• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    Sigur Ros byl dokonalý zážitek. Obávám se, že to bude jen těžko něco překonávat. Překvapilo mě jaký ohlas měli Tata Bojs, to jsem nečekal :-).

    Jen mě mrzí, a asi bych si měl zvykat, že se lidé chodí na koncert vykecat. Pochopím když se postaví někam dozadu a kecaj, ale vepředu by si to mohli odpustit. Příjde mi to jako neúcta k interpretovi a taky bezohlednost k ostatním posluchačům. U Sigur Ros byl šum hlasů naprosto pravidelný při pomalých, tichých pasážích... :-/
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    jdem odpo s detma do U6 a pak na nejake ty odpo vystoupeni nez si pro ne prijede deda :) tak kdyz tak piste volejte :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    btw
    Dobrý den, ve stanovém městečku u areálu už tou dobou místa nebudou, již nyní je posledních pár. Další možnost je ještě zkusit Landek, ale zaručit vám to již v tuto dobu bohužel nemůžeme.
    Kejtí,#colours2013
    To se mi líbí · Před 12 hodinami
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    MRTVY_KENNY: to auto tam takhle strikalo uz vcera
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Ceny občerstvení a prohlídek | Colours of Ostrava
    http://www.colours.cz/novinky/ceny-obcerstveni-a-prohlidek/
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    a ctou mi me vcerejsi myslenky, takze vsechno klape.. :)

    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    FLU: ad dubfx, videl jsi AM stage na masarykaci? taky to neni zrovna rozek ulice..
    FLU
    FLU --- ---
    QWITI: vlevo, naproti hlavni stage (za jednou z tech tribun na sezeni)

    spiz mastny jak hovado, ale klasika, kofty moc dobre, ceny nedobre (jedna kofta 20, spiz 40). a mohli by k tomu davat raitu anebo neco jineho jogurtoveho. ale vzhledem k tomu, ze to je jediny (?) vege stanek v arealu, tak si moc nemuzu vyskakovat :/

    ---

    jinak nerozumim dnesni dramaturgii hlavni stage. nejdriv dubfx (ktery bude asi tak stokrat lepsi na ulici nez ztraceny na tom mega podiu) a pak trojite pisnickarske kombo?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    mi to prislo oproti mogwai loni (imho zvukove srovnatelne) nejak potichu :o)

    ten vstup mi prisel opet trosku matouci, clovek s listkem v ruce ma tendenci se zaseknout v prvnim chumlu (ja teda odvazne razil a prekvapive jsem prosel uplne plynule, ani sacovani neprobehlo)

    jinak areal o dost lepsi a to jsem to neprosmejdil, jen ulicka za VIP stanem nejak neosvetlena, mozna doplni, jinak jsem asi nemel problem (po sigur ros u vstupu doslo normalni pivo a "nez to napoji, bude to trvat".. nekteri pivari nebyli uplne slunickovi, ze si maji dat ten citronovy radegast a jeste to stoji stejne)

    co se mi loni zdalo slabsi, jsem letos nevidel (zatim).. porad mi prijde, ze by mohli lip vyresit "dostupnost" hlubiny, jit tam na cumendu znamena docela casovy zarez (zas jedine pivo bez front) a dal bych toiky mezi mittal a CS, tam se opet tvoril chcaci plotek :)


    QWITI: toiky jsou na mapce na nastence.

    + naproti hlavni stage pry
    jinak tam nekde ma byt i nejaky molekularni bar..

    btw bazen je zasity za camelem v ramci semtexu, naproti je vyrazne logo CT Art..
    XENOEKIE
    XENOEKIE --- ---
    Mně do toho prostředí Sigur Rós sedli, úplná extáze. Sice mi i vpředu přišli lidé trochu bez zájmu, ale vrchol hned první den.
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    QWITI: Govinda je vlevo od hlavni stage...zatim to neumím líp popsat. ..muj první den ovlivnila unava z prace ale i tak se mi nejvíc libila video projekce sigur ros..jejich hudbu bych vic ocenil v klubu nebo hale...pokusim se ještě usnout :))
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    tak razim na vlak...lets go party :))

    volejte piste, dame si do nosu :)
    GHOSTDOG32
    GHOSTDOG32 --- ---
    MRTVY_KENNY: kvůli některým okolnostem jsem nevěděl jesli vůbec pojedu nebo nebo ne, proto jsem kupoval na poslední chvíli a přes spořku s tou 20% slevou to je celkem ucházející
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    GHOSTDOG32: neber to nijak zle, ale proc sis vybral tohle? ja kupoval listek sice hned ze startu, ale pres ticketpro eticket, ktery si jen vytisknes, tzn ho mas hned a nikdo nikomu nic nemusi posilat nebo dokazovat, to pozdejc neslo?
    NTR23
    NTR23 --- ---
    GHOSTDOG32: A co jízdomat.cz?
    GHOSTDOG32
    GHOSTDOG32 --- ---
    NTR23: jasný, dík... teď jsem si uvědomil, že je mi to vlastně k ničemu, protože vstupenku si vyzvednu až na místě
    NTR23
    NTR23 --- ---
    GHOSTDOG32: Je to na webu


    GHOSTDOG32
    GHOSTDOG32 --- ---
    jinak pro ty co pojedou do ostravy vlakem z prahy: je nějaká sleva pro lidi co jednou na colours?
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    MONIA: mozna na nejakem baru bude TV :DD ale kdyz nebude neco lakaveho tak bych si odpocinout do Klidu sel :)
    MONIA
    MONIA --- ---
    PUEBLO: :D moc bych na to nespoléhala (Zlata fotbalu nikdy moc nefandila), zajdem do klidu;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam