad stihnu...
    ELIS
    ELIS --- ---
    Kupoval nekdo listek pres slevu Sporky? Platila jsem 14.7., potvrzeni platby prislo, ale zadny dalsi mail uz ne, viz.: 5. Pokud jste zvolili vyzvednutí vstupenek nebo zboží osobně a platbu převodem na účet nebo kartou, vyčkejte na email, že máte objednávku nachystanou. Převody mezi účty se mohou zpozdit.
    Ma teda jeste neco prijit, nebo do toho tahle varianta nespada?

    A co kdyz teda nestihnu dorazit do 21 hodin (nechci to privolavat, ale kdyz bude mit vlak zpozdeni, tak jsem v haji...) Na webu jsem nedohledala zadne relevantni cislo. Idealni by bylo moct se v pripade krize dovolat nekomu do te budky u vydeje (akreditace vydavaji do 22 hodin, tak prece vydat i listek snad neni problem). Resili jste to nekdo, nebo holt spolihate, ze to stihnete?
    XELISEX
    XELISEX --- ---
    Ahoj, kdyby někdo chtěl, jedeme zítra dopoledne z Prahy a máme ještě jedno volné místo. Kdyžtak volejte na 602 434 623. Hezký den a... už zítra :D
    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    PUEBLO: vidim to podobne :) .. pri potvrdeni platby mi prisiel mail kde stoji: "Pro ověření totožnosti si prosím přineste doklad totožnosti." .. nic viac nepisu
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    sem platil kartou tak ma vytisteny email o tom ze platba probehla uspesne...pak jim ukazu odchozi polozku na mobilni aplikaci a jestli jim to nebude staci tak jim tam zrobim scenu....hrozny eshop...
    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    pridavam sa ku otazke GHOSTDOG32 .. co to je s tym potvrdenenim o zaplateni z banky? .. to nemyslite vazne ze si mam tlacit vypis uctu z pred 3 mesiacov
    DABE
    DABE --- ---
    pardon za neslusny post, ale shanim listek. pripadne posta, diky.
    BOPA
    BOPA --- ---
    PETERSIS: No super.... Odpovídali jste na otázku počtu zákazníků?? kolik jste psali??
    MONIA
    MONIA --- ---
    ad mobilní aplikace....toto info jsem našla na FB a je ze včera...Dobrý den,
    v našem programu si můžete hvězdičkou označit kapely, které nechcete zmeškat a program si vytisknout jako textový. Dále bude velmi brzy k dispozici mobilní aplikace, která se právě testuje a bude v ní kostičkový program jako na webu.
    . ta6e mo6n8 po Colors se aplikace dočáme :D
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    Tak moje přítelkyně vyhrála osobní setkání s Jamiem Cullumem :-)
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    MRTVY_KENNY: Těch versusek je tam víc, než by se mi líbilo...přesně jak píšeš, Woodkid vs. Umakart, The Knife vs. Movits!....jako asi dám přednost těm větším jménům, ale štve mě to.

    Na to, že jedu poprvý, tak že bych se nějak těšil na tamější organizaci, to zrovna říct nemůžu. Asi jsem rozmlsaný Pohodou apod. Ale snad budu příjemně překvapen.

    Ještě čekám, jak mě někdo bude v noci budit za zakázané spaní v autě na parkovišti... :-D
    GHOSTDOG32
    GHOSTDOG32 --- ---
    taky jsem si objednával vstupenku přes eshop s vyzvednutím na místě... stačí když jim tam pak ukážu občanku a vytisklý potvrzení o zaplacení z mailu?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    kdo se hrabal v programu, na co mate zalusk?

    nakonec se tam vybarvilo par prekryvajicich versusek.. :/

    CT
    20:30 - 21:30 : The Bots
    21:30 - 23:00 : Sigur Rós
    23:00 - 00:00 : Tata Bojs

    PA
    16:00 - 17:00 : Stříbrná svatba Tata Bojs >> Dub FX
    18:45 - 19:45 : Asaf Avidan
    20:00 - 21:00 : Inspiral Carpets
    21:00 - 22:15 : Damien Rice
    22:30 - 23:30 : Bonobo
    23:30 - 00:30 : Woodkid vs Umakart

    SO
    16:00 - 17:00 : PechaKucha Night Ostrava
    17:00 - 18:00 : Dhafer Youssef (book)
    19:30 - 20:30 : Mich Gerber (book)
    20:00 - 21:00 : Submotion Orchestra (tohle asi nestihnu)
    22:15 - 23:15 : The Knife vs Movits!
    00:30 - 01:30 : The xx vs Dr Meaker

    NE
    17:00 - 18:00 : Luno
    18:15 - 19:15 : Maria Peszek
    19:45 - 20:45 : Tomahawk
    20:30 - 21:30 : Jon Hassell
    21:45 - 23:15 : Jamie Cullum
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    HELOUN: jako papirove potvrzeni o zaplaceni od banky? to byva docela oblibena polozka v cenicich, takze sleva asi bude na miste..
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    HELOUN: loni bylo stanove mestecko u arealu rekneme polovicni a prodalo se v pondeli pred akci, tzn nemozne to neni, ale tedka nesleduju fb, nevim, jestli jsou nejake signaly, ze by se to mohlo opakovat..

    apropos kazdy rok ma neco, letos gong+eshop, loni vyprodane stanove mestecko (pro nektere prekvapko v podobe strusky bylo az na miste :)
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    prodám čtyřdenní vstupenku, 1400 ,- Kč
    zájemci do pošty
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    MRTVY_KENNY: Tak slevu jsem si nakonec po komunikaci s pánem z e-shopu prosadila... ;-) Tak teď už jenom skočit do banky pro potvrzení o zaplacení, což mi taky přijde poněkud na hlavu, ale když vidím, jak to funguje, tak je mi jasný, že tam moji včerejší platbu ve čtvrtek nebudou mít spárovanou (oni snad choděj do banky pro papírový výpisy, ne? ;-))

    No ale hlavně, že je to zařízeno a už se zase mohu v klidu těšit! :-) Sice nemám tu rezervaci do gongu ani místo do stanovýho městečka, ale to snad zvládnu zařídit na místě... Nebo myslíte, že je reálná možnost, že na místě už "lístky" do stanovýho městečka nebudou?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    jinak vzhledem k tomu, ze to zacina uz pozitri, se s nadeji na aplikaci muzu rozloucit co?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam