• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    NTR23
    NTR23 --- ---
    KELDA: Kamarádka si dala ve čtvrtek kuřecí stehno a prozvracela páteční ráno.
    KELDA
    KELDA --- ---
    Doporučuju na jídlo:
    Hovězí vývar - v dolní oblasti vítkovice, druhý stánek (MODRY) od křižovatky. Překvapil mne hodně.
    PVR (Hot DOGy) Sice dražší ale za to velmi dobré hotdogy mají v dolní oblasti u trávníku. Mají verzi za 39 a pak za 49. S Debrecinkou, Vídeňským nebo s BrustWurst (či jak se to píše)
    PIZZA - na toto jsme měl chuť celý den a byl jsem nadšen, když jsem našel - směr areál Hlubina vedle Harley Davidson baru
    Pálavské Langoše - zde není co dodávat, o nich ví každý ..:) SMetanu si ale nedovolí tam mít :(
    Domácí uzené klobásy z Udírny - toto půjdu dnes ochutnat (hned po polévce). Je vedle Polévky směrem ke gongu - malý stáneček s fajnyma holkama.

    Ale obecně - festivalové jídlo je bohužel hodně triskní. Velmi málo z nich vybočuje z Halušek, Bramboráku, Pečených mas a klobás. Vše je stejné, jeden dodavatel, který to celé zabral. Jíst se to nedá a je to drahé. Zajděte si na PIZZU!!! Za 99 Margatita a je fakt skvělá! Dejte si Polévku a pokud na něco narazíte ještě napište!
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    tak mi v tom docela zamichali a movits nedavam, skoda.

    Změněný program zní tedy takto:

    20. července
    Česká spořitelna stage
    17:45-18:45 Movits!

    Agrofert Fresh stage
    22:15 - 23:15 Dr. Meaker




    + ten molekularni bar je zjevne za levou tribunou
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    vcera moje highligty dubfx, bonobo, woodkid jedno lepsi nez druhe. irglova byla taky ok.

    btw u zachodu vedle te koksovny/vinarny neni uvyvadlo? asi jsem slepy..
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    NTR23: dokonalost! jen mi to uběhlo jak desetiminutová přestávka :D
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Woodkid. Co na ti říct? Paráda. Netušil jsem, že jde vyrobit naživo něco takhle černobílého.
    XENOEKIE
    XENOEKIE --- ---
    MRTVY_KENNY: Dobré je, že půl hodiny před začátkem se zbytek míst do Gongu rozdává před vchodem, stačí se tam včas postavit, a i když na tabuli bylo třeba 80 míst, tak se ve frontě na všechny dostalo, žádná divoká tlačenice. Takže já si koupila rezervaci a za chvíli se rozdávaly zdarma....

    Ale lidé budou pořád courat do sálu a ze sálu a rušit, bych to prostě zavřela a zhasla ta světla.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    tak ta nahradni stage pro lidi, co se nedostanou do gongu je nakonec docela prijemne misto.. technika sice na prvni pohled neco pamatuje a rozliseni displaye (nebo kamery) je tak na hranici a sem tam se to zadrhava, ale za me uplne cajk.
    SHIVA42
    SHIVA42 --- ---
    PRODAM LISTEK na cely festival, CENA DOHODOU. Piste prosim na 608 603 982.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    akce landek
    Stanové městečko u areálu vyprodané, využijte Landek park | Colours of Ostrava
    http://www.colours.cz/novinky/stanove-mestecko-u-arealu-vyprodane-vyuzijte-landek-park/
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    FLU: mi to teda taky nic nerika, ale nesoudim vcerejsi koncert, protoze jsem tam nebyl a sel jsem radeji na Girls against boys, coz se mi libilo
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    FLU: ja to cekal vic kytarovejsi ale vic nez hudba me zaujal jejich VJ :)
    FLU
    FLU --- ---
    koukam, ze jsem asi jediny, komu Sigur Ros nic nerika (?)
    KELDA
    KELDA --- ---
    dneska vecer bude u jednoho stanku nad vinarnou V&D opecene cele prasatko!
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    Sigur Ros byl dokonalý zážitek. Obávám se, že to bude jen těžko něco překonávat. Překvapilo mě jaký ohlas měli Tata Bojs, to jsem nečekal :-).

    Jen mě mrzí, a asi bych si měl zvykat, že se lidé chodí na koncert vykecat. Pochopím když se postaví někam dozadu a kecaj, ale vepředu by si to mohli odpustit. Příjde mi to jako neúcta k interpretovi a taky bezohlednost k ostatním posluchačům. U Sigur Ros byl šum hlasů naprosto pravidelný při pomalých, tichých pasážích... :-/
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    jdem odpo s detma do U6 a pak na nejake ty odpo vystoupeni nez si pro ne prijede deda :) tak kdyz tak piste volejte :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    btw
    Dobrý den, ve stanovém městečku u areálu už tou dobou místa nebudou, již nyní je posledních pár. Další možnost je ještě zkusit Landek, ale zaručit vám to již v tuto dobu bohužel nemůžeme.
    Kejtí,#colours2013
    To se mi líbí · Před 12 hodinami
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    MRTVY_KENNY: to auto tam takhle strikalo uz vcera
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Ceny občerstvení a prohlídek | Colours of Ostrava
    http://www.colours.cz/novinky/ceny-obcerstveni-a-prohlidek/
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    a ctou mi me vcerejsi myslenky, takze vsechno klape.. :)

    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    FLU: ad dubfx, videl jsi AM stage na masarykaci? taky to neni zrovna rozek ulice..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam