• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    GHOSTDOG32
    GHOSTDOG32 --- ---
    MRTVY_KENNY: tak jasně... btw lednice byly ve stanovým městečku k dispozici stejně jako praní
    BENAC: kapely, které si omínuskoval mě přišli zase nejlepší nebo z lepších :D je vidět že jde jen o to, kdo má jaký vkus. the xx byli skvělí
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    EARL: ja to po lonsku, kde jsem mel podobne dilema u animal collective neriskoval, pac jsem u nich 15-20 minut cekal, ze to se mnou neco udela a neudelalo to vubec nic, jen jsem ztratil cas.

    GHOSTDOG32: myslim, ze vetsina diskutujicich je mistni a nema lednici ani stan u arealu. + to tak nejak k tomu festaku i patri, ze si das neco ze stanku, zejo
    EARL
    EARL --- ---
    hm, zvlastni, cekal bych tu vetsi diskuzi o the knife (to, ze se prvni zminka o nich objevila az dneska, svedci o tom, ze to lidi hodne vydejchavali:-) btw, nikdy sem nevidel odchazet tolik lidi...). ja se na to tesil hodne a pak sem vubec nechapal, co se deje. toho urvanyho gymnastu sem nejak prezil, pak ty tri songy, co "hrali" byly uplne super... mno a pak ta diskoska. bavilo me to poslouchat, ale zase sem to moc nepobral. kdybych si bejval precet driv, ze Shaking the Habitual Show neni zivej koncert, tak mozna letos na colours vubec nejedu. takhle sem napul nadsenej a napul zklamanej, pac to gender divadylko vokolo me fakt nezajima.

    takze nejlepsi asi opravdu dhafer youssef, xx me docela potesili, toho sem se trochu bal, a balkan beat box skvelej zaver dne.

    areal opet o neco lepsi nez loni - jen na ty toiky to bylo snad jeste dal, hlavne na hlavni stage.
    EGGH
    EGGH --- ---
    KELDA: Z vesmíru podle mě :) A 2x mu proletěl kolem hlavy předmět, z toho 1x to byla asi flaška. Takže dobrá karma. Otázkou je, co s ní bude teď po tom co tam předvedl :))
    GHOSTDOG32
    GHOSTDOG32 --- ---
    TARMAQ: skočit si pro něco trvanlivějšího do stanu nebo do lednice ve stanovým městečku třeba :-) ale pokud si chce někdo dát něco dobrýho, aby hlavně potěšil své chuťové buňky, tak to je jiná :) já si kupoval grilovaný maso 100g za 55kč a netušil jsem, kolik taková hrstka masa může vážit :D řekli mi 120kč a já jen zíral
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    GHOSTDOG32: tak kolem devate vecer kdyz mas hlad a nabitej program, tak si nemuzes dovolit na hodku zmizet...
    GHOSTDOG32
    GHOSTDOG32 --- ---
    jinak za mě nejlepší:
    Sigur rós
    The xx
    Rokia Traoré

    potom už tak různě, ale třeba takový The knife byli opravdu příšerní
    GHOSTDOG32
    GHOSTDOG32 --- ---
    se divim že tu tolik lidí mělo náladu experimentovat s předraženým většinou-fast foodem na COO, když jste si mohli zajít do města na normální jídlo za normální ceny
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    MRTVY_KENNY: jo, byl :-) Poslouchal jsem chvíli :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jinak jsem slysel, ze na te busking stagi (takova ta zahraj si sam u pece) byl na tajnacku i david koller..
    a damien rice byl nadseny, tak odjel az dneska, v sobotu popijel ve stare arene.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    PUEBLO: pokud by byla ta bjork, tak jak jsem ted videl ten areal, tak mozna bylo lepsi, ze nebyla uz loni, pac i co tak ctu, tak kdyz dotahnou stanove mestecko a par detailu, tak nebude co resit..
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    dle zprav CT, Zlatka v prosinci odhali 3 velka svetova jmena pro COO 2014 :)
    DABE
    DABE --- ---
    ELIS: obecenstvu se da jit naproti i jinak, viz Devendra Banhart.
    KELDA
    KELDA --- ---
    Nejlepší za mne:
    * Jemmie Collum
    * DUB FX (oba koncerty)
    * Zrní
    * The TAP TAP
    * dále pak všehochuť ale nejlepší byl stejně vývar :)
    KELDA
    KELDA --- ---
    EGGH: u mne naštěstí zklámání být nemohlo, zde jsme věděl, že se mi to líbit nebude. Mmj ten typek ve štramplích na začátku byl odkud?
    ELIS
    ELIS --- ---
    DABE: Nekdo ocenuje pohrdani obecenstvem, nekdo spis to, ze jde interpret obecenstvu naproti. Jeste ze si kazdej nasel to svoje.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MRTVY_KENNY: tyvole kluk ma docela vydrz na konci s tim podavanim rukou a focenim se. sikula.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    EGGH: Z cédéčka je to mnohem lepší.

    A překvapila a to hodně Maria Peszek. Na albech má písničky klidné a na stagi předvedla smršť. Hodně mě to bavilo.

    Éterická Ema Brabcová, to můžu.
    DABE
    DABE --- ---
    jinak teda nejhorsi show, co jsem za posledni roky videl - Jamie Cullum. pri druhem songu mlatit hlavou do piana a rvat banik pyco? dost plytke
    DABE
    DABE --- ---
    EGGH: trosku pohrdani obecenstvem, ale me to prislo vic nez slusne.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Dub FX [LIVE] Festival v ulicích OSTRAVA CZECH REPUBLIC 19.7.2013 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=34dDQn7Eezw
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam