• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    NTR23
    NTR23 --- ---
    GHOSTDOG32: A co jízdomat.cz?
    GHOSTDOG32
    GHOSTDOG32 --- ---
    NTR23: jasný, dík... teď jsem si uvědomil, že je mi to vlastně k ničemu, protože vstupenku si vyzvednu až na místě
    NTR23
    NTR23 --- ---
    GHOSTDOG32: Je to na webu


    GHOSTDOG32
    GHOSTDOG32 --- ---
    jinak pro ty co pojedou do ostravy vlakem z prahy: je nějaká sleva pro lidi co jednou na colours?
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    MONIA: mozna na nejakem baru bude TV :DD ale kdyz nebude neco lakaveho tak bych si odpocinout do Klidu sel :)
    MONIA
    MONIA --- ---
    PUEBLO: :D moc bych na to nespoléhala (Zlata fotbalu nikdy moc nefandila), zajdem do klidu;)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    nevite bude tam platno s primym prenosem Slavia - Banik v patek vecer? :))
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Položka droky bude v aktualizována až v průběhu festivalu. Najdete zde rozmístění dealerů včetně nabídky a cen.

    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    BOPA: ona vyhrála přes radio orion. Tam si musel každý den odpovědět na nějakou otázku, přičemž odpověď měli vždycky napsanou na facebooku. :)
    BOPA
    BOPA --- ---
    Mobilní aplikce:
    Pro iOs: http://bit.ly/colours-aplikace-iOs
    Pro Android: http://bit.ly/colours-aplikace-android
    Nějak mi chybí Windows Phone :-(
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    ELIS: s tim moznym pozdnim dojezdem mam taky nervy...napsal jsem jim email...bez odezvy...tak to snad stihnu...
    ELIS
    ELIS --- ---
    Kupoval nekdo listek pres slevu Sporky? Platila jsem 14.7., potvrzeni platby prislo, ale zadny dalsi mail uz ne, viz.: 5. Pokud jste zvolili vyzvednutí vstupenek nebo zboží osobně a platbu převodem na účet nebo kartou, vyčkejte na email, že máte objednávku nachystanou. Převody mezi účty se mohou zpozdit.
    Ma teda jeste neco prijit, nebo do toho tahle varianta nespada?

    A co kdyz teda nestihnu dorazit do 21 hodin (nechci to privolavat, ale kdyz bude mit vlak zpozdeni, tak jsem v haji...) Na webu jsem nedohledala zadne relevantni cislo. Idealni by bylo moct se v pripade krize dovolat nekomu do te budky u vydeje (akreditace vydavaji do 22 hodin, tak prece vydat i listek snad neni problem). Resili jste to nekdo, nebo holt spolihate, ze to stihnete?
    XELISEX
    XELISEX --- ---
    Ahoj, kdyby někdo chtěl, jedeme zítra dopoledne z Prahy a máme ještě jedno volné místo. Kdyžtak volejte na 602 434 623. Hezký den a... už zítra :D
    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    PUEBLO: vidim to podobne :) .. pri potvrdeni platby mi prisiel mail kde stoji: "Pro ověření totožnosti si prosím přineste doklad totožnosti." .. nic viac nepisu
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    sem platil kartou tak ma vytisteny email o tom ze platba probehla uspesne...pak jim ukazu odchozi polozku na mobilni aplikaci a jestli jim to nebude staci tak jim tam zrobim scenu....hrozny eshop...
    SQUEAKY
    SQUEAKY --- ---
    pridavam sa ku otazke GHOSTDOG32 .. co to je s tym potvrdenenim o zaplateni z banky? .. to nemyslite vazne ze si mam tlacit vypis uctu z pred 3 mesiacov
    DABE
    DABE --- ---
    pardon za neslusny post, ale shanim listek. pripadne posta, diky.
    BOPA
    BOPA --- ---
    PETERSIS: No super.... Odpovídali jste na otázku počtu zákazníků?? kolik jste psali??
    MONIA
    MONIA --- ---
    ad mobilní aplikace....toto info jsem našla na FB a je ze včera...Dobrý den,
    v našem programu si můžete hvězdičkou označit kapely, které nechcete zmeškat a program si vytisknout jako textový. Dále bude velmi brzy k dispozici mobilní aplikace, která se právě testuje a bude v ní kostičkový program jako na webu.
    . ta6e mo6n8 po Colors se aplikace dočáme :D
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    Tak moje přítelkyně vyhrála osobní setkání s Jamiem Cullumem :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam