• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    KEPASO: mi to prislo natolik nacvicene, ze kazdy koncert bude stejny
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    NTR23: jsou i taci, co ponurou a depresivni muziku nedavaji :)).

    u tohoto koncertu me mrzi, ze neexistujou zaznamy. takova skoda.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    KEPASO: je fakt, ze z toho kotle to bylo uplne neco jineho nez z te tribuny, takze za me souhlas, kdybych byl na tribune, tak asi takhle vlazne placam :)

    je fakt, ze zacatek jsem probendil, ale pak jsem to mel zhruba z tehle pozice a lepsi koncert jsem tam nevidel (ale dost dobre mozna, ze jsem se nikde jinde takhle nerval dopredu)

    Woodkid Iron colours of ostrava 2013 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=UujGvOkVXZo
    NTR23
    NTR23 --- ---
    KEPASO: Já jsem to včera pouštěl v práci a u desátého tracku kolega prohodil, že má chuť prohnat si hlavou kulku.
    Ptám se proč?
    Že je to hodně ponuré a depresivní.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    porad se vracim ke koncertu woodkida. pro me absolutni top! nad ocekavani, protoze jsem na nej sel s tim, ze si ho proste a jednoduse jen poslechnu. pompezni zalezitost. nechapu.

    s odstupem casu se na ytb plni videama. toto je jedna z nezapomenutelnych casti:

    Woodkid - Colours of Ostrava 2013 - 05 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=kpGADZuWKRQ&t=1m9s
    KELDA
    KELDA --- ---
    FLU: A beer for 35 Czech Crown (appr. 1,35€), food for about 2-3€ – simply amazing
    FLU
    FLU --- ---
    festival zahranicnima ocima
    9 facts about Colours of Ostrava Festival 2013
    http://nbhap.com/nbhap-festivals/colours-of-ostrava-festival-report-2013/
    FLU
    FLU --- ---
    prosim, prosim, pristi rok (a pokud ano, tak slibuji, ze uz nikdy nebudu na COO brblat:)
    Filastine Live at Barcelona Acció Musical, £00T Tour 2012 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=pTcAcAmlQwc
    PECH
    PECH --- ---
    AIKOSMILE: ty fast food mrdky jsou uz i na CZ festivalech, loni ve Vestci na Benatske noci byli jak McD tak KFC...
    KELDA
    KELDA --- ---
    AIKOSMILE: co se týče jídla - letos asi nejlepší, bylo tam hodně možností, až na jednu mega skupinu která byla všude a hromady jídla co tam byly už měla od začátku. Ale osobně jsme v jinde než v CZ na festivalu nebyl (jen na jednom malém) a nemohu posoudit ...
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    David Koller živě na Busking Stage Colours Of Ostrava - Amerika - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=wLHbsLDXkfs
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    :))

    AIKOSMILE
    AIKOSMILE --- ---
    ja bych jen pripojil dva poznatky, první je, ze jsem Colours minuly rok absolvoval s kamaradem z Belgie a ten byl z jidla docela nadsen, protože to srovnaval s jejich festivaly, kde mají stanky jen znacky jako McDonald, KFC atp., myslim si proto, ze podobne jako je hudba hodne pestra na Colours tak i u jidla si muze každý vybrat

    Druhy poznatek pak sumar za posledních několik let, s naprostou zeleznosti se zde opakuje proces kdy když Colours zverejni první jmena, tak většina lidi říká, hm tak to nemá letos cenu, to bude onicem, později tesne před začátkem a se znamosti Vsech jmen je to uz lepsi a většinou po festivalu jsou Vsichni nadseni a uz se tesi na další rocnik, docela srandovni kolobeh

    letos jsme se nemohli účastnit a docela jsme to s manželkou oplakali, pristi rok priletime specialne v mesic kdy bude Colours a uz ted se tesime aniz jsou nam znami interpreti, uz jenom k vuli toho mista a lidi, které mame tak radi
    LEONID_EK
    LEONID_EK --- ---
    GHOSTDOG32: posledni noc uz nemuzu posoudit, v nedeli jsem se po 3 probdelych nocich odstehoval...za tyhle partizanske podminky prece nebudu platit 150 za stan a 150 za kazdou osobu v nem to at se na me nezlobi.
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    dlouho jsem premyslel...nejvice me u srdce chytla asi Maria Peszek :)

    pivo sracka
    jidlo nuda
    prostor fajn
    misto setkani :))
    fajnie bylo :)
    GHOSTDOG32
    GHOSTDOG32 --- ---
    LEONID_EK: my jsme měli stan úplně na okraji a opravdu tam bylo až na poslední noc relativně klid... ale ty poplatky za všechno možný mě taky naštvali. na sprchu jsme se vykašlali z přesně těchto důvodů, které si zmínil. já si mýdlem umýval u koryt jen ruce, xicht a nohy a pro případ nouze jsem měl vlhčený ubrousky :-) zuby jsem si čistil ve stanu, protože na to stačí jen voda z petky
    LEONID_EK
    LEONID_EK --- ---
    spunty vozim uz par let a nepomohly ani jeden den, bohuzel uz v teto chvili nevidim v chovani navstevniku stanoveho mestecka rozdil mezi festivaly RFP, Pohoda a Colours...nektere ranni vyjevy chore mysli jsou fakt na facku, hlavne ze tam bylo x securitaku a vsude upozorneni, ze za ruseni nocniho klidu se pujde spat na policejni sluzebnu, co byla pres silnici;)
    co vim uz dnes je, ze na colours jsem ve stanu spal naposledy...stat hodinu frontu na studenou sprchu a jeste jim platit 30 kacek, kdyz uz me stahli o 3 kila? to si radeji priplatim za dustojne ubytko jinde.
    GHOSTDOG32
    GHOSTDOG32 --- ---
    špunty jsem měl a fungovaly výborně až na poslední noc, kdy asi 2 metry od stanu chlastaly nějaký vylízaný blbky vodku a řvali na kolemjdoucí ať se přidaj.... tehdy ani špunty nezabraly, ale s tím se holt musí počítat...
    ELIS
    ELIS --- ---
    Tak to, ze jsme nestihli 17 hippies, me nemusi tak mrzet.

    ... Česká televize pořídila na Colours of Ostrava záznam ze dvou festivalových scén. V pořadu ČT live, který bude od podzimu patřit do programové skladby kanálu ČT art, se tak objeví tuzemské osobnosti i kapely jako The Coolers, Lucie Šoralová a La Alma, Xindl X, The Prostitutes a Umakart. Ukázky z jejich vystoupení prokládané rozhovory s interprety připomenou v padesátiminutovém bloku jedinečný festivalový zážitek. Na druhém pódiu zachytila Česká televize vystoupení Glenna Kaisera, The Rocket Dogz, Ganstagrass, 17 Hippies a Agnostic Mountain Gospel Choir. I jejich vystoupení si televizní diváci připomenou s odstupem času v pořadu ČT live. ...
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    Jo, ty stromy tam prý slušně sloužili pro chlapy jako náhrada toitoi:-)
    BENAC
    BENAC --- ---
    TARMAQ: :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam