• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    EARL: ja to po lonsku, kde jsem mel podobne dilema u animal collective neriskoval, pac jsem u nich 15-20 minut cekal, ze to se mnou neco udela a neudelalo to vubec nic, jen jsem ztratil cas.

    GHOSTDOG32: myslim, ze vetsina diskutujicich je mistni a nema lednici ani stan u arealu. + to tak nejak k tomu festaku i patri, ze si das neco ze stanku, zejo
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    GHOSTDOG32: tak kolem devate vecer kdyz mas hlad a nabitej program, tak si nemuzes dovolit na hodku zmizet...
    GHOSTDOG32
    GHOSTDOG32 --- ---
    se divim že tu tolik lidí mělo náladu experimentovat s předraženým většinou-fast foodem na COO, když jste si mohli zajít do města na normální jídlo za normální ceny
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    MRTVY_KENNY: jo, byl :-) Poslouchal jsem chvíli :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jinak jsem slysel, ze na te busking stagi (takova ta zahraj si sam u pece) byl na tajnacku i david koller..
    a damien rice byl nadseny, tak odjel az dneska, v sobotu popijel ve stare arene.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    PUEBLO: pokud by byla ta bjork, tak jak jsem ted videl ten areal, tak mozna bylo lepsi, ze nebyla uz loni, pac i co tak ctu, tak kdyz dotahnou stanove mestecko a par detailu, tak nebude co resit..
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    dle zprav CT, Zlatka v prosinci odhali 3 velka svetova jmena pro COO 2014 :)
    DABE
    DABE --- ---
    ELIS: obecenstvu se da jit naproti i jinak, viz Devendra Banhart.
    KELDA
    KELDA --- ---
    Nejlepší za mne:
    * Jemmie Collum
    * DUB FX (oba koncerty)
    * Zrní
    * The TAP TAP
    * dále pak všehochuť ale nejlepší byl stejně vývar :)
    KELDA
    KELDA --- ---
    EGGH: u mne naštěstí zklámání být nemohlo, zde jsme věděl, že se mi to líbit nebude. Mmj ten typek ve štramplích na začátku byl odkud?
    ELIS
    ELIS --- ---
    DABE: Nekdo ocenuje pohrdani obecenstvem, nekdo spis to, ze jde interpret obecenstvu naproti. Jeste ze si kazdej nasel to svoje.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MRTVY_KENNY: tyvole kluk ma docela vydrz na konci s tim podavanim rukou a focenim se. sikula.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    EGGH: Z cédéčka je to mnohem lepší.

    A překvapila a to hodně Maria Peszek. Na albech má písničky klidné a na stagi předvedla smršť. Hodně mě to bavilo.

    Éterická Ema Brabcová, to můžu.
    DABE
    DABE --- ---
    jinak teda nejhorsi show, co jsem za posledni roky videl - Jamie Cullum. pri druhem songu mlatit hlavou do piana a rvat banik pyco? dost plytke
    DABE
    DABE --- ---
    EGGH: trosku pohrdani obecenstvem, ale me to prislo vic nez slusne.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Dub FX [LIVE] Festival v ulicích OSTRAVA CZECH REPUBLIC 19.7.2013 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=34dDQn7Eezw
    EGGH
    EGGH --- ---
    The Knife = životní zklamání.

    KUZNA
    KUZNA --- ---
    OT_: tady to bylo na eko plechovych z vitkovic :)
    OT_
    OT_ --- ---
    A ještě na MightySounds měly všechny stánky eko nádobí z palmového listí, které to občerstvení povznesly na další level:


    https://www.hithit.com/cs/project/159/ekologicke-nadobi-na-festivalu-mighty-sounds?variant=b
    FLU
    FLU --- ---
    OT_: vege stanky porad slabota (jen burfi a govinda a vetsinou smazenosti) a pak jeste slusna margherita z pece na drevo.

    zbytek muzu hodnotit jen vizualne a rozhodne se to asi posunulo k lepsimu. nicmene vietnamci porad na urovni asijskeho bistra (tj. zadna pho, buncha a dalsi specialitky) a chybela mi nejaka etnicka kuchyne (blizkovychodni, indicka, jv asie, latinoamericka - v podstate vsude mimo evropu lide ziji a jedi na ulici, takze na festak imho idealni)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    myslim, ze svetlusky tu byly zminene..
    nejvetsi fronty: burger z bio chovu, palavske langose, mozna jeste syr na grilu, kralovske palacinky, kebup.cz.

    ze stav jsem videl kofolovo ugo

    z vege 2 stanky, nejake sushi, molecular (jsem se k nemu nedostal, ale prijde mi to prinejmensim zajimave), pizza z minipece..

    zbytek myslim klasika jak jsi rekl. hlavne ty hory cinskych nudli vypadaly hrozive.

    je fakt, ze jsem jidlo moc nezkoumal..
    OT_
    OT_ --- ---
    A jaké bylo jídlo? Já jen, že jsem teď byl po několika letech zase na fesťáku (Mighty Sounds) a docela jsem zíral, kam se to posunulo. Z dávných colors si pamatuju celkem nechutnosti, hnusné klobásy, hnusné špagety a jako jedinou světlušku nějaké krišňáky ale teĎ na mighty sounds jsem zíral - asi 30 stánků, nabídka sahala od párků na černém pivě (skvělých mimochodem), langoše, grilované sele přes vietnamce s pho, závitky, bun ca atd, vegany, domácí těstoviny, skvělé poctivé burgery, nudlové bary, klub cestovatelů (hummus apod.) až po elitní kavárny, fresh bary a spoustu daších. Vybral si tam fakt každý a byl spokojen, tak předpokládám, že to je na všech festivalech dnes už stejné?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam