• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    CMAN
    CMAN --- ---
    MRTVY_KENNY: sakra vcera sem koupil 8 tricek s 30% slevou :) maj super prices sou to teda takovy hadriky...
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MRTVY_KENNY: heh zrovna jsem to na nekom vcera fotil, ale nestihl jsem to sem dat, protoze teprve vstavam..
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    dneska sleva 50% na merchandising. treba vyborne tricko s the xxx :D

    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    QWITI: ja se vcera zmoh jen na ten inspiral eko burger a spoko. dneska brousim zuby na pizzu.
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    potrebuju nove nohy :-)))
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Movits! na tom celkem vydelali, na agrofertu by byla tak desetina lidi co na hlavni stagi.. skoda ze sem nedali spis Submotion Orchestra..
    KELDA
    KELDA --- ---
    akce: za 10 kelimku davaji 500kc!
    KELDA
    KELDA --- ---
    polevka(vyvar) uz nemaji:(
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    ja se vecer stavil hladovej v govinde, dal jsem si tu varenou zeleninu s ryzi, koftu (placka z cervene repy) a nejaky brambor v testicku.. stalo to sice dohromady 140, ale bylo to moc dobre.. rozhodne lepsi nez ty spagety se sojovkou z asiatskeho stanku co jsem mel den predtim, to byl des.. jinak bonobo super a woodkid taky hodne prekvapil..
    KELDA
    KELDA --- ---
    Dnes bude asi fajne (konečně):
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    NTR23: a kde?
    KELDA
    KELDA --- ---
    NTR23: no oni to podle mne maji jeste z Beats4Love. To co tam mají v těch kupách se dělá celý festival a některé neprodají vůbec..... Jídlo tohoto typu si nedávám, co není připravené hned (krom té polévky) přede mnou si nedám.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    KELDA: Kamarádka si dala ve čtvrtek kuřecí stehno a prozvracela páteční ráno.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    CMAN: sprchy tam byly, dokonce koupelny. ale je z nich galerie :o)
    tohle zkus na fb, nebo se zeptat na infostanku, kazdopadne pokud se neco nezmenilo, ani stanove mestecko nemusi byt vylozene vyhra, pry tam bylo tak sto lidi na jednu sprchu.. (nebo kolik.. proste prilis)
    CMAN
    CMAN --- ---
    nevite jesi sou v arealu nejaky sprchy? kam by si moh zajit stankar... nechce se mi chodit az do stanovyho mestecka...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    btw.. Trošku nás trápí Woodkid, což je uznávaný francouzský tvůrce vizuálně sugestivních videoklipů. Přístroje na jeho náročné videoprojekce jsme u nás nesehnali, takže jsme byli nuceni si je objednat ze zahraničí.

    to byly nejake 3d projektory? mi to prislo docela prostorove, ale ja v noci vidim veci.. :o)
    KELDA
    KELDA --- ---
    Doporučuju na jídlo:
    Hovězí vývar - v dolní oblasti vítkovice, druhý stánek (MODRY) od křižovatky. Překvapil mne hodně.
    PVR (Hot DOGy) Sice dražší ale za to velmi dobré hotdogy mají v dolní oblasti u trávníku. Mají verzi za 39 a pak za 49. S Debrecinkou, Vídeňským nebo s BrustWurst (či jak se to píše)
    PIZZA - na toto jsme měl chuť celý den a byl jsem nadšen, když jsem našel - směr areál Hlubina vedle Harley Davidson baru
    Pálavské Langoše - zde není co dodávat, o nich ví každý ..:) SMetanu si ale nedovolí tam mít :(
    Domácí uzené klobásy z Udírny - toto půjdu dnes ochutnat (hned po polévce). Je vedle Polévky směrem ke gongu - malý stáneček s fajnyma holkama.

    Ale obecně - festivalové jídlo je bohužel hodně triskní. Velmi málo z nich vybočuje z Halušek, Bramboráku, Pečených mas a klobás. Vše je stejné, jeden dodavatel, který to celé zabral. Jíst se to nedá a je to drahé. Zajděte si na PIZZU!!! Za 99 Margatita a je fakt skvělá! Dejte si Polévku a pokud na něco narazíte ještě napište!
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    tak mi v tom docela zamichali a movits nedavam, skoda.

    Změněný program zní tedy takto:

    20. července
    Česká spořitelna stage
    17:45-18:45 Movits!

    Agrofert Fresh stage
    22:15 - 23:15 Dr. Meaker




    + ten molekularni bar je zjevne za levou tribunou
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    vcera moje highligty dubfx, bonobo, woodkid jedno lepsi nez druhe. irglova byla taky ok.

    btw u zachodu vedle te koksovny/vinarny neni uvyvadlo? asi jsem slepy..
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    NTR23: dokonalost! jen mi to uběhlo jak desetiminutová přestávka :D
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Woodkid. Co na ti říct? Paráda. Netušil jsem, že jde vyrobit naživo něco takhle černobílého.
    XENOEKIE
    XENOEKIE --- ---
    MRTVY_KENNY: Dobré je, že půl hodiny před začátkem se zbytek míst do Gongu rozdává před vchodem, stačí se tam včas postavit, a i když na tabuli bylo třeba 80 míst, tak se ve frontě na všechny dostalo, žádná divoká tlačenice. Takže já si koupila rezervaci a za chvíli se rozdávaly zdarma....

    Ale lidé budou pořád courat do sálu a ze sálu a rušit, bych to prostě zavřela a zhasla ta světla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam