• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    DO_IT: Koupila jsem někdy letos na jaře za 100, pak to trochu zvedli.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    mimochodem jsem tu zminil sprchy zdarma, ja to neumim dohledat, odkud jsem to vzal, tak s tim nepocitejte, ale vsadil bych se, ze to neni jen vyplod me fantazie.. taky zalezi, jestli to nebyl plan, na ktery kemping to melo byt atd..

    DO_IT: asi jo, vygooglil jsem 100+100
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    MRTVY_KENNY: tak pade nezabije, spis to byl dotaz jestli to fakt zdrazili nebo ne
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    finalni mapka http://www.colours.cz/admin/public/gallery/mapa_verejnost_2014.pdf


    DO_IT: a neco ti brani si to koupit pres eshop (150+150)? a taky do stanu se vleze obvykle vic nez 1 clovek..

    loni to stalo kolik?
    FRDK
    FRDK --- ---
    Taky ještě nemám lupen, čekám na nejvýhodnější cifru, loni jsem koupil od borky tady z nyxu za 1 200,- VIP, doufam, že letos se mi podaří něco podobného a jestli do té doby neseženu, půjdu se asi taky mrknout před vstup, jestli se tam ňáký zoufalec nebude chtít mermomocí zbavit lístku :)
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    TORUVIEL: taky pozitivni zkusenost, cca tri roky zpet

    btw, nezdrazili stanovy mestecko? ze je to ted clovek + stan na miste 400 kila :D
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    A co si koupit lístek přímo před vstupem do areálu od někoho, kdo je tam prodává? (obvykle se tam vždy někdo najde, kdo se chce zbavit lístků) Většinou jsou za tu nejnižší cenu. Máte s tím někdo třeba špatnou zkušenost, že to byl podvrh? Já takhle kupovala vždycky a nikdy nebyl problém.
    RUM
    RUM --- ---
    MRTVY_KENNY: mě psal týpek prej 1250 za 1 lístek, ale musel bych si pro to jet přes půl republiky... jenom už ta cena se mi nějak nezdá
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    RUM: tak pres nyx mas alespon nejake reference, treba pres bazos bych byl opatrnejsi. ja treba predloni prodal bulharum na namesti 2x pdf do mailu a neda se rict, ze bychom se zrovna znali :)
    RUM
    RUM --- ---
    MRTVY_KENNY: jj díky. jinak takovej dotaz. kupovat asi jen při osobním předání, co? poštou to je trochu zajíc v pytli.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    RUM: jeden visi v trzisti, pod obrazkama v zahlavi je odkaz
    RUM
    RUM --- ---
    taky bych rád koupil 1x
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    rád bych zakoupil jeden lístek kdyby někdo měl na prodej! když tak pošta, díík
    NEMASTOJEDNO
    NEMASTOJEDNO --- ---
    Prodám 2 x (4-denní) vstupenku na Colours of Ostrava, zájemci piště do zpráv.
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    MRTVY_KENNY: kriz hidden orchestra a national je celkem prasarna .)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    a jinak chet faker vs olafur arnalds je vyreseno, uz se nekryjou.
    jen me trosku znervoznuje, ze takhle hybou s programem a nedaji o tom vedet..
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    ja tu dal anketu, ale vzhledem k tomu, ze zahlasoval jen jeden clovek a loni to bylo treba 20, tak to jeste opakuju, je v zahlavi :))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---


    cely magazin tady, ovsem programator nemel svuj den a natvrdo ten prohlizec zmensil tak, ze to misty nejde precist :)
    COLOURSWEEK
    http://www.colours.cz/magazin/
    DIZZYDENT
    DIZZYDENT --- ---
    FLU: klasika, to určitě opsal z programu. typicky rozhovor na COO po prostudovani sesitku:
    Kam jdete?
    Na XY
    Co hrajou?
    No, nejaky islandsky psychidelicky sopko-rock, pry tez trosku etno, ale ma to byt i do funku
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    RUSALKA: Tak já jezdím na Colours už 6 let a nikdy jsem žádný neobvyklý problém při stanování nezažila. Ale jsem celkem skromnej člověk a beru, že to prostě je méně komfortní způsob (hluk, hygiena) pobytu na festivalu, ale zato prostě nejlevnější a nejblíže areálu (což mi za to stojí).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam